Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

petunia mój mąż chce pietrówke a ja wole taki rozkładany tapczanik im kipic zrobiony na wymiar i ze schowkami co do spaceru Olu tojajuz jestem po ,pogoda była przepiekna wrecz plażowa,a teraz tez u nas pada,ale ciesze sie ze udałomi sie wyjsc przed południem bo teraz to juz dupa blada :) ja dzisiaj segreguje zdjecia w kompie i przesyłam kuzynowi te co mi sie podobaja do wywołania,jest z tym troche roboty,ale za to porzadek bedzie i wiecej miejsca na kompie dzieciaczki smacznie mi spia wiec mam na to czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petunia - wystarczy kliknąć tylko na ten link czy trzeba gdzieś dalej wchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami? gdzie jesteście? Przecież nie będe pisała sama do siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się o Was martwić dziweczyny, czemu nie piszecie, chociaż słówko, że wszystko w porządku:) Mam nadzieje, że jak wróce we wtorek (troche przedłużony weekend ze wsi) to ktoś tu się już pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nareszcie jestem mielismy awarie laptopa dobrze ze jest jeszcze na gwarancji,pzepaliła sie jakas lampka i na monitorze nastała ciemnosc,naprawiali tydzien,komp powrócił a wraz z nim ja ;) obiecałam wam zdjeciamoich maluszków ale to nastąpi troche pózniej bo chwilowo nie mam żadnych na kompie mój starszak tak sie nam rozgadał jak przekupa na rynku,mówi wszystkoi zdaniami,czasami mamy juz dosc tego gadania,no i zaczeło sie to czago obawiałam sie najbardziej czyli tych dzieciecych pytan: mamo ,,po co,, ,,co to,, ,,dlaczego,, z młodszym jutro mykam na szczepienie-nienawidze tego :( postaram sie odezwac jeszcze wieczorkiem,teraz trza troche domek posprzatac mam nadzieje ze któras zajrzy tu dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak miło Cię widzieć dominisiu:) U nas Mały nie mówi jeszcze pełnymi zdaniami ale już nieźle nawija:) a jak zacznie śpiewać (ma 4 piosenki w repertuarze) to nie może przestać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie dobrze się tu dzieje:( nikogo znowu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys nie lubi spiewac ale chce bym ja mu spiewała,pewnie bedzie mało muzykalny,ale za to jak jego mamusia kocha wszelkiego rodzaju sporty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cały czas nochyba ze komp mi nawali to wtedy znikne :) Dzis odswiezam nasz pokoik tak gruntownie jutro jak beda checi zabiore sie za szafy i szafeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jutro wyjeżdżam i niewiem kiedy wróce; czy przez ten czas ktoś tu zajrzy od czasu do czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem:) Ale kiepsko z wpisami. Co się działo przez ten czas? Dominisiu dobrze że chociaż Ty tu czuwasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wczoraj znalazłam ten topik. Nie jestem jeszcze mamusią, ale zostanę nią niebawem - zapewne w listopadzie, teraz jestem w 35 tygodniu ciąży, termin mam wprawdzie na 24 listopada, ale... spodziewam się bliźniąt, a one przeważnie rodzą sie wcześniej. Mam nadzieję, że już na początku przyszłego miesiąca będę mogła cieszyć się swoimi kruszynkami - chłopcem i dziewczynką. Mieszkam w Bydgoszczy, a pochodzę z małej miejscowości z powiatu nakielskiego. Narazie zmykam. Czytam ten topik od początku, a dopiero jestem na 20 stronie. Pozdrawiam wszystkie Mamusie. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w niedziele mieliśmy chrzciny.Było super i bardzo uroczyście.Możecie obejrzec sobie zdjęcia z uroczystości www.bartoszmazurek.bobasy.pl i nowe zdjęcia Krzysiaczka www.krzysiaczek.bobasy.pl a i wystawiłam na allegro ubranko do chrztu,może którejś sie spodoba albo ma znajomych z dzidzią do chrztu ,to wtedy zapraszam do licytacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dominisiu:) witam też przyszłą mamusie beti26:) Dominisiu Twoi chłopcy śliczni. Czy Krzysiu był w czasie chrztu w kościele? Jeśli tak-to był grzeczny? Mam nadzieje, że nasz topik będzie coraz częściej odwiedzany. Piszcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×