Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Dominisiu juz pomaga Ci w zapisywaniu tej stronki:) Obawiam się, że ja nie za dużo pomoge w pisaniu tej stronki, bo prawdopodobnie już w piątek (ten teraz) wyjeżdżam na Święta i wróce pewnie dopiero w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ myślałam że tego topiku już nie ma a tu proszę tak mamusie sobie plotkują w najlepsze :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zaraz obiadek,a po obiadkumykamy na kawke do moich rodziców. Zyczę miłej niedzielki spędzonej w rodzinym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie! Dawno tu nie zaglądałam, a tu już 85 strona :) Straszne przeziębienie nas dopadło i to przed samymi świętami, mam nadzieję że chociaż uda mi się pozbyć tego okropnego kataru : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych,radosnych ,błogosławionych świąt bożego narodzenia,cudownej wigilii,pachnącej choinki,superowych prezentów oraz wszystkiego co najpiękniejsze życzą: Dominika z rodzinką❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo żyje ktoś po tych świętach????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, forum podeszło do góry :) Święta, święta, już po świętach i dobrze :). Dość tego obżarstwa. U mnie mdłości zelżały :) (choć nie odeszły) brzuch się \"wydął\" i ogólnie jest coraz lepiej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenko ciesze się ,że czujesz się coraz lepiej. Po świetach i po sylwestrze powraca znów normalnośc życia codziennego. Noworocznych postanowień jest masa,co osiągniemy zobaczymy,a zaczynamy juz od jutra. Czasu na pisanie nadal mało. Dzieciaczki wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki w Nowym Roku:) Najlepsze życzenia z tej okazji dla wszystkich:) Nareszcie w domu, a ile sprzątania mnie czeka, po takiej długiej nieobecności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olka nie przemeczaj sie za bardzo,jutro znowu bedzie bałagan :) Dziewczyny zapisałam się na studia,ale jakoś nie wyobrażam sobie tego narazie :) Dzisiaj wprowadziłam maleńkiemu zupki własnej roboty ,no i nawet mu smakowało. Coś dzisiaj nie moge wyświetlic strony naszej klasy,chyba to cos ze stronką. A dziewczyny musicie mi coś obiecac,że w ty roku bedziecie pisac tu na tym forum przynajmniej jednego posta tygodniowo.No chyba tyle możecie mi obiecac????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam jeszcze napisac,że marzy mi się by do końca tego roku dobic do 100stronki naszego topiku :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja się staram jak moge, nieraz nawet codziennnie pisze:) Na jakie studia się zapisałaś? W Bydgoszczy? życze powodzenia i wytrwałości w studiowaniu:) Ja nie wiem czy mi teraz by się chciało jeszcze uczyć, jak szłam tak po kolei to tak jakoś z rozbiegu szło ale teraz nie wiem czy bym się jakoś zmusiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie bez większych zmian :). Właśnie sprawdziłam na stronie MEN termin ferii zimowych dla naszego województwa. Jakby co to 28.01. do 09.02. A jakie studia? Bo się zastanawiam nad jakąś podyplomówką od niedawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja się staram jak moge, nieraz nawet codziennnie pisze:) Na jakie studia się zapisałaś? W Bydgoszczy? życze powodzenia i wytrwałości w studiowaniu:) Ja nie wiem czy mi teraz by się chciało jeszcze uczyć, jak szłam tak po kolei to tak jakoś z rozbiegu szło ale teraz nie wiem czy bym się jakoś zmusiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja uzupełniające robiłam z pedagogiki, ale nie w bydgoszczy; będzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podniosę trochę topik, bo za daleko spada u Was też tak zasypało? Właśnie wróciłam z Bydgoszczy, z małych zakupów w castoramie i cała droga \"na biało\". Piaskarko-odśnieżarki oczywiście jeździły z podniesionymi pługami :) HAHAHA i tak co roku jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dobrze wiedziec,jak bede miała jakiśproblem to wale prosto do Ciebie-oki!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenko,a jak ty się czujesz???????????? Kiedy poznasz płc maleństwa (życze dzieciątka z ślicznym siusiaczkiem ;) ).A z jakiej miejscowości jesteś,że do Bydzi na zakupy jeżdziszMy też nieraz jeżdzimy ale to tylko takokazjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam obecnie w Sulnowie koło Świecia nad Wisłą. Do Bydzi jakieś 45km będzie. Całe życie mieszkałam w Świeciu choć w Bydgoszczy się urodziłam i jakiś taki mam sentyment... Co do płci to muszę jeszcze z 7 tygodni poczekać, ale się na chłopaka nie nastawiam, bo z doświadczenia jakoś wiem, że nie ma co ;) hahaha Czuję się lepiej, ale te mdłości potrafią mnie wieczorem dorwać mimo, że to już 13 tydzień i 6 dzień według daty ostatniej miesiączki (w sumie według owulacji to 11 tydzień i 6 dzień, więc może mnie jeszcze męczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu oczywiście:) jak tylko będe mogła w czymś pomóc :) Ale mamy piękną zime, wszędzie pełno śniegu a mrozu nie za wiele; lubie taka zime:))) U nas wczoraj mąż był z Małym na sankach, obaj wrócili zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenko ja wa życze chłopca,ale jak bedzie dziewuszka to też fajnie.A te mdłości to niestety trzeba przebolec tez je miałam i współczuje. To masz do bydzi tez troche tych kilometrów,ja 50 tylko w innym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy na spacerku rodzinnym.Mąż ciągnoł sanki ,a ja pchałam wózek.Chłopaki ulepili wielkiego bałwana.Jak znajde chwilke to wlkeje zdjecia ze spacerku.Było bardzo fajnie szkoda tylko,ześnieg sie juz topi.Jutro bedzie pewnie breja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szybko pochwaliłam zimę. Straszna chlapa dzisiaj:( ale Mały i tak miała frajde skakać po tym sniegu; do domu wrócił cały mokry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×