Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Niutek - polecam ksiazke jezyk niemowląt i język dwulatka tam jest o tym jak opuszczac dziecko i zrobic to jak najmniej bolesnie ja mam jezyk niemowlat ale jezyka dwulatka niestety nie mam w wersji elektronicznej moge podesłac jek sobie zyczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tą piękną niedzielę asiulek27 byłabym wdzięczna za przesłanie tej książki :)🌼 mój e-mail:wtyczka@o2.pl Z góry dziękuję 👄 Zyczę wszystkim rodzinnej niedzieli ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Swobinka ja czasami tez czuje podobnie, ciagle na wysokich obrotach, w weelend laduje akumulatory na caly nastepny tydzien i tak w kolko. Ale z drugiej strony to nie wyobrazam sobie zycia bez pracy, nie moglabym ciagle siedziec w domu. Tylko czasami sie tak zastanawiam, bo z mezem chcielibysmy miec kolejne dziecko, oczywiscie nie teraz moze tak za 2-3 lata i sobie tak mysle ze ja przy jednym ledwo daje sobie ze wszystkim rade, to jak poradzic sobie z dwojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutek jak ja wrocilam do pracy to moj Pati mial niecale 5 miesiecy, mialam mieszane uczucia, ale u mnie wychowawczy wogle nie wchodzil w gre. Mam o tyle dobrze ze jeden tydzien Pat jest z moim mezem od rana a na drugi idzie do sasiadki z naprzeciwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas trzeci zabek juz sie pojawil dwa tygodnie temu, teraz juz lada dzien i przebije sie prawa gorna jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam dzisiaj obciazony umysł tymi 8godzinami w szkole i nawet nie czuje ze to dzisiaj niedziela Krzysiaczek juz spi,ten moj mały potworek wkładał sobie paluszka do noska tak głeboko ze az krew mu poleciała teraz sie boje ze jak czasami nie zauwaze jak włozy sobie cos do noska,az mi ciarki przechodza :( co u was,jak mineła niedzielka ?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dominisia ty to jestes nocny marek. Ja juz o tej porze przewracam sie na drugi bok. A teraz zmykam bo zaraz siodma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Niutek - dziękuję za duchowe wsparcie 🌻. Faktycznie uśmiech dziecka i to jak mi wkłada swoje paluszki do buzi :-) i to jak mnie ciągnie za włosy :-) wynagradza wszystko :-) Jak poszłam do pracy mój brzdąc :-D miał prawie 6 miesięcy. Na początku był w domu z nianią, a od lipca chodzi do żłobka. Początki były trudne (bardziej dla mnie niż dla Filipka - on się szybko przyzwyczaja do nowych miejsc, w ogóle nie płakał). Mi się serce kroiło, ale nie było innego wyjścia. Teraz jestem zadowolona :-) Filipek też, a panie ze żłobka cały czas go chwalą, że to takie grzeczne dziecko :-) Tynka - odkąd pracuję (po porodzie) też nie wyobrażam sobie siedzieć cały czas w domu. Chyba bym zwariowała, choć czasem opadam z sił. Z mężem też myślimy o drugim dziecku, ale najwcześniej staranie za rok. Co prawda również dopadają mnie wątpliwości jak sobie dam radę. Ale myślę, że jak przyjdzie co do czego to damy radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyscy jeszcze pewnie spia a ja juz sie wybieram do pracy. Znalazlam wczoraj u Patiego czwartego zabka, teraz ma juz je do pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka masz racje ty -początek a ja -koniec,ale ja tez wczesnie wstaje nie mysl sobie ze ja leniuchuje juz o szóstej w sklepie jestem,ale niestety rano nie pisze bo nie chce budzic domowników stukaniem w klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogadanka :) - do godz 9: dzień dobry - po godz 21: dobranoc hehe A ja siedzę w pracy i się nudzę, czytam wszystkie topiki, pracuję do 15 a już wszystko przeczytałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
degie czasami jest tak ze na nic nie starcza czasu, ja w pracy nie mam czasu na pisanie i czytanie topicow a po pracy to roznie, zalezy od malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie fajna praca :P ja nic nie piszę bo niemam natchnienia , mam takie dni ostatnio że szkoda gadać :( czuję się samotna i chyba sobie kupię psa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak znowu cisza mało piszecie dobry+widzenia=cały dzień nie no tak nie moze byc jutro zabieramy sie do robotyy chłopcy ;) i dziewczeta;) a teraz uciekam spac pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka wszystkim jak fajnie ze dzis koniec tygodnia Degie czy ty jestes typem faceta co pomoga zonie w obowiazkach domowych, czy raczej takim co tylko siedzi i oglada telewizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka, no przeciez DeGie nam nie powie, że olewa obowiązki domowe i każe żonie zasuwać cały boży dzień...na pewno wyręcza ją we wszystkim, zanim ona cokolwiek powie:P Jestin, a co z Tobą??Zaraz przyjadę tam i od razu Cię na nogi postawi!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jakaś zdołowana , niewiem czemu :O wszystko mnie wkurza😠 wczoraj byliśmy w kinie na \"Samotność w sieci\" książka super a film kicha :( pszczółko przyjedz będe mogła sie komuś wyżalić ;) a M na zawolnieniu siedzi i cały czas GRA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo chociaż otworzyłam kolejną stronke , a to powód do radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAM🌻 mamy dzisiaj przepiekna pogode :) :) :) :) :) tylko spacerować,spacerować i spacerpwać :) :) :) :) :) dzisiaj to juz pewnie nikt nic nie napisze ,bo beda spacerki,ale poczekajmydo jesieni i zimy zobaczycie ile nam stron na topiku przybedzie,ze ho ho uciekam do obowiazków domowych PS.no to jak jest z tymidomowymi porzadkami-nasz forumkowy kolego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×