Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koral 37

Czy mając 37 lat,łatwo jest znaleźc kobietę z którą chciałoby się zestarzeć?

Polecane posty

Gość Koral 37

Jestem kawalerem ,po nie udanym 5 letnim związku ze sporo młodszą kobietą,szukam tej milości ale jakoś nie ptrafię znaleźć.Zastanawiam się czy to jest związane z moim wiekiem,bo prawdopodobnie większość dzisiejszych 30-latek jest już zajęta,a młodsze kobiety wydają mi się nie dojrzałe,co o tym myślicie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..mam kilka samotnych koleżanek po 30-ce...po prostu nie trafiły n tego jedynego:( Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Pragnie-nie. Bardzo chętnie porozmawiam z Twoimi koleżankami,mój nr GG 5142422. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co prawda 20 lat ale od paru lat jestem samotna i nic nie wskazuje na to ze w ciagu 10 lat to sie zmieni:( no ale i tak jestem pewnie dla Ciebie za mloda , chociaz mnie pociagaja wlasnie tacy starsi mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinconia
wiesz mam 29 lat i obracam się wśród masy samotnych ludzi: kobiet mężczyzn, którym tak jak Tobie wydaje się, że wszyscy którym zależało na dobrym życiu w dwójkę, już kogoś znaleźli. Tymczasem to na serio w porządku ludzie, nie jacyś popaprańcy emocjonalni. Sama też rok temu zakończyłam związek, który nie dawał szans na przyszłość i znalazlam się w tym punkcie co Ty. Wierzę jednak, że jeszcze znajdę Miłość, bo Ona na wiek nie patrzy i dotyka w najmniej spodziewanym momencie. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Nokia 3410. Masz 20-lat i życie jest przed Tobą.Piszesz że przez 10 najbliższych lat to się nie zmieni,ja uważam że ani śię obejrzysz,jak kilku facetów będzie się koło Ciebie kręcić,ja nie powiedziałem że jesteś dla mnie za młoda,bo nie chodzi tu o wiek,tylko o dojrzałość,można mieć 20-lat i być bardo dojrzałym,jak równierz można mieć 30-lat i być osobą nie dojrzałą,mnie to spotkało.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie rozumiem twojego problemu. Zdecydowanie większośc samotnych kobiet, to własnie kobiety około 30-tki i to im właśnie się wydaje, że nie znajda już faceta, bo taki odpowiedni dla nich, czyli w wieku ok. 33, 35 37 lat jest już przewaznie zajęty! Tak więc błędne koło się robi. Sama jestem 28latką i nie ejst łatwo pzonać samotnych facetów starszych doe mnie o kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Pragnie-nie Urodziłem się w Kielcach,a od 12 lat mieszkam w Sosnowcu. Możesz też przczytać mój post na tym forum p.t ''Opuściła mnie kobieta,która wyjechała do U.S.A'' Autor Carlito. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może się poznamy? Napisz na maila :) przynajmniej znajomości nowe można nawiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Dominum. Pewnie masz rację,ale gdzie szukać takich kobiet? Przegapiłem pewien moment,i teraz nie jest tak łatwo,wśród moich znajomych nie ma nikogo takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Dominum. Wysłałem meila,ale nie wiem czy dobrze odzytałem Twój adres,tz. mam problem z ostatnią literą,czy to jest o czy c.Napisz jak coś dojdzie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zykzykzyk
kobiety, wy naprawdę chcecie uczestniczyć w tym konkursie Korala? takiej masówce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Obiecuję że odpiszę,drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Pragnie-nie. Przepraszam,ale pomyliłem post,bo pisałem na kilka tematów. Chodziło mi o post dzisiejszy pt. ''Opuściła mnie dziewczyna,która wyjechała do U.S.A '' autor; Rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik.
37 lat??? I jeszcze chcesz się starzeć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Rolnika; Wiem że to żart,ale myślałem o życiu we dwójkę,do późnej starości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik.
I tu kces se znależć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Rolnika; Nie,nie o to chodzi,chciałem tylko poznać opinię innych ludzi na ten temat.To wszystko,chociaż znajomości internetowe są coraz bardziej popularne,a wynika to chyba z braku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, szukej se szukej... Już ci ze szwagrem spokój dom (na razie) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Malinconia; Napewno masz rację,ale problem istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co maja powiedziec kobiety kolo trzydziestki, ktore tez szukaja kogos do zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Danady; Witam Cię Danado,proszę przeczytaj post o którym pisałem powyżej,to się troszkę o mnie dowiesz,jeżeli uznasz że warto ze mną rozmawiać,to później podam Ci mój e-mail. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłem taką mając 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral 37
To miałeś szczęście. Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×