Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

asiulek kope lat :) witam tez resztę dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz jeszcze Tynke trzeba wywołać bo dawno się nie odzywała:) Facelia - to juz całkiem nie długo, zobaczysz jak szybko zleci ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelko nie nie tylko n ie nerwy to nic nie da,dzidzia sama wybierze moment kiedy bedzie chciała zobaczy swoją mamusie z drugiej strony brzuszka ❤️ Usg juz w poniedziałek a ja juz cała podniecona tym jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy brzydką pogode:( ciągle pada i co jakiś czas grzmi. A jeszcze z godzinkę temu przez chwile bylo słoneczko i myślałam, że tak juz zostanie. Dominisiu - chcesz się dowiedzieć jakiej płci jest dzidzia? Na kiedy masz termin (jeśli pisałaś to nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka termin mam na 21lipca.Płec chcemy znac mamy juz chłopca,wiec jak co to jak mamy sie przygotowac na drugiego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zagląda wszystkie pewnie zalatane.Nas jutro nie bedzie,bedziemy na przyjeciu u mojego chrzesniaka Miłej nocki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was ,a ja jutri na usg i wtedy zdam relacje co i jak ;) ;) ;) miłego nockowania,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroczyscie oswiadczam ze Krzysiaczek bedzie miał braciszka,super super super,mój mąż cieszy ja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dominisiu gratuluje synka! Imię juz wybrane? Czy my tylko dwie już tu tylko zostałyśmy Dominisiu? Ostatnio nie mam czasu na pisanie tutaj (co było widać przez weekend) bo szukamy samochodu i pomimo ogromnej ilości ogłoszeń jest bardzo trudno coś wybrć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:) Dominisiu mi, chyba od zawsze, podobały się imiona Michał i Paweł, ale niestety nie udało mi się ich przeforsować u naszego synka;) Dzisiaj mój mały obudził się przed 5 rano, radosny z misiem w rączce i chętny do przejścia do naszego łóżka. Zawsze idzie do mnie rano ale jak wstaje normalnie czyli około 8. Całe szczęście że jeszcze usnął (dopiero po 6) i później spaliśmy do wpół do 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu gratuluje 2 synka 🌼 Olka my tez szukamy samochodu , jest ciężko :O pozdrawiam reszte mam 🌼 a czy zaglada tu pszczoła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po.... 12 maja urodziła sie nasza córeczka Emilia. :-) Wazyła 3650 i 58 cm... Jestem taka szczesliwa. Mam parke !!! :-D Zawsze tak chciałam. Dominisiu gratuluje 2 syneczka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelio - GRATULACJE! Mam nadzieje, że Mała zdrowa i grzeczna:) Jestin - my już po poszukiwaniach samochodu, wczoraj nareszcie kupiliśmy. Teraz jeszcze wszystkie formalności urzędowo-rejestracyjne i można jeździć;)) Gdzie jest Tynka? Dominisiu Ciebie jeszcze tutaj dzisiaj nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻FACELKO🌻🌻🌻🌻🌻 SERDECZNE GRATULACJE DzIELNA MAMO!!!! niech ❤️❤️❤️EMILKA❤️❤️❤️rośnie zdrowo,grzecznie i niech jest największym skarbkiem swoich rodziców a mąż uczestniczył w porodzie?? mam nadzieje ze poród był lekki i szybko poszło? Imię cudo dla córeczki,my jakby czasami dziewuszka sie zdażyła to ieliśmy 3 opcje: Agata,Arwena no i Emilia(podoba mi się bardzo). A teraz odpoczywaj jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka byłam już tylko nic nie naskrobałam ,zaglądam czesto ,nieraz jak czas pozwoli to nawet pare razy na dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć DZiewczyny- ja jestem z Chełmna- jest tu kos z tego najpiękniejszego ;) miasteczka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata wiem gdzie leży twoje miasto ,mój mąż był tam we wojsku i gdyby postanowił w nim zostac na stałe to tez byśmy tam mieszkali :) mam nadzieje ze spodoba ci sie to co tu piszemy,a piszemy wszystko i o wszystkim i dołanczysz do nas na stałe 🌻 my zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelko malutka prześliczniiutka,niech rośnie mamci jak na drożdżach ;),ciesze sie ze poród odbył sie błyskawicznie ,ze mna tez był maż i chciałabym by tym razem tez mi towarzyszył,juz sama obecnosc drugiej osoby robi bardzo wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelia gratujuję córci 🌼 Dominisia to Ty na zdiątku ?? ładny brzuszek :) Olka zazdroszczę kupna auta , faktycznie to nie takie proste jak by się wydawało :O ale mam nadzieję ze wkońcu trafimy na swoje :) pozdrawiam wszystkie mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mama
mam na mie Madzia zajmuje sie zdjeciami , robie przeróbki , fotomontaze oto moje galeria niektórych zdjec znajduje sie tam tez info http://fotomadziamontaz.fotosik.pl/ zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dominisiu to fajny grubasek z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dawno mnie tu nie było:( Ale miałam troche zajęć poza domem. Dominisiu - super brzuszek:) Dziś piękna pogoda więc przewie cały dzień jesteśmy na dworzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie!!!! Wszystkim obecnym i nieobecnym życzymy miłej niedzielki 🌻❤️🌻 Dziś mykamy na imprezke urodzinową do mojej siostry. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo,wszyscy delektują sie piękną niedzielną pogodą i wcale sie nie dziwie ;) My juz po imprezce urodzinowej,brzusio najadł sie wspaniałości do syta teraz szkrabik zadowolony sobie bryka.Nawet Krzysio niejadek zmobilizował sie i zjadł kawałek chlebka. Dziewczyny do jutra ,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×