Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdg

jak mozna uzywac tanich smieci z inglota czy joko?

Polecane posty

Gość sdg

to przeciez beznadziejne tanie komsteyki nadajace sie do kosza!!! czy nie lepiej wydac wiecej pieniedzy, aby miec cos lepszego i twalszego? jak na przyklad, max factor, dior, chanel, loreal?? ja uzywam kosmetykow tych firm cale zycie i jestem zadowolona i nie musze sie matrwic ze tusz mi sie skruszy na rzesach, albo cien wyblaknie po 5ciu minutach! dziewczyny dbajcie o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
mozna bejbe, mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filusia - milusia
bym skomentowala ale szkoda mojej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arystokratka077
zgadzam sie, nigdy byl nie uzyla cienia do powiek za 5 zl!¬! boze! uzywam tylko i wylacznie diora make up, szampon, balsamy, perfumy wszytsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, tak samo jak tych droższych... Na przykład cieni - otwierasz pudełeczko, nabierasz aplikatorkiem i hop, na powiekę. Potem sobie nawet możesz rozetrzeć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdg
ale od takiego gowna jak inglot mozna miec uczulenie, poza tym to nie jest trwale, to nawet nie wyglada ldnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
morgaine - a wiesz ze ja robie tak samo? zalozycielko topiku jesli masz uczulenie to nie znaczy ze kazdy ma, a TANIE kosmetyki nie sa wcale gorsze, wiec daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używane na bazę Lumene są trwalsze niż L\'Oreala. Prawdę mówiąc, wydawanie kasy na coś, co można mieć taniej, tylko dlatego, że wyprodukowało to taka, a nie inna firma, to dla mnie bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co powiesz
jak niektórzy kupują tusz za 3 zł :P albo pomadke za 2? na straganie? moim zdaniem to jest przegięcie:D mnie pasuje isadora (cienie i kredka do oczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuruburu>>>> no popatrz, a miałam nadzieję, że odkryłam coś nowego :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorekMagda
od kazdego gowna mozna miec uczulenie nawet od tego za 160 zl...wiec zastanow sie co piszesz pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkotka
tak się składa że uzywam i loreala i max factora i revlona i Isa Dory i Bourjois i jakoś w tym wszystkim nie widzę żeby Inglot był smieciem bardzo fajny cień, za bardzo fajna cenę. No ale na snobizm nie ma rady ... cóż...jak ktoś woli cień za 150 zł i potem na forum się chwalić to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy kupuje to na co ma
ochote i na co go stac :P Czy to twoj problem i ewentualne uczulenie?? Nie rozumiem takich imbecylek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niestety faktem
jest że droższe jest prawie zawsze lepsze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorekMagda
wlasnie ...prawie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paranoja!!! kazdy kupuje to na co go stac!!! szczerze to nie kupilabym nigdy tuszu za 3 zl ale za 100 zl napewno tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
zaraz smieci, troche szacunku;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkotka
ja tam wolę inaczej spożytkowac tą kase:) Tylko szkoda że od tych cieni diora nie przybywa kultury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki na straganie produkcji firmy krzak i przechowywane w niewiadomych warunkach to nie dla mnie.Jestem alergiczką. Tusz i fluid to właściwie jedyne kosmetyki, które tanie rzadko są dobre. Ale cała reszta to pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak można być aż takim pustakiem jak autorka topiku?? brrr... uczulenie mam od tego śmiecia:P:P:P dziewczyny troche inteligencji a nie tylko perspektywa wiejskiej potnacowki w remizie!! tak sie denerwuje ze mi sie tipsy na klawiaturze lamia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnugfoeaNBkgeA
Sdg wszędzie musisz rozpowiadać ile masz kasy? Może innych nie stać na te droższe? I nie zawsze lepsze...Jak ja nie znosze takich pustych ludzi!!!Nie masz co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co powiesz
no 100 zł na tusz to - moim zdaniem - przesada - jeśli ktoś niepracuje to raczej ciężko byłoby go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam loreala
i innych dobrych firm ale inglota takze , to znaczy ze kupuje pol - smiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maratika
tylko pomyśl ile by to kosztowało gdyby nie reklama? pewnie dużo dużo taniej.. i co? tandeta wtedy by była z tego? poza tym jak ktoś nie obsmarowuje gęby codziennie topną cieni i make-upu to nie wyda paruset złotych na jakies kolorowe kosmetyki... ale widocznie Ty musisz zamalowac swoją twarz i dlatego potrzebujesz "lepszych" kosmetyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sdg
Ty snobie, ty pusta lalunio, kto za to płacie co? Rodzice czy Facet? a jak cie stac na drogie kosmetyki to siedz cicho, nie kazdy ma bogatych rodziców czy dobra prace...zastanów sie co Ty piszesz , ludzie pracy nie maja a ty bredzisz o cieniach za 100 albo wiecej prózna z Ciebie lala! jakie ty masz priorytety w zyciu i wartosci- perfumy za 300 stówy , wtedy jestes szczesliwa - współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
głupia jestes i tyle... wogóle to marna prowokacja, bo wszyscy wiemy że inglot w tym przedziale cenowym to poprostu rewelka hehehe... a jesli masz uczulenie to pewnie nabawiłaś się go od tych "markowych" kosmetyków dior, chanel itp. i teraz jak kaska się skończy to nie możesz kupić np. inglota bo Ci gęba napuchnie !!!! sama sobie jestes winna! heheh załosna jestes hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
szminka za 2zl to tez pzregiecie ale nie znaczy ze od razu tzreba wydac 180zl na jakis kosmetyk tyko dlatego ze ma firme a juz szczytem jest jesli kupujes te drogie kosmetyki tanio na bazarze by przyszpanowac (wspomne o warunkach przechowywania tych kosmetykow i ich utracie wlasnych wartosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
do wszystkich naiwnych, ktorym sie wydaje, ze dior, chanel, clinique i inne to nie wiadomo jakie super kosmetyki rozmawialam niedawno z kobieta pracujaca w Lorealu (wejdzcie sobie na strone i zobaczcie ilu "super - marek" jest on wlascicielem) i powiedziala mi ile kosztuje ich wyprodukowanie takiej super-hiper np. szminki.... cale 12-13 zl, przeciez to kradziez w bialy dzien :D a potem takie naiwniaczki placa za nia 10 razy tyle i podniecaja sie, jakich to one drogich i porzadnych kosmetykow uzywaja. A inna ciekawa sprawa to to, ze nie mozna nawet obnizyc cen tych super kosmetykow, bo wtedy spada sprzedaz (panie snobki nie beda przeciez kupowaly tanizny :D) dziewczyny, uzyjcie w koncu mozgow i zrozumcie, ze teraz placi sie glownie za marke, pewnie i tak bedziecie sie upierac, ze drozsze=lepsze, ja jednak uwazam, ze to efekt psychologiczny ze swojego doswiadczenia wiem, ze drozsze nie oznacza lepszego, moj ulubiony podklad max factora bije na glowe cliniqua, chanel, givenchy, mimo ze jest o wiele tanszy od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6789
widac laseczka ze na kosmetykach sie nieznasz kolorowka diora to zwykly szais a loreal tez jest do dupy :P wiec nie podniecaj sie tak bo wcale sie nie znasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
sdg kupuje od złodzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×