Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterija

Tu się można poskarżyć i ponarzekać

Polecane posty

Gość buc
Można.Kobieta to nie gatunek ludzki?Też robi kupę i czasem nie dba o higienę.To jest ludzkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuj
nie dba????? chyba jakas chamka nieumyta:p a nie kobita:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeee tam schabem, udźcem baranim z kością:-D bijem syśkich moich chopakuf we robocie polendwicom,łoni to lubiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaki z olejem
aaaaaale sie najadłam... Pekam, zjadłam ponad kg żarcia! Ludzieeee... ale dobre bylo :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz
wyrzygaj te flaki chamko nieumyta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smoku smoku- solidny sum by wystarczył:-P Po co jeść na noc?- bez sensu. Zasnąć nie można,koszmary, tłuszcz się odkłada. A fe! A tak swoją drogą,w jednym z kryminałów Agathy Cristhie( które to namiętnie czytałam w podstawówce) z Herkulesem Poirot, jeden koleś zabija drugiego mrożonym udźcem baranim. Kiepskawa śmierć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAXXX
ciepłe morza mi się marzą a tu taka zima jestem załamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęcią. Przed chwilą przyszłam. Muszę napisać na jutro zbiór danych ponad 400 ludzi. + jeszcze 1 ogromną pracę. Więc dziś dzień przed kompem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję przy kompie,a WY? Gdzie jest smok,czyżby całkowicie z łusek opadł? Nie chce mi się,poszłabym lepiej na piwo,ech:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już trochę do przodu,ale byłam na piwie:-D:-) Narzekam na to,że dla większości studentów zbliża się sesja i prawie nikogo twórczego nie ma na forum:-( Ej no wróćcie na chwilę, przynajmniej widać kto w jakim przedziale wiekowym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż,szczęśliwa jestem nie mając sesji,za to mam mnóstwo innych spraw na głowie. Czy są tu jacyś dresiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiści
jesteśmy licznie przybyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Papierowe, wyśpij się dobrze:-) No to... skarżę się na księdza, co to był już u mnie na kolędzie i wodą święconą tak mnie pochlapał,że zmazał cały makijaż i prawie utopił nie lubię klechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja oponka zaczyna być większa od biustu!!!! Jeszcze trochę i będę płakać... no i kurka mam 10 dni na napisanie 5 prac z 5 fatalnych przedmiotów i jeszcze do cholery ciągle musze mysleć o starości, bo dzięki temu mam skończyć studia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z siedzenia przed sesją, oponki rosną do przeogromnych wymiarów. Moja koleżanka przed sesją letnią i w trakcie(2 mies.) przytyła 12 kg.:-o O zgrozo! Jak tu pusto, pusto... Pochwalcie się kto ile ma egzaminów? Zrobimy licytację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt już na nic się na skarży? Niemożliwe. Ja chciałam się poskarżyć,że jak zwykle się zakochałam,ale nie mam szans na wzajemność.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję pomysł na obiad. Szklanka wody, jabłko, szklanka wody- tak robię kiedy nic mi się nie chce. A topik zalegał sobie,nawet nie tak daleko:-) Chciałam jeszcze dodać,że mewy nie skrzeczą mi za oknem tak jak kiedyś, nie wiem zima je wybiła czy co? A ja lubie jak się wydzierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż albo przyjdzie ci umrzeć z głodu,albo coś zamów. Polecam jakiś dobry makaron,ja uwielbiam spaghetti carbonara, chociaż tłusty i bardzo dobrze. Jakie masz zwierzaki,czyżby chomiki? A może nutrie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczku przytulam cię!:-) Nie martw się oponą,ja też ze swoją walczę:-P Fajnie,że masz śnieg,u nas się rozpłynął i tylko psie kupy zalegają na chodnikach. Papierowe-super! Uwielbiam gryzonie i w ogóle zwierzaki. Niestety obecnie nie mam żadnego,ze względu na brak uporządkowania życia. Biedaki z głodu by zdechły:-( A obiad zjem dopiero o 15:00 i zapewne upichce jakąś zupkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze kocham koty, najbardziej ze wszystkich stworzeń. Chochliku wolałabym chyba nie spotykać i chłopów,i babek,bo co i rusz zakochuję się,bez szans na wzajemność. Nie wiem co lepsze:-o Nie mieć czy tylko oglądać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę Niestety muszę was opuścić na trochę,ale pojawię się później. Chochelko trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. Chochelka,a gdzie ty właściwie mieszkasz, na Syberii? W Szczecinie ładnie, przyjemnie i stosunkowo ciepło. Jutro do roboty!!! BLEEEEEEEEE:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUU ale koniec świata. Właśnie wróciłam ze spaceru. Zimno jak cholera,ale za to jak rześko! Teraz się odmrażam i szykuję mentalnie na jutro. Aha i skarżę się na to,że coraz więcej psich kup i nie tylko leży na chodnikach. Koty mi się wydzierają pod oknem,a to jeszcze nie marzec. One to mają zdrowie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×