Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gold-misteria

JAKIE TABLETKI WITAMINOWE na łamiace sie paznokcie i słabe włosy????

Polecane posty

ja znam coś lepszego: iść do sklepu i kupić jakieś owoce i warzywa... i tak codziennie jeść najlepiej (zamiast tych tabletek) i gwarantuje ze efekty bedą o niebo lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoloShop.pl
Polecam Ci suplementy diety wzmacniające włosy, skórę i paznokcie. Ja stosowałam Silicę. Efekty widoczne już po pierwszych dniach, z tym, że brałam tabletki 2 razy dziennie. Niestety trochę kosztują, w zależności od apteki, za blaszkę można zapłacić nawet do 10 zł. Ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
Ja stosowałam Silicę. Efekty widoczne już po pierwszych dniach, z tym, że brałam tabletki 2 razy dziennie. Niestety trochę kosztują, w zależności od apteki, za blaszkę można zapłacić nawet do 10 zł. Ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na paznokcie.....
ja polecam lub nie polecam odzywke eveline 8x1 paznkokcie napewno bedziesz miala mocniejsze , caly myk polega na tym ze w tej odzywce nie ma zadnych witamin ani mineralow jedynie formaldehyd i on powoduje ze paznokiec jest twardy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne odżywki nie pomagały dla mnie, dopiero jak zaczęłam łykać kapsułki z dużą ilością skrzypu polnego z witaminami i cynkiem, zaczęłam widzieć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram zdrowa dobra dieta zamiast witamin w których jest chemia.Osobiście uzupełniam niedobory jedynie kolagenu w skorze łykając tabletki z naturalnym kolagenem pure collagen z noble medica.Kupuje je taniej na allegro u sprzedawcy kosmetyki_ck.Mam 43lata a ciagle wygladam na 30.Nie mam zmarszczek,celulitu,włosy gęste i mocne paznokcie.:-) pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też widzę poprawę to tabletkach ze skrzypem (biorę bio silicę max), bardzo wzmocniły mi się i włosy i paznokcie, zdrowiej wyglądają. W końcu mogę sobie ładne zapuścić paznokcie i zrobić ładny manicure, wcześniej ciągle nosiłam krótko obcięte bo się ciągle łamały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjanna8
bio silica jest bardzo skuteczna bo zawiera najwięcej skrzypu polnego, dodatkowo cystynę, która jest naturalnym budulcem włosa. Po porodzie strasznie miałam słabe włosy, wypadały mi więcej niż zazwyczaj, ale już po miesiącu stosowania widziałam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałaś jakieś działanie tego preparatu na cerę? Czytałam że też pomaga, mam cerę trądzikową i już nie wiem co mam zrobić żeby pozbyć się krostek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza22_kp
Też mam skórę trądzikową ale już nie drapie krostek ,nie wyciskam tylko uzywam mydła do mycia do cery tłustej i łykam od miesiąca pure collagen (znalazłam go na gruponie taniej)z noble medica .Widze nareszcie że cera mi się poprawia i nawet pzred okresem nie mam już dodatkowych wyprysków.Spróbuj sama bo to koszt niewielki a tabletki działają cuda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio silica zawiera cenne składniki, które korzystnie wpływają nie tylko na włosy i paznokcie a także na skórę. Związki krzemowe występujące w skrzypie polnym regulują proces rogowacenia skóry, aminokwasy siarkowe i kolagen odbudowują uszkodzone struktury, zaś związki mineralne pochodzące z pokrzywy hamują oznaki jej starzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia334
Skrzyp polny jest niezwykle wazny i dzieki niemu własnie nasze włosy, paznokcie rosną mocne i zdrowe. Dlatego na pewno warto jest sięgac dokładnie po tego typu suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że przeczytałam wszystkie komentarze, przynajmniej wiem co mam kupić. Już od dłuższego czasu moje włosy są słabe, wypadają i zaczęły być matowe a o paznokciach już nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze po zimie mam problemy z paznokciami i włosami. Włosy strasznie się plączą, są suche i matowe. Paznokcie z kolei rozdwajają się. I tak jest co roku. Zawsze mi pomagają tabletki ze skrzypem polnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na włosy - biotebal 5 mg na paznokcie- skrzyp polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzyp potrafi zdziałać cuda! Na moje słabe paznokcie, na które nic już nie działało to super podziałał, mam mocne jak nigdy, nie łamią się, w końcu mogę poszaleć z manicurem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8
Ja też już nie raz się przekonałam, że jak nie pomogę sobie łykając wspomagające kapsułki ze skrzypem polnym to żadna odżywka mi nie pomoże na moje paznokcie i włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzypolen z biotyną po 14,50, tani, a bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestor
Uzywaj new nails - na wzmocnienie paznokci. Wtedy stopniowo będą zyskiwały na jakości, zrobią się całkiem inne, ale wiadomo, że docelowo wiele zależy również od podejścia. Musicie pamiętać o tym, co robicie tymi paznokciami. Tylko tak je utrzymacie w zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam oleju rycynowego na paznokcie. Czasami dodaję go też do maseczki na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam produkty z firmy NOBLE HEALTH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darianna14
Przyczyny wypadanie włosów mogą być różne u mnie była przebyta choroba . Pani w aptece poleciła mi Vitapil. Włosów zrobiło się więcej i co najważniejsze przestały wypadać. http://www.vitapil.pl/Tajemnice-wlosow/o-wlos -od-idealu/Wypadanie-wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samka71
mnie się paznokcie bardzo wzmocniły przy okazji walki o zmniejszenie wypadania włosów - zrobiłam kilkumiesięczną kurację Biotebalem. Ten lek zawiera bardzo dużą dawkę biotyny, więc dobrze hamuje wypadanie włosów, wzmacnia je i wspomaga wzrost nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniczka12
A koniecznie muszą być tabletki? Zazwyczaj w składzie mają oprócz witamin jakąś chemię. Dlatego ja przerzuciłam się na produkt w 100% naturalny - sok ze skrzypu. Mam pewność, że nie zawiera żadnych konserwantów, a i sok jest lepiej przyswajalny przez nasz organizm. Podrzucam link, jakby ktoś był zainteresowany dokładnym opisem produktu: http://floradix.pl/pl/soki-salus/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie biotebal, ma największą dawkę biotyny na rynku i dzięki temu jest naprawdę skuteczny. Działa i n włosy i na paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa biotebal, po ktorym wlosy szybciej rosna nie tylko na glowie. Ja pije skrzyp i pokrzywe, moze nie smakuja najlepiej ale zero chemii i mnostwo minerałów. Polecam tez natke pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+Tabletki z cynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×