Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterija

Tu się można poskarżyć i ponarzekać

Polecane posty

Koty uwielbiam,toteż się śmieję z ich zdrowia;-) Poniedziałki ciężkie są. Też muszę przygotować parę rzeczy na jutro. Jest takie fajne powiedzenie:Boże spraw,żeby tak mi się chciało, jak mi się nie chce.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
kamczacko grydno dzioucho tu też 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
nawet na czukotce się nie skryjesz. wielki brat patrzy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
jak zwykle - Skalską :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa77
Do cholery czy tu zawsze i wszedzie musi byc ten zasrany chochliczek???!!!!brrrr,spiepszam z tad bo go nie lubie,wszedzie go pelno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skakać sobie do gardeł! Poskaczcie sobie do oczu:-P Nie piszesz z Kamczatki, nie no co ty. Byłam święcie przekonana,że właśnie tam mieszka twoja mama,razem z psem, który cię obudził o 8:30 Chochliku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
to chyba nie pies, a niemowlę... psy lepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać,że z psów najlepsze są HOT-DOGI:-p A tak całkem serio,to ostatnio zakochałam się w Pitbullach- to naprawdę piękne i słodkie stworzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
na mój gust ciut przymałe. pies zaczyna się od pół kwintala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średniopodwoziowe bydlaki, ale pół kwintala rzeczywiście nie mają.:-( Za to ucisk paszczęki niczego sobie. A tak w ogóle to dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
zmiksuj z mastiffem może będzie heterozyjna odmiana??? mam takiego poturczeńca i wieelki jak krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Chochliku naprawdę? Nie wierzę. Na pewno obudziłaś się wczoraj rano u swojej mamy na Kamczatce. Jestem tego pewna. Cały czas mam nadzieję,że w końcu zauważysz że robię sobie jaja z tą Kamczatką,wiedząc przecież że jesteś u matki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D Flądra nie łam się,chociaż jak mi kiedyś zakręcili wodę,to umyłam się w 1,5l butelce wody mineralnej, cała razem z włosami(mam w miarę krótkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty antyk
a ja jestem znudzona ogólnie dziś boli mnie kręgosłup pies sąsiada wyje, jak zawsze od 8:00 do 20:00 zimno mi w stopy najadłam się i teraz już w ogóle m9 się nic nie chce.. i jeszcze komputer w pracy muli.. i nie będę dziś sprzątaćQ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coś pewnego tylko na stopy. Są podobno zimne u kobiet, które mają mało seksu. Więc proponuję solidną, wyczerpującą, długotrwałą miłość cielesną. A jak nie pomoże,to zawsze możesz otruć psa sąsiada:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno jak cholera. Zmarzłam dziś na kość:-o Właśnie się ogrzewam herbatką z rumem i słucham miłej muzyczki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ponarzekam na swoja osobe .....tesknie chociaz wiem ze musze przetrwac rozlake z mezem .... Nie czytam ...chociaz probuje .... Nie mam zadnych zainteresowan .... Jestem glupia , malobystra..... Nikt mnie nie zauwaza ...i jestem straszna egoistka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wiedzialem chochlik
narzeka na brak papieru bo mu sie chcialo srac, szybciutko pobiegl do kibla i nie patrzac na nic zasadzil takiego kreta z poslizgiem ze az obryzgalo sciany... po kilku takich ekspolozjach odzyskala przytomnosc rozglada sie, wszedzie gowno! na udach gowno, na twarzy gowno, sciany w gownie... i nie ma papieru!!! a teraz propozycje co chochlik w takiej sytuacji powinien zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywołać Pimpusia żeby wszystko zlizał:-P aniulcia nie bądź taka samokrytyczna, mogło przydarzyć ci się to,co Chochlikowi:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzisiaj to mam powody do narzekania. W mojej przychodni rzekomo zginęły moje papiery. Oczywiście ja musiałam wdrożyć postępowanie poszukiwawcze. Po długim czasie i wielu zamętach w końcu udowodniłam,że papiery cały czas tam były,tylko panie w rejestracji mają burdel. Wkurzyłam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he znalazłam! Narzekam na cholerny mróz, lód na chodnikach i nieogrzewane środki transportu miejskiego:-o A poza tem na ignorancję co poniektórych forumowiczów i brak zabawowej ferajny. Ach te sesje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upe sprzed lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×