Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Gość niutek
pszczoła5 jeteś z Torunia?jeśli tak to z jakiej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Degie a Ty także z kuj-pomorskiego ??:D niutek witaj w klubie mamuś , tak pszczoła i ja jesteśmy z Torunia :) napisz skąd Ty ? a gdzie reszta mamuś i tatuś ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutek, ja jestem ze Skarpy:) Jestin🌻 Mój synek zrobił wczoraj pierwsze samodzielne kroczki!Przydałaby mi sie teraz umiejętność posiadania oczu dokoła głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Gorąco witam nową mamuśkę. Niutek zrób sobie ciemnego nicka :-) A ja myślałam, że mój Filipek jest duży (ma 9 miesięcy i waży ponad 9 kg) :-D Ja również przeżyłam 27 wiosen :-) i jestem 2 lata po ślubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutek
ja jestem z Bema. szkoda ze nikt nie mieszka blizej Bema. ale i tak sie ciesze ze moge z Wami pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutek
pszczółko jak mieszkasz Przy Skarpie to zapewne mój mąż jest twoim dzielnicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutek
swobinka o co chodzi z tym ciemnym nickiem? jestem nowa i nie bardzo wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutek, mieszkam na Tłoczka:) Nic czarny jest nie do podebrania-pomarańczowe są jakby tymczasowe, niezarezerwowane tylko dla jednej osoby. Jesli chcesz zarezerwowac, to musisz wejść w preferencje (spójrz do góry) i tam juz Cie cafe za rączkę poprowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutek
pszczólka5 jak mieszkasz na Tłoczka to twoim dzielnicowym jest kolega mojego mężusia ,tez fajny chłopak. Dzieki za podpowiedz.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin - tak mnie można spotkać w Grudziądzu i Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutek - jeśli chodzi o buźki, serduszka itp, to wejdź na stronę www.forum.o2.pl/emotikony.php Tam masz podane skróty do tych pierdułek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej nieobecnosci ale sie tu tloczno zrobilo swobinka jak sobie radzisz z praca, dzieckiem i ta cala reszta, bo ja czasami to nie wyrabiam i tylko czekam na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko pierwsze kroczki no no -super super nasza nocka i poranek to był koszmar ,Krzyś miał bolący brzuszek i nie szło go uspokoić ,oby ta nocka była do końca przespana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko pierwsze kroczki no no -super super nasza nocka i poranek to był koszmar ,Krzyś miał bolący brzuszek i nie szło go uspokoić ,oby ta nocka była do końca przespana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEE, zamiast \"poduszeczkę i męża\" nie lepiej \"męża i poduszeczkę\" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
degie mój maz jest piekarzem i pracuje w nocy wiec nieraz jak sie kłade spać to go nie ma wraca o 2.00 wiec najpierw przytulam poduszeczke a potem meza gdy juz wróci :) zapraszam na poranna kawke z mleczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny poranek. podziele sie z Wami moją radością-mój Dawidek przespał całą 2 z koleii nockę.nawet nie wiecie jaka jestem wyspana HURA.ja też piję kawusie z mleczkiem-zapraszam. ZYCZE WSZYSTKIM SAMYCH RADOSCI I DUZO SLONKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i tatusiów ;) Piękna dziś pogoda a my wyjeżdzamy do rodzinki :) Zamelduję się po powrocie oczywiscie :) miłego weekendu dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki gdzie sie podziewacie?:( Synuś smacznie śpi,mąż w pracy a ja buszuję po necie:) i upjam się COCA-COLA oczywiście LIGHT:) bo dbam o swoją oponkę. Jeszcze tu zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Wczoraj bylam tu osatnia a dziś jako pierwsza i nadal nikogo nie ma:( Dziś miałam ciezka nocke i wczesna pobudke bo o 5.00.mojego babelka dreczyly chyba koszmary bo budzil sie kilka razy i bardzo płakał choc nigdy tego nie robił.zawsze w nocy budzil mnie mruczeniem a dzis ten krzyk stawial mnie na równe nogi.Tak wiec ciasno dzis bylo w naszym łozku no i jestem troche polamana ale slowo mama i usmiech z widokiem dziąsełek wszystko wynagradza czyż nie? Teraz Dawidek bryka z tatą a ja trochę poćwicze z ranka:) MILEGO DNIA ZYCZE WSZYSTKIM MAMUSKOM :D ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Tynka - czasem sama się zastanawiam jak daję sobie radę z tym wszystkim. Są dni, że padam ze zmęczenia. Zwłaszcza jak mąż wrócił ze szpitala i nie mógł dźwigać Filipka. Musiałam wtedy robić wszystko. Miałam chwile słabości i załamania tak, że ryczałam, bo miałam wszystkiego dosyć. Na szczęście teraz jest trochę lepiej, ale prawdę mówiąc w ciągu tygodnia z utęsknieniem czekam na weekend. A gdy się kończy - odliczam dni do kolejnego. I tak w kółko. Czasem mam wrażenie, że przez to ciągłe praca-dom-praca-dom wpadłam w jakieś błędne koło, taka monotonia :-( Czasem tęsknię za życiem sprzed ciąży (chodzi mi o imprezy). Poszłabym gdzieś się pobawić, wyszaleć. Niestety, gdy pojawia się dziecko, świat staje do góry nogami. Ale z drugiej strony mam taką małą istotkę, którą bardzo mocno kocham ❤️ Przepraszam za te moje rozważania, ale jakoś tak mnie natchnęło. Czasem muszę wyrzucić to, co we mnie siedzi, a niestety nie mam komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutek - 🌻 A tak w ogóle to czy twój synek ma już ząbki? Jeśli tak to ile? Mój ma dwa na dole i chyba lada dzień wyjdzie prawy górny :-) To ja już uciekam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Swobinko może poradzisz mi jak sobie poradzić z pozostawieniem dziecka w domu.Tak sie tego boje, za miesiąc wracam do pracy i mam tyle obaw.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Swobinko mam wrażenie że coś nas \"łączy\" jesteśmy w tym samym wieku ,taki sam staż małżeński,mój synek także ma 2 ząbki na dole i chyba niebawem wyjda mu górne bo trochę jest niespokojny a do tego dopadaja mnie czasami takie doly o których ty wlaśnie piszesz. Jeśli Cię to w jakiś sposób pocieszy to nie jesteś sam na tym światku z takimi obczuciami.Każda z nas ma takie gorsze dni w których troszkę popłacze i zatęskni za czasami kiedy żyło się tak beztrosko, ale pewnie przyznasz mi racje,że milość,uśmiech ,objęcie najdrozszego skarbusia wynagradza wszystko.Nadaje sens Twojemu życiu i doodaje sił w walce z przeciwnościami. Trzymaj sie masz moje duchowe wsparcie.:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×