Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Hallo hallo hallo czy w kuj-pom naprawde nie ma kobiet,które są w ciąży i mają już super dzieciaczki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak mija Wam dziś - piątek 13? Nie mamy niestety dobrych wiadomości po wizycie u lekarza:( Mały ma zapalenie oskrzeli, przy którym mogą wystąpić duszności i jeśli one będą się pojawiać to już mamy skierowanie do szpitala. Ale może uda się pomóc zastrzykami (strasznie bolącymi). A o kaszel pani doktor nie kazała się przejmowac. Gdzie jesteście kobietki? Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Taka ładna pogoda a my musimy siedzieć w domu:( Dlatego pewnie nikogo tu nie ma - wszyscy korzystają z pieknej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak Olka masz racje ta pogoda to wszystko przez nią.My tez dzisiaj cały dzionek spedzilismy na swiezey powietrzu oczywiscie z przerwa na 2godzinna drzemkę Krzysiaczka.Moze jak troszke popiszemy to ktoś jeszcze dołaczy,a może odezwą sie stałe tu kiedyś bywalczynie,hallo ,hallo są tu takie czy juz zapomniały o istnieniu tego topika???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olka Witam załozycielke topicu. :-) Ja juz jak pisałam byłam na wizycie u połoznej i jestem z nia umówiona. Koszt nie jest tani bo od 400 zł w góre. Jasno nie okresliła ile mamy dac. :-) Za to mój starszak odkrył niesamowita rodosc z rysowania kreda chodnikowa. :-D Fakt ze po kazdym takim wypadzie wszystko laduje w pralce a mały w połowie nadaje sie do mycia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiia... Za to ze jest przy porodzie jakby tylko dla Ciebie.... Mój pierwszy poród obył sie bez takiej \"pomocy\" i skonczyło sie cesarką -byc moze jakby połozna bardziej sie mna interesowała tak by nie było. Dlatego teraz po prostu sie boje i postanowiłam z męzem ze takową wezmiemy. Ale ceny koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał nie wiedziałam że położna tyle zarabia i to od jednego porodu-chyba pójde na studia?? !! hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak miło Was poczytać:) Facelia - no to nie mały wydatek Cię czeka. U nas juz lepiej ze zdrowiem. Dzisiaj idziemy do pani doktor na kontrole - mam nadzieje, że poprawiło sie na tyle abyśmy mogli wychodzić na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po wizycie u pani doktor - już możemy na troche wyjść na dwór ale na krótko tylko. Na długie zabawy w piaskownicy musimy jeszcze troche poczekać. No i co najważniejsze - skończyły się już Małemu zastrzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ciesze sie że już lepiej małemu.U nas za to zaczęły sie problemy wczoraj wieczorkiem Krzyś zagorączkował i do teraz jest cały rozgrany jak mu do jutra rana nie pomogą domowe sposoby ,Nurofen i czopki to to pai doktor idziemy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No niestety wydatek i to nie taki mały...niby powinno sie miec taka opieka zagwarantowana, ale wiemy jakie sa realia.. I pomyslcie ze 400 zł to minimum.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gdzie jest Tynka? Dominisiu - mam nadzieje, że Twoje sposoby pomogły i nie musicie iść do pani doktor. Ale dzisiaj jest fatalna pogoda:( deszcz (a nawet grad) no i nie mały wiatr a było już tak ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choróbsko wstrętne przeszło mu wczoraj wieczorkiem i obeszło sie bez wizyty w ośrodku zdrowia{ uff}.ylismy juz dzisiaj na 15minutowym spacerku,który Krzysiu teraz odsypia.Rano byłam tez na pobraniu krwi i myślałam ze mi uszy odmarzną tak było u nas zimno,grad i deszcz tez dzisiaj u nas padał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Coś kiepsko z wpisami tutaj:( Kobietki do pisania, chociaż słówko co u was. U nas juz prawie po chorobie:) Dzisiaj musiałam jechać z Małym pozałatwiać kilka spraw w Urzędach i mam już dość:/ Mały ani na chwilkę nie chciał usiąść, na ręcach też nie - cały czas uciekał mi sprawdzając co ciekawsze urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem, jestem, ale róznie z tym czasem zeby usiasc przed kompem. Zostaly mi 30 dni do rozwiazanie tak +/- ...juz bym chciała urodzic. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelio jak urodzisz to sie nam szybko pochwal no i ja wtedy poprosze o fotki malenstwa.Załóz sobie stronke na bobasach,nasza to www.krzysiaczek.bobasy.pl jak chcesz to zajzyj sobie. Olka ja wiem bardzo dobrze jak to jest zabrac dziecko i załatwiac ważne sprawy. Dzisiaj to chyba cała noc przesiedze w necie bo ząbisko mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jestem:) Dominisiu pozwoliłam sobie obejrzeć Twojego synka, śliczny chłopczyk. Moj Mały jest tylko dwa tydodnie i dwa dni młodszy od Twojego synka:) A jak ząb nadal boli? Facelia - to już całkiem nie długo do końca; szybko minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, że przez weekend nie zajrze tutaj; jedziemy na wieś:) Do zobaczenia w poniedziałek. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wspólczuje bolacego zabka. :-( Zdjecia urocze. :-) Oczywiscie sie pochwale jak juz urodze. Własnie sie dowiedziałm ze 22 maja lekarza majamiec jakis strajk...a tak akurat mam termin.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin🌻 gruby misiu🌻 Facelko❤️ nic sie nie bój jeden lekarz napewno zostanie na dyżurze i zaopiekuje sie przyszłymi mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu jak mnie tu znalazłas ??;) nie wrócę do póki nie schudnę :O także prędko to nie nastąpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia :-) mam nadzieje, bo nie dosc ze człowiek sie denerwuje porodem to jescze teraz ze lekarzy nie bedzie... Dobrze ze mam opłacona połozna...przynajmnie bedę spokojniejsza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×