Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość samiiiiia

Wizyta u psychiatry

Polecane posty

Gość gość
Znacie innych dobrych psychiatrów? Boję się, że wyląduję w złym miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cierpiałam na bezsenność i ten kto jej nigdy nie miał ten naprawdę nie wie jak to jest :-(. Całe swoje życie miałam przez z nią rozchwiane bo przez to że nie mogłam spać to nie mogłam funkcjonować w dzień. Doszło nawet do takiej sytuacji że chcieli mnie wyrzucić z pracy bo przez notoryczne zmęczenie spadła moja wydajność. W końcu po tym incydencie stwierdziłam że dosyć tego i że idę specjalisty. Najpierw wybrałam psychologa a potem ten skierował mnie do psychiatry. Akurat miałam to szczęście że u siebie w Bydgoszczy w Centrum Medycznym Awimed www.awimed.pl trafiłam na świetnego specjalistę który mnie z tego wyleczył. Do tej pory mam jednak czasem obawy czy to nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc w leczeniu psychoz, w tym przypadku psychoterapie udzielą tobie oni www.virtus.bialystok.pl chodziłam tam w tych gorszych czasach, wyprowadzili mnie na prostą wiec jeśli masz coś w ten deseń, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaqqqqq
Również miałam problemy z bezsennością, było to bardzo uciążliwe. Na szczęście dzięki wizytom u specjalisty udało mi się je pokonać. Trafiłam do kliniki psychomedic.pl i uzyskałam najlepszą pomoc, jestem bardzo zadowolona. Polecam to miejsce. https://psychomedic.online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halka8922
Dokładnie, ja również jestem za opcją wideokonsultacji z psychiatrą, jeśli pojawia się kłopot i chcemy porozmawiać z kimś z Polski. Też słyszałam pozytywne opinie na temat PsychoMedic, więc myślę, że pod numerem telefonu 22 254 54 54 można umówić się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam straszne lęki, mąż ma bardzo duże problemy w pracy i może się źle skończyć. Bardzo się boję, ciągle o tym myślę, siedzę w pracy ale myślami jestem daleko. Jestem kłębkiem nerwów. Myślałam o psychiatrę ale się boję. Nie mam też na prywatnego pieniędzy. Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdc
gość dziś Spróbuj najpierw porozmawiać z psychoterapeutą. Jak się boisz (ja tak miałam) to wypróbuj taką terapię na skype. Siedzisz u siebie w domu i luzik. Ja skorzystałam ze strony Ocal Siebie. Masz tam kilka osób do wyboru. Ja wybrałam Panią Katarzynę. Możesz też tam napisać na forum. Ja od tego zaczęłam. Zresztą dużo jest takich stron. Może któraś bardziej przypadnie Ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1983

Dokładnie tak. Psychimedic ma taką opcję. Ktoś wspominał o tej klinice. U nich można nie tylko zarejestrować się online, ale także skorzystać z opcji wideokonsultacji. Wielu osobom taka forma bardziej odpowiada niż konsultacje bezpośrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benedykt Wielgusz

Psychiatra to nie jest nic strasznego, wystarczy trochę poczytać kapelakosor.pl to są naprawdę normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do lekarza rodzinnego Potem ten skieruje Cię do lekarza psychiatry. Doradzi Ci gdzie się dostac. Niestety ale na narodowy fundusz zdrowia trudno jest się dostać, są długie kolejki. Tak wiec jesli masz możliwości poczytaj sobie opinie o lekarzach psychiatrach i wybierz się prywatnie. Sam w ostatnim czasie wolę dopłacić oraz wybrac sie prywatnie. Lekarz zrobi wywiad oraz powinien Ci przypisać jakieś leki. Jeśli chodzi o problemy z nerwicą albo depresją, polecam zerknać sobie tutaj

https://konopnysklep.com.pl/o-cbd/

Na stronie jest opisane dzialanie oleju cbd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×