Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagness

Jakie fantazje lub perwersje proponujecie by urozmaicić sex?

Polecane posty

Gość xwart
tak sexy bielizna (skórzana najfajniejsza) pończochy i szpile to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Można tez fajne przebrania kupić na allegro. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy0028
ja ostatnio kupiłem włoskie (lane) lody siedząc w salonie z dziewczyną zaczołem ją pieścić ręką po kolanie potem po udzie aż skończyłem na cipce jedząc lodo chciałem polizac jej cipke ,więc delikatnie popieściłem cipke lodem, ruszyło ja na tychmiast a gdy zaczołem lizać była w niebie i tak to powtazałem a na koniec w pakowałem jej mój kutas w zajebiście mokrą , podnieconą i głodną rżnięcia cipke było extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvgbvhbn
włoż mu banana do doopy, przekona się jak anal jest 'fajny i przyjemny' dla kobiet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną sprawą są różne gry... np planszowe które można kupić (najtaniej na aukcjach internetowych). Fajna jest też Impka ale wymaga trochę zacięcia żeby dostosować ją do swoich potrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_88
niczego nowego się stąd nie dowiedziałam ... :( Przerabiałam już wszystko: seks w dziwnym miejscu (winda, auto, przymierzalnia, las), miałam wkładane do ci..i różne rzeczy: wibratory, kulki gejszy (nawet kulki i wibrator na raz... ), bilę (od bilarda), stringi (które mój partner po wyciągnięciu dokładnie wylizał, bo taki było moje życzenie - bardzo mu się spodobało, bo lubi jak mu rozkazuję, i zrobi wszystko, bardzo go to podnieca)... Uwielbia mój squirt prosto do jego ust ;) i za każdym razem pragnie więcej.. Zlizuje ze mnie różne rzeczy, np. kisiel, budyń... Szukamy nowych pomysłów bo coraz ciężej jest wymyślać coś nowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym bananem to spoko.ale zacznij od marchewki.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponowalem żonia sex we dwoje zamiast masturbacji każdy osobno- jednak dla niej to była zbyt wielka perwersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniunio
Bita śmietana nieeee.... Ale inne sprawy jak najbardziej. Kiedy mamy więcej czasu to pozwalamy sobie na pończochy oczywiście na pasie i podwiązka a na górę jakaś ładna biżuteria ;)) Lubię jak mój kochanek zasłania mi oczy opaską, ale jeszcze mnie nigdzie nie przywiązywał. Od pewnego czasu używamy również dildo jako zabawka do drugiej dziurki (albo odwrotnie). A ostatnio włożyłam dildo do c**ki razem z jego członkiem. Było super :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona również lubi dwa w c*pce.jeszcze chce aby wsadzic jej korek analny.czyli 3 w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka_88 po swingujcie trochę:) albo gang bang:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest draznienie brodawek i lechtaczki odpowiednim masazem, przerywanym niespodziewanym, lekkim bolem. Robimy to tak : leze na wznak, nogi rozlozone, rece nad glowa. Na oczach mam opaske, umawiamy sie, ze nie rozmawiamy. Moj facet zaczyna mnie masowac po piersiach, od czasu do czasu uderza powiekszona brodawke raz lub kilka razy taka skorzana packa (do kupienia w sekshopie). To trwa dosyc dlugo, ja robie sie coraz bardziej napalona. Potem schodzi coraz nizei i nizej, drazni lechtaczke - i znowu od czasu do czasu pac! ta skorzana packa pomiedzy rozlozone uda. Trafia zawsze w rozlozona lechtaczke, az mnie przeszywa. Mowie otwarcie, ze robimy tak mniej wiecej raz na tydzien, juz od dwoch-trzech lat. Na poczatku nie bylam w stanie spokojnie lezec, zaslanialam piersi i lechtaczke na przemian rekami, szamotalam sie, chociaz chcialam dalej. Dlatego dawalam sobie unieruchomic rece nad glowa i tak samo rozlozone nogi. Wspaniale uczucie - takie pelne poddanie sie partnerowi. Teraz nie jest to juz potrzebne - leze spokojnie i przezywam, nie bronie sie. Po masazu - zaleznie od checi i fantazji : anal, normalnie, czasem jeszcze wibrator. Oczywiscie nie zaniedbuje partnera - jego "Happy End" jest rownie wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza148
Ja zaproponowałam żeby mąż sam sobie wziął do buzi. przerzucił nogi za głowę ale dalej mu dużo brakowało . Wyglądał niesamowicie w tej pozycji. miał nogi zaplecione nad głową . Po chwili masturbował się , nie mogłam uwierzyć w to co widzę spytał się mnie czy ma spuścić wycedziłam tak a on spuścił się na swoją twarz!!!! zaczełam się śmiać , miał zachlapaną całą twarz . Wyglądało to bardzo perwersyjnie ale powtarzamy to często , bo lubię taką pozycję mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cholera ---- to sprawa z archiwum XXL eheheh pracuje nad tym wydział z kryminalnej a potem pływają po Karku take wyprute zwłoki ten Twoj Partner (sic) musi by ć dobrze powalony nooooooo..... przed taki trzeba spierdlać i oglądac go z daleka ) oby ;-)))))) miec dobre obuwie sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×