Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gold-misteria

JAKIE TABLETKI WITAMINOWE na łamiace sie paznokcie i słabe włosy????

Polecane posty

Gość googel
czym rozni sie silica od silicy duo ( oprocz znacznej roznicy w cenie0>?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almanah23
ja polecam REVALID - ma duzo wiecej skladnikow odzywczych co inne tego typu srodki a cenowo tez jest bardzo atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda32
hmm... czy to mozliwe ze ktos inny uzyl mojego maila do wystwienia komentarza :/ przynajniej madrze napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na paznokcie stara sprawdzona receptura, za to wymagająca cierpliwości. Smarować codziennie olejkiem rycynowym, najlepiej na noc. Po miesiącu pazurki jak złoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hominika
słuchajcie, ponawiam pytanie, pracowałam ostatnio w knajpię trochę i w fatalnym zupełnie stanie mam paznokcie i ręce teraz, no mówię, jak stary robotnik... na razie to tylko kremy jakieś, ale niewiele to pmoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwenda
w metrze pokazywali ostatnio na ekraniku, ze trzeba se oliwa wysmarowac rece, zawinac w recznik i siedziec tak przez godzine, ale kto ma do diabla tyle czasu na takie rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytantka19
A moim ostatnim odkryciem jest Onozis, w sumie to mi go poleciła nawet babka dermatolog. Tam są jakieś super - aminokwasy, których nie ma nigdzie w żadnych innych tabletkach podobno i one uzupełniają strukturę i paznokci i włosów, więc to też przy okazji sobie możesz wzmocnić. Dopiero zaczęłam brać, ale brzmi to wszystko bardzo zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfvc
silica jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroplawmorzupotrzeb
to sie zgadzam, jestem po 2 opakowaniach onozis i paznokcie mam duuuzo mocniejsze. duzo szybciej mi jakos zaczely rosnac chyba nawet; wyrownaly sie, maja lepszy kolor, no nie ma porowniania. swietna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwenda
No na pewno lepsza niz rekawice na godzine, ludzie, co z tym robic? serial ogladac? a jak mnie cos zaswedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t7ku87
biotyna,czyli wit.H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_aa
a ja polecam ogólny suplement bodymax, ja mam w wersji sport bo dużo ćwiczę - biegam, pływam, gram w tenisa i mam dużo energii dzięki suplementowi, działa też na skórę, włosy,paznokcie bo to ogólny z minerałami i witaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cemia
a od Bodymaxa Sport poprawi się wygląd? Czy to tylko na kondycje wpływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka900
Silica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśkaaaaa21
moim zdaniem najlepsza jest belissa:) zastanawiam sie tylko czy branie przez miesiac skrzypu moze powodowac opoznienie miesiaczki? czy ma to wplyw na zmiany hormonalne? czy ktos wie? pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulatka
Ja biorę Belissę i jak dla mnie jest najlepsza. Jednak na paznokcie trzeba też podziałać od zewnątrz, na to super się sprawdza odżywka keratynowa Gal. Paznokcie robią się twardsze i mocniejsze. Dużo lepiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysolka26
Ja wspomagam się od niepamiętanych czasów Linimerem firmy Gal. Tabletki są tanie, a oprócz działania na skórę, paznokcie i włosy, zawierają dodatkowo NNKT i olej bodajże z ogórecznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysolka26
Ja wspomagam się od niepamiętanych czasów Linimerem firmy Gal. Tabletki są tanie, a oprócz działania na skórę, paznokcie i włosy, zawierają dodatkowo NNKT i olej bodajże z ogórecznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkcp
Ja polecam zakupic ogolne multiwitaminy, oddzielnie sam skrzyp polny(bez dodatku witamin), i oddzielnie same drozdze. A jesli ta kombinacja dla kogos nie pomaga w przeciagu 2 miesiecy to dodac biotyne( teraz maja duze dawki tej witaminy) Tabletki zakupilam w sklepie GNC w usa. Healthy Woman jakos tak (firmy GMC); Skrzyp polny(Horsetail Grass-firmy GMC); drozdze(Brewer's Yeast-firmy GNC). Mi wystarczylo to -a mam bardzo slabe wlosy. Dla bardziej wymagajacych maja tez Biotene 5000 mg lub najwyzsza dawka. Polecam najlepiej odzielnie kupic tak jak wyzej wymienilam suplementy, tylko w ten sposob starczy nam na ich na dlugi czas, a takze i wynik bedzie lepszy. Tabletki zawierajace wszystkie skladniki jednoczesnie + skrzyp to nie to samo. Chyba zaczne je sprzedawac wysylkowo stad zeby nasze kobitki przekonaly sie o ich dzialaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogagoga74
Gorąco polecam Wyciąg ze skrzypu i pokrzywy forte-BIO GARDEN. Wypróbowałam na sobie i jest rewelacyjny.Zapłaciłam w aptece 16 zł|100 tabl. Wystarczy na 50 dni intensywnej kuracji. Po miesiącu przestały mi wypadać włosy (a wypadały strasznie!!) i łamać się paznokcie.To preparat z witaminami,więc nie zażywa się już nic innego:) Polecam:) Nachalnie reklamowane w tv preparaty są beznadziejne i drogie. Wypróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogagoga74
Jest w nich też błonnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia1990
a ja jestem zadowolona z brania tabletek z skrzypem polnym i pokrzywa-paznokcie twarde,wlosy mocne i lsniace oraz cera w lepszym stanie i wlosy i paznokcie szybciej rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaJakPtak
Dziewczyny, a ja znam świetny zabieg na wzmocnienie paznokci. Metoda Shine, która pięknie poleruje płytkę paznokcia, dodatkowo zawiera w sobie bombę witaminową. Jeśli ktoś ma kruche, łamliwe paznokcie to ta metoda jest idelalna. Znalazłam atykuł o tej metodzie. www.uroda.com/artykuly/manicure-japonski-czyli-p-shine-blyszczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- revalid - humavit - vitapil - capivit piękne włosy - belissa - merz special - skrzypowita z tego co słyszałam vitapil jest najlepszy. Sama go używam i widzę efekty. Niestety nie jest w listkach tylko w fiolce. Co do reszty - nie wiem jakie mają opakowania. Merz special podobno też jest całkiem ok, za to capivit do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzior12
Słyszałam, że dobry jest także tran w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capivit A+ E polecam-sama używałam i stan moich pazokci poprawił się dość znacznie, włosów może troszkę mniej ale i tak rezultaty były i są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×