Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdg

jak mozna uzywac tanich smieci z inglota czy joko?

Polecane posty

to może ja a propos genialnej myśle,że każdy ma to,na co zasługuje.Mam znajomą,jest to niezwykła kobieta ,skończyła matematykę i psychologię,teraz wybrała się na surdopedagogikę.Jest nauczycielką.Ma również trójkę dzieci i męża pracujacego od czasu do czasu...takie czasy.Przed świętami,kiedy ja byłam w zakupowym szale zdarzyło się nam porozmawiać.Między innymi o prezentach jakie chciałaby kupić dzieciom,odkładała na nie pieniądze od września.A potem o tym jakie miała wyrzuty sumienia ,gdy kupiła sobie balsam do ciała za 8(!) złotych.Bez pointy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
o kurwa zalosna jestes autorko....ja jakos mam ien inglota za 12 zlotycha uczulenia nie mam:/mimo ze mam skolonnosc do alergii...a yusze loreala i max factora sklejaja rzesy i krusza sie jak chuj....diora mam cienie 2 lata i owszem andal nie mam uczulenia,nie obsypuja sie i trzymaja sie kikanascie godzin ale coz nie kazdego an to stac i te tansze firmy tez musza byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdg czyli sprzedajaca cialo
odpierdolicie sie ode mnie wszyscy! lubie dorgie rzeczy bo mnie na to stac i czuje sie wtedy lepiej, a pracuje na te pieniadze bardzo ciezko, bo pracuje cialem! a narzeczonych mialam juz 20! kazdy z roznym portfelem, to jest cos co mnie najbardziej interesuje!!!! kasa!!! a teraz zapraszam na mojego bloga! sprzedaje-cialo.ownlog.com buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... tak sobie mysle.... jaki próżny topic... bo niby co? ludzie patrza ci na powieki i z podziwem mówią \"oo.. widzę \'nietandetny\' cien diora\" ? nie mówią? to pewnie dlatego chcesz sie nam tu popisac..... stac cie? fajnie.. ale moje wymagania w 100% spelnia tusz z max factora, ulubione cienie mam manhattana(ta firma jeszcze wogole istnieje? ;) ) a podkład z avonu. moze kiedys zaszaleję i kupie sobie cos \'extra\'... gdzie na pudelku bedzie napis Lancome itp. bo sztuka jest nie tylko dobor kosmetykow, ale tez ich inteligentne uzycie :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy
nigdy bym takiego ciała nie kupiła!! za darmo bym nie chciała -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epoka
pracuje ciałem - ??? mozg w stanie spoczynku- nie chce mi sie juz tu zagladac - zegnaj nadete cielsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! przypomniało mi sie... ostatnio spontanicznie kupilam sobie błyszczyk za 5zł. w rossmanie. wibo. pysznie smakuje, swietnie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o Z KRESKA
spontanicznie kupias blyszczyk za 5zl ??? ale sie szarpnelas, pewnie oszczedzalas z dwa miesiace!! co za tandeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to sam temat topiku zakrawa na prowokację, no chyba że autorka jest rzeczywiście bezkonkurencyjnym prymitywem. Ale jeśli chodzi o sam \"problem\" to uważam, że wszelkie generalizowanie nie ma sensu,kosmetyk tańszy może być niejednokrotnie lepszy od swego droższego odpowiednika i odwrotnie. Jeśli pozwalają na to fundusze to zawsze jest wybór i ważne żeby wybierać mądrze bo łatwo wpaść w nałóg kupowania marek tylko z wyższych półek, wychodzac z założenia że po co się wysilać, szukać i testować skoro za taka a nie inną cenę mamy pewność najwyższej jakości. Z tymże to nie do końca prawda ale, jak ktoś już tu wcześniej wspomniał,płacąc takie sumy nie dostrzegamy w większości ewentualnych wad takiego kosmetyku.Nie o to chodzi by nie kupować takich kosmetyków(bo jeśli ktoś uważa że warto wydać 200 czy 300 zł na krem to w porządku), tylko o zdrowe podejścieJa osobiście nie używam, nie licząc perfum, marek typu Dior, Clarins, Chanel, cenię za to niektóre marki apteczne. Co do cieni,nie widzę ABSOLUTNIE żadnej różnicy pomiędzy cieniem L\'oreal\'a a Inglota, no chyba że w cenie. Mam koleżankę która używa wielu kosmetyków z wyższej półki cenowej i niejednokrotnie je kryrtykowała że są wręcz beznadziejne, np. Biotherm.Pozdrawiam wszystkie rozsądne kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snobizm
Kogo stac niech kupuje drogie kogo nie... to niech szuka tanszych rowniez dobrych a jak chce bardzo szpanowac to niech zaciaga kredyt i tez niech kupuje -kazdy ma wybór jaki jest słuszny ? odpowiedzcie sobie sami.. sdg potwierdzam czyjs wpis zero klasy, tu nawet ładne ciało nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdg-ale miernota z ciebie.
Pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze to jakas
glupia malolata, ktora kopiuje z netu nazwy markowych kosmetykow...a sama uzywa tego na co akurat ma kase...oj szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
ja widzialm jak taka wypindrzona pani co to chanelow i diorow uzywa:)))) w rossmanie kupowala najtansze podpaski, a w spozywczym pasztetowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha hahahaha
na czyms oszcedzisc musi w koncu;-)))kiepskie zarcie , marna skóra wiec cieniem i pudrem diora trzeba ukryc wady ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka19
Bardzo ważna jest uroda i to jak wyglądamy, np. jeśli ktoś ma zniszczoną cerę, pryszcze, zaskórniki, jest blado- czerwony to nawet najlepszy, najdroższy podkład jej nie pomoże, owszem efekt będzie zauważalny, ale co z tego skoro po kilku godzinach podkład w konsystencji będzie przypominał maskę. To samo z tuszami do rzęs moja koleżaka ma prawdziwe firanki, maluje rzęsy tuszem za 3 zł, a wygląda znakomicie, innego tuszu nie potrzebuje, natomiast moja znajoma ma rzęsy króciutkie jak musie łapki i z tego co widzę nawet Dior ani HR jej nie pomaga:P Podobna sytuacja jest z błyszczykami, osoba, która ma wielkie, pełne usta nawet pomalowana błyszczykiem z gazety będzie wyglądała jak gwiazda filmowa, natomiast dziewczyna z bardzo wąskimi ustami, ledwo zauważalnymi nawet Diorem się nie poratuje. A teraz z innej beczki tuż obok mnie leżą 2 błyszczyki, mają te same nazwy "Glam Shine" z tym, że jeden jest Loreala (49zł) a inny kupiony w Rossmanie (5 zł) efekt jest prawie identyczny z tym, że ten tani dłużej utzrymuje się na ustach🌼 Połowa sukcesu tkwi w znalezieniu dla siebie odpowiednich kosmetyków, skoro moja koleżanka mająca wrażliwą cerę używa żelu do mycia twarzy za 15 zł będąc zadowoloną z tego kosmetyku, po jakie licho ma zmieniać ten żel na np LRP?? przecież to nie ma sensu!! Dla mnie niezwykły tusz to Double Extension, nie zgadzam się z tym, że identyczny tusz ma Maybelline tylko przelany do innego opakowania, to jest niemożliwe, ponieważ mam oba te kosmetyki, DE z moich rzęs robi firanki, a Maybelline conajwyżej maluje rzęsy:D To jakich używamy kosmetyków zależy tylko i wyłącznie od stanu naszego posiadania. Jestem na utrzymaniu rodziców, dostaję kieszonkowe, odkładam i kupuję kosmetyki takie jakie lubię, nie stać mnie na Diora ani nawet Bourjois. Osoby, które mają duży pieniędzy często z przyzwyczajenia sięgają po droższą markę, nie dziwię się, ponieważ gdybym miała kasy full wypas, nie mając na co wydawać pieniędzy zapewne inwestowałabym w kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testujaca
Inglot góra!!!Lumene tez! - na to mnie stac- czyli co zanidbana kobieta jestem wg co poniektórych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglot do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konakreta
w zyciu nie uwylabym smieciowatego cienia za 3 zlote!! blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliniakk
moze ja nie powinnam zanierać głosu,bo nie jeszcze nie zarabiam,ale: - joko - jak najbardziej używaw - szczerze - inglota też czasem,choc bywa,ze szkoda mi wydać te 14 zeta na 1 cień... - pudru tez używam joko ewentualnie bella :P - tusz...ktos tu wymienił max factor za "super hiper" dla mnie luksusem jest bonjouris,zazwyczaj kupuję własnie max factor,rimmel lub maybeline.... a juz w ogołe nei rozumiem używania super drogich lakierów do paznokci..po co? jeszcze nigdy nie zuzywam całego lakieru do końca (drogi cz tani - i tak sie zestarzał:P ) tyle... snoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Najbardziej odkrywczy post na tym topiku jest autorstwa ++Cannibal_Holocaust_Szitaka++ :D A teraz tak, bo to funny wszystko: każdy producent musi wydać na opakowania, reklamę itp. Producentom tzw. "kosmetyków aptecznych" też nie chodzi o nasze zdrowie i urodę, tylko o zarobek. Damskie czasopisma kreują konieczność malowania się/piankowienia/perfumowania/ kremowania - i biznes się kręci. Osobiście wolę kupić droższy kosmetyk ze względu na to, że napis na opakowaniu nie ściera się po tygodniu. Tyle. Uściślijmy: Max Factor i L'Oreal to mass market, Dior i Chanel to wyższa półka. Koncern L'Oreal to m.in.: Helena Rubinstein, Biotherm, Garnier, Lancome, L'Oreal Paris, Maybelline, Vichy, La Roche Posay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-karo-linka
ale chyba nie wmowisz mi, ze cien diora za 150zl bedzie sie trzymal na powiece i tak samo ladnie wygladal jak cien za 5zlotych??? sorry ale w takie bajki nie uwierze, kosmetyki droze=lepsza jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliniakk
aha vipera pudru tez uzywam -bardzo dobry :P jeśli ktos umie się malować - zrobi to ładnie nawet kosmetykami za poniżej 10 zeta jeden :P zgodzę sie co do tuszy - sama ole zaoszczędzic i mieć Loreal niż Rimella na przykład :P krem - only Nivea Soft :) a co powiecie na pogaduchy o perfumach...to dopiero temat rzeka....są po 30,sa po 300 złotych... mnie stać na np. Adidasa,Pumę, C-thru, z Avonu rózne takie;) hehe...no,ale jam am szczęscie,bo ostatnio dostałam: Celine Dion, Tri Colori, Lancome,Hugo Bossa i La rive :classic_cool: ale tego staram się oszczędza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu nic mi sie nie rozmazalo na powiece, a mam w kosmetyczce rozne \"badziewie\"\"-INGLOT,JOKO i jeszcze VIRTUAL cholera chyba mam cudowene powieki ktore wszystko toleruja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
nie wiem jak sie trzyma na powiece cien za 150 zl ale wiem ze ten za 5 czy 15 rownie dobrze sie trzyma. nie wiem tez jak to jest z tuszami ale wiem ze Revlon jest do d.... i sporo kosztowal mojego darczynce:) jestem sklonna powiedziec tylko ze wierze ze drogie perfumy maja lepsza jakosc, i tylko na to jestem w stanie wydac pieniadza-choc nigdy perfum nie mialam tylko o nich marze. tylko w tej sytuacji drogie= lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię inglot i to że Ty nie rozumiesz że ktoś może tego używać to równie dobrze ktoś inny może nie rozumieć jak można kupować Diora czy Chanel i dla innego to może być paranoja. Tylko jaki masz problem że założyłaś ten topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że lepiej używać drogich kosmetyków, tylko zstanówcie się, mądrale, że są dziewczyny, które najzwyczajniej nie stać na nie... Wasza ignorancja, drogie panny, poraża, a wręcz przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazję wypróbować parę bardzo drogich kolorowych kosmetyków i oprócz fantastycznego lakieru Diora nie widziałam w nich nic porażającego... A tusz Lancome który dostałam, wcale a wcale nie jest lepszy od Pierre Arthes XXL za 13 zł. Rzekłabym, ten ostatni jest fajniejszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkadqa
wole tusz czy cienie za 80-140 zlotych nich tani smiec za 4zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkadqa
wole tusz czy cienie za 80-140 zlotych nich tani smiec za 4zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×