Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Piękny słoneczny choc troche wietrzny dzionek mamy dzisiaj 🌻🌻🌻 Mężuś pojechał na działeczke podlac 🌻🌻🌻ki i drzewka bo susza u nas. My jesteśmy juz po długim spacerku,ja zmeczona ale szcześliwa :) :) :),Krzysiaczek już komaruje swoją popołudniową drzemkę. Korzystajac okazji ze nie ma kolejki do kompa pogrzebie sobie troche w necie. A mamuśki pisac jak najwiecej co bym was nie musiała szukac na tylnich stronach forum i bucha dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia, czy Ty przypadkiem nie dałas ogłoszenia w anonsach ze sprzedac chcesz wózeczek?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelko to nie ja ,ale może niebawem bede chciała sprzedac wózek,bo mam dostac od znajomych inny.Ale to jeszcze nic pewnego!! Kochane moje przyjemnej niedzielki życze: 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Tak pytam. Bo wlasnie dziewczyna miala mail zaczynajacy sie od \"dominisia... i tez była z kuj-pom. :-D A my dzis zupełnie nie mamy pomysłu jak spedzic niedziele. Mielismy jechac na działke, ale wcale nie jest tak rewelacyjnie ciepło... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc!! Dzisiaj byłam na kontroli u gina.Za 3tygodnie czeka mnie usg i zniecierpliwiona rodzinka dowie sie czy bedzie synek czy córeczka :) Dziewczyny gdzie jesteście??Zapomniałyście już o topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie! Jak miło zobaczyć tu nowe mamusie:) Dominisiu, czy ja dobrze zrozumiałam, że oczekujesz dzidziusia:)? Facelia nie denerwój się brakiem lekarzy, samej Cię nie zostawią. Jak mi jest szkoda, że te weekendy są takie krótkie:( Ledwie zdążyliśmy pojechać to zaraz musimy wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia a Ty jestes w ciązy ??? :-) Moze Ty sie dowiesz bo ja niestety choc rodze na dniach nie znam płci. :-( Olka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bedziemy miec drugiego dzidziusia juz w lipcy,ale ja juz pisałam wam ze jestem w ciąży tylko bardzo dawno temu :) Jestem dzisiaj taka przeziebiona ze chyba cały dzien w łóżku przeleże,a wczoraj miałam tylko lekki katarek.Teraz czekam az mezus sie obudzi co go do apteki wysle pa cos co mi pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dominisiu moje gratulacje:) i szybkiego powrotu do zdrowia:) Jeśli moge się zapytać ( jeśli nie będziesz chciała odpowiedzieć zrozumie) czy ta ciaża była planowana? Bo u mnie mąż byłby zachwycony gdybym była w ciąży, ale ja chce poczekać jeszcze z rok. Tynka gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No to nie jestem sama w ciązy. :-) Tylko ze ja to juz niedługo.... juz nie moge sie doczekac. Olka teraz czas na Ciebie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czy wy dzisiaj w dzień mogłyście tu wejść? bo u mnie nie dało się. Dominisiu dawno Ciebie tutaj nie było:) Facelia ja (jak pisałam wcześniej) chciałabym poczekać z ciążą jeszcze z rok, a najlepiej za rok zacząć działać w tym kierunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co się z Wami dzieje? Gdzie wy jesteście? Nie będe pisała sama do siebie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka druga ciąża była planowana ale na miesiac styczen lub luty no ale nie zawsze ma sie to co chce sie miec no i wyszło na lipiec.Ja to nawet chciałam rok po roku miec bejbisie,ale mezulek cos tam majaczył ze troche za wczesnie.A teraz bedzie różnica dokładnie 2lat i myśle ze tez dobrze wyszło.Cekawe czy Krzysiaczek bedzie zazdrosny o braciszka lub siostrzyczke????Narazie to on jest mamim synkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj troche pozniej bo mialam niespodziewanych gosci (z czego sie bardzo ciesze). Dominisia podziwiam Cie, ja bym sie bala ze sobie nie poradze z 2 tak malych dzieci. Ale z drugiej strony to tez troche zazdroszcze, bo Ty bedziesz miala juz dzieci odchowane a my bedziemy musieli sie wszystkiego uczyc od poczatku. Przepraszam, ze bez polskich znakow ale Maly cos mi z klawiatura zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj było upalne lato ,zrobilismy pierwszego grilla i nawet sie opaliłam. Zaliczyłam tez stomatologa no i problem z głowy. Jutro nastepny rodzinny grill no i juz bede mogła zzjesc cos z rusztu,bo dzisiaj to sie tylko smakiem i zapachem obeszło>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie jest dobrze z wpisami tutaj, wczoraj nikt tu nie zajrzał. Ale rozumie; długi weekend:) My dopiero dzisiaj wyjeżdżamy na długi weekend i nie bedzie mnie do poniedziałku; mam nadzieje że do tego czasu ktoś się tu odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem.. :-) Ja byłam w czwartek na patologii ciazy po zaswiadczenie ze moge spróbowac rodzic drugi raz naturalnie. Miała to byc zwykła formalnosc - załatwiona w 10 minut...ALE jak sie okazało to spędziłam tam pół dnia... Najpierw pełno jakies papierologi, wypełniania ankiet. Potek kazali czekac na lekarza co niby miał tylko zrobi badanie usg. Oczywiscie na lekarza swoje wyczekałam a jak przyszedł okazało sie ze musze miec zrobione ktg... Czyli kolejne pół godziny... Po tym badaniu łasakwie wzieli mnie na badanie ginekologiczne(którego wcale nie miało byc zreszta) a potem nareszcie usg..chyba z 30 minut to trwało. Oczywiscie płec nadal nie znana, za to babka stwierdziła ze dzidzia cos mała bo wazy 2340...(37 tydzien ciazy) ale jak zpaytałam czy cos nie tak to powiedziała ze nie i mam juz czekac tylko na wypis.. Mineło kolejne 30 minut. I znów przychodzi ta pani dr i mówi ze niestety jesli dziecko tak mało wazy to MUSZE ZOSTAC w szpitalu na patologii...????? chyba ze sie pomylili i musza to sprawdzic..czyli bede miec jeszcze raz usg. I znowu czekanie (a ja cała w nerwach) i przyszedł jakis inny lekarz i zabrał mnie na badanie. Okazało sie ze dziecko wazy jednak 3200...szybko przytyło, nie? i mogą mnie wypisac. Super, ale na wypis znowu sie naczekałam.Wreszcie pani mi przyniosła i...okazało sie jest zle wpisana grupa krwi... i znowu czekałam na nowy wypis... Mówie Wam paranoja.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelko ty to masz spokój w duszy ja to jak jestem nerwowa to krzycze i to bez umiaru.Gdybym była na twoi m miejscu oj oj latali by oni tam nade mna jak ze sraczką i nic by mnie nie obchodziło.Taka narwana jest juz ta moja natura. Wczoraj pojechaliśmy rodzinnie podlac drzewka na działeczke a ze było pózno to nas tam ludziska zakluczyli no i co przyszło mi z tym moim brzuchem przełazi przez płot ;) i wcale ciężko nie było;)mezulek sie smiał ze takiej akcji to jeszcze nie widział i chetnie by to nagrał by póżniej pokazac dzidziusiowi co matka wyprawiała jak w ciazy z nim była. U nas pogodnie ciepło tylko troche wietrznie. Myliśmy dziś auto i to było takie rodzinne mycie,ze Krzysiaczek to po pas mokry był ale za to ie radosci było :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam w pierwszy dzień maja!!U nas pogoda brzydka zimno ponuro i zaraz pewnie zacznie deszcz padac!!A moje chłopaki poszli na spacer bez parasoli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie pozdrowienia sle z Preston z Anglii jestem juz tu z mezem od stycznia. Dominisiu gratulacje 🌻 my tez sie staramy zobaczymy co z tego wyjdzie ...:) Jestin figura sie nie przemuj i tak jestes piekna kobieta :) uciekam bo ide dzis na gimnastyke dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam asiulek,zagladaj do nas czesciej i pisz jak ci tam jest w tej anglii ja obudziłam sie w nocy ze strasznym bólem głowy i nadal coś mi cmi a pogoda robi sie u nas dzisiaj całkiem całkiem niezła,bedzie spacerek z meżulkiem albo wyjazd na działeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Już jestem! Jak ten \"długi weekend\" szybko zleciał:( Troche mało dziewczyny pisałyście, ale dobrze że wogóle coś jest. Dzisiaj nie mam za dużo czasu, zawsze tak jest po powrocie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywacz
Dominisia coś ciężko Ci rozruszać ten topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam po wielkiej inwazji wirusów na naszego laptopika :) Gruby Misiu ❤️ no ochwal sie maleństwem(gdzie są zdjęcia}?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj niestety nie udało mi się tu zajrzeć:( Fajnie, że chociaż Ty Dominisiu się odezwałaś:) Moze Facelia już urodziła, bo wogóle tu nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Facelko gdzie jestes????????????`Czy dzidziuś jest już na świecie????????????Jesli tak ,to prosimy o relacje z porodu i zdjęcia dzidziusia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie jeszcze nie urodziłam...chociaz ostatnio tak sie dziwnie czuje, ze na nic nie mam ochoty. :-( W sumie do terminu zostało mi 12 dni.... najgorzej ze lekarz mnie nastwaił ze bedzie wczesnie... i teraz czekam i czekam i czekam i juz złosc mnie bierze.;-) Ale nic, jakos trzeba sie zmotywowac do cierpliowosci. :-) Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×