Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Pewnie ze tak Dotkoo zapraszamy Cie serdecznie.Napisz cos wiecej o sobie i dzieciaczkach. pozdrawiam Dominisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo Dominisi :D :D :D :D :D :D :D a ja a ja ja czasem tez jestem w kujawsko pomorskim hihih .. jestem przekonana ze niedlugo sie zobaczymy :D :D :D :D super pomysl mialas Mamusio Dominisiu :D :D :D :D bucha dla Krzysia Pszczola HAllo 🖐️ 🖐️ wszystkie mamulki i prawie mamulki 🌻 ki dla Was [i bezzebny usmiech mojego synalka ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem kujawianki :-) co slychac u was?? bydgoszczanki - czy mozecie napisac na jakim osiedlu mieszkacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caraa wiedzialam ze predzej czy pozniej mnie tu znajdziesz. pozdrowienia dla bezzebnego Dustiego od rownie szczerbatego Krzysiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_
brednie - ja mieszkam na wzgórzu a TY z jakiego osiedla jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ Dominisiu ❤️ a ja odwiedzam bardzo czesto Torun i okolice... :D :D :D :D :D :D :D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no carlaa, nie tak często:) ja jestem z torunia, ale mój mąż to rodowity bydgoszczanin-ze szwederowa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Torunia i Bydgoszczy !!! Nie wiecie ile kosztuje USG 3d 4d w waszych miastach. Ja mieszkam w Grudziadzu i tu chyba nie ma takiego sprzetu. Bardzo bym chciala pojsc na takie USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tez jestem z kujawsko pomorskiego dokładnie z Rypina jestem mamusia od miesiaca małej dziewczynki Martynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sylwio26,na kiedy masz termin ,jak przechodzisz swoja ciaze,mam nadzieje ze wszystko ok.Niestety na temat takiego USG nic ci nie pomoge,bo z malej miejscowosci jestem. Witaj ciekawa 27,na poczatku gratulacje dla ciebie i Martynki.Napisz moze jaka duza core urodzilas.Pewnie to sliczna dziewczynka.Ja tez niedawno ,bo pol roku temu mialam takie malenstwo.Ale niestety dzieci szybko rosna,no i jest juz spory łobuziaczek. Dziewczyny piszcie ,odzywajcie szi jak najwiecej. Carla pszczółka ma racje-nie tak czesto,nie tak czesto ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia napewno jest.Grudziądz nie jest taki zacofany,mieszkałam tam kiedyś,a od 13 lat w Bydgoszczy,jestem mamą 3 dzieci, najmłodsza ma 2,5latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>ma-da Szukalam w internecie i nie moge nic znalezc.Pytam kolezanek i nic,spytam lekarza ale dopiero 20 stycznia,bo mam wizyte. >Dominisia Czuje sie dobrze,od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch ale to normalne.Juz nie moge sie doczekac kiedy pojde na kolejne USG bo tak bardzo chce poznac plec. Mam juz coreczke i teraz celowalismy w chlopczyka. Chociaz corcia chce siostrzyczke. Z drugiej strony to obojetne,byle urodzilo sie i bylo zdrowe.:) :) :) Przegladam juz w allegro ubranka,wozki,lozeczka i tak orietuje sie w cenach.Niedlugo zaczne kupowac juz cos,bo to sprawia mi najwieksza przyjemnosc. Jak sie troszke ociepli to bede chodzic po sklepach,narazie jest tak zimno ze sie nie chce wychodzic z domciu. Juz tak pozno a ja jeszcze nie spie.To dlatego,ze niedawno maz wrocil z pracy.Trzebabylo cos do jedzonka przygotowac.:) Ale sie rozpisalam 🌻🌻🌻🌻 Dobrej nocy zycze❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomnialam dodac;termin mam na 14 lipca,ale z USG wychodzi troszke szybciej bo dzidzius jest bardzoooooo duzy Ale to po tatusiu,bo ja jestem niziutka:) :) :) Z corcia mialam apetyt na slodkie a teraz na kwasne,ostre,pikantne to moze cel byl dobry i bedzie chlopczyk:) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ma-da miło ze do nas dołączylaś.Mi tez sie marzy 3 dzieciaczków,tylko mieszkanko za małe,ale moze kiedys cos???????????? Sylwio to świetnie ze dobrze sie czujesz ,to jest w ciazy najwazniejsze.Z całego serca zycze wam chlopczyka,ale jak bedzie corcia to przecierz nic sie nie stanie prawda.Tak jak pisalas byle by dzidziuś zdrowiutki był.Mi rowniez zakupy dla dziecka sprawialy ogromna radosc,to takie ekscytujace!!Trzymaj sie cieplutko i pisz co u ciebie nowego. Dominisia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Muulki 🌻 Pszczoalno no masz racje hihihi :D ale juz niedlugo :D Dominisiu :D i wszystkie mamusie i prawie mamusie :D pozdrawiam serdecznie 🌻 ki i kawusia poranna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis cisza>>>>> gdzie sie podziewacie? Czy wiecie jakie sie ma apetyty na chlopca a jakie na dziewczynke? Tak z czystej ciekawosci pytam,bo mam strasznie ochote na kwasne,ostre,pikantne,frytki,pizze i coca-cole na to co jest niezdrowe to mnie do tego ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, ja w ciąży bedąc bardzo zwracałam uwage na apetyty i tak sobie ubzdurałam, ze bedzie dziewczynka...bo ciągle słodkosci pochłaniałam. Podobno tez ksztalt brzucha wskazuje na płec i mój był ewidentnie jak na córę...a własnie tobiaszek teraz ssie pierś:D Ja nie wierze w takie zwiazki miedzy apetytem a płcia maluszką..ale wg przesądów twoje zachcianki świadczą o chłopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sylwio 26,ponoc jak na kwasne to na chłopca,ale nie koniecznie.Ja mam chlopaka i na poczatku ciazy jadlam tylko kwasne a pod koniec same słodkie.Takze chyba nie ma na to regóły. pozdrawiam Dominisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Sylwio - ja będąc w ciąży nie mogłam patrzeć na pizze, frytki, sam zapach ich mnie odrzucal - z tego wynikałoby że będzie dziewczynka a jest chłopczyk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka u mnie bylo tak samo tylko dotyczylo to miesa.Jak w domu smazyli mieso,to mi sie niedobrze robila i zbieralo na haft....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge patrzec na wedline i ser,najlepiej jadlabym chleb z samym ogorkiem korniszonym lub kiszonym. Moj maz sie smieje,czy nie lepiej wypic pol litra octu.:):):):) Dowcipny. Papryke,grzybki w occie to tonami bym jadla. Totalny zakret,z corcia zadnych ciazowych objawow nie mialam i duzooooo slodkiego zarlam.Tak musze nazwac:):):) Przytylam w ciazy wtedy prawie 26kg z czego 5 kg mi zostalo. Mam nadzieje,ze teraz mniej przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio jak tak piszesz to przypominasz mi ze niedawno bylam w ciazy i przez to samo przechodzilam.A pierwsze 1,5 miesiaca rano biegalam do lazienki zeby tam wym......ć.ŁŁŁeeeee nigdy tego nie zapomne,to było to najgorsze z całej ciąży.Nawet herbatniki nie pomogły. pozdrawiam Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Dominisiu Ja na szczescie nie wymiotowalam ani teraz ani w poprzedniej ciazy.Ale tylko w tej ciazy mialam mdlosci,i wszystkie dolegliwosci procz wlasnie beeeee w wc. To prawda,ze kazda ciaza jest inna.Ale bardzo bym chciala,zeby porod poszedl tak szybko jak pierwszy.:):):):):):) Az takich wielkich wymagan nie mam,prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - ja nie wiem co to sa wymioty i zle samopoczucie w ciazy :-) ja nie mialam zadnych dolegliwosci oprocz czestego sikania :P mam nadzieje ze jak uda sie mi zajsc niebawem to moze wtedy poznam ten smak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×