Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jureczekk

OSTRY SEX???

Polecane posty

Gość lilith123
na stojaco od tylu jest po prostu bosko. mozecie tez to zrobic na stole, na dywanie, w wannie z woda, ja lubie tez dostac klapsa od swojego mezczyny, lubie jak mowi do mnie np opowiada jakies zboczone historyjki, jak pchnie mnie mocno , jak mi rozkazuje , a moze sprobujcie sexu analnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith123
jeszcze cos mi przyszlo do glowy, moze by tak zaproponowac jej sex w trojkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekk
no z tym analem to jakos nie jestem pewien, nie wiem czy nie za wczesnie, musze sie rozeznac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekk
eeee, na trójkąt to ja sie z kolei chyba nie pisze, w opcji 2 kobiety i ja moze jeszcze by to przeszlo, ale odwrotnie nigdy, zazdrosnik ze mnie zbyt duzy, moooooze kiedys, ale chyba na razie az tak jej nie zanudzilem w łózku ;) mam przynjmniej taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith123
jak nie trojkacik to moze sex z inna para?ale jesli jeszcze nie jestes na to gotowy to moze lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już mamy, że lubimy czasem ostry seks... Pamiętaj, ze jeśli Twoją partnerkę kręcą ostre slowa w łożku, to niekoniecznie tak musi byc po za nim. To co w ostrym seksie jest dla nas podniecajace ( np. ostrzejsze słowa, klaps, czy lekka brutalność, dominacja z strony faceta), nie idzie w parze z życiem codziennym. Tak, że nie zrób błędu i nie przenoś tego poza sypialnię. ( chyba, ze Twojej partnerce to odpowiada) :) Miłych i ekscytujacych zabaw :) Bosheee kiedy mój facet na to wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf na urlopie
lilith-dzikei za rade, ale chyba na razie nie skorzystam, syndrom "jedynaka" w moim przypadku jest zbyt przytlaczajacy, kiepsko mi idzie dizelenie sie czymkolwiek, a juz kimkolwiek...niemozliwe:) a co myslisz o sprosnych historyjkach, slowkach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekk
sorka, zly nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka26
Ja Ci powiem chłopie, ostrzej jest super, w rożnych pozycjach też świetnie, ale co do słów, to baaaardzo uważaj. Jak fizycznie przesadzisz i nawet ja zaboli, to zawsze mozesz powiedzieć, oj przepraszam - nie chciałem, dac buziaka i z głowy. Ale jak powiesz o jedno słowo za duzo i to będzi ewulgarne słowo, to moze Ci tego nie zapomnieć. Lepiej jej powiedz, ze jest Twoja tygrysicą, czy kocicą, ale z suką lepiej się wstrzymaj. Nie każda kobieta chce być uważana przez swojego faceta w łózku za sukę, niektóre, a właściwie chyba większość woli jednak być kobietą i mimo drobnych perwersji, czuc że jest szanowana, a cała ta "ostrość" to tylko zabawa, nad którą oboje macie kontrolę. Pozdrawiam i zyczę udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith123
sprosne historyjki sa jak najbardziej ok:) zwlaszcza kiedy lezymy a on od czasu do czasu mnie ostrzej pieprzy. wiesz co mozesz sprobowac- to tak troszke nawiazuje do sexu analnego ale to jeszcze nie to, mozesz mokrym paluszkiem zajac sie jej odbytem , tylko badz przy tym delikatny i od razu nie wsadzaj palca do pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka26
Lilith z tym paluszkiem to jak najbardziej! Popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra jazda
" I rób z nia co chcesz, niech nie decyduje." - (w granicach które znacie) to mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekk
no walsnie o tym myslalem ze nie chcialbym z tymi sposnymi slowkami przesadzic ;) paluszek? ciekawe, mhm, interesujace :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jureczekk kazda kobieta jest inna i sam najlepiej powinienes wiedziec, jak podejsc swoja partnerke. Padlo tu kilka fajnych osobistych pomyslow, mniej lub bardziej popularnych, zbieraj do kupy wszystko co ci sie nawinie, co wyczytasz w sieci, rozne pomysly traktuj jak puzzle i z nich uloz upodobania swojej kobiety. Zawsze cos dorzucaj i sprawdzaj, czy ten klocek pasuje, czy raczej nie. Kobieta Ci sama powie, czego nie chce, ale to od Ciebie bedzie zalezalo jak duzo klockow uda Ci sie ulozyc. I pamietaj, cala radosc z puzzli polega na ukladaniu, a nie na podejrzeniu calego gotowego obrazka. Zreszta, to tez nie do konca dobre porownanie, bo przeciez nie ma jednej odpowiedzi, ludzie sie zmieniaja lub maja swoje nastroje. Moja Zona tez czesto lubi, gdy jestem ostrzejszy, ale sa dni, ze woli czuly i delikatny seks. Wtedy sprosne slowa brzmia smiesznie, a klapsy rozpraszaja, a to przeciez jeszcze soft, trudno to nazwac pikanteria. Za to poszukiwanie tych granic, w ktorych ona czuje sie bezpiecznie, a ja nie czuje sie nieswojo, to najwspanialsza nauka i cudowne doswiadczenia. Zycze milego poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz na ostro raz delikatnie, jak z jedzeniem... I po tym i po tamtym, gdy ostrzej - wrażenia większe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekk
ja to rozumiem doskonale, bo nie szukam przeciez gotowej recepty ;) dzieki za "wsparcie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorrrąca25 jest bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekk
jeszcze jakies sugestie moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się na czytałam tych komentarzy, że wysłałam smska do mojego Miśka, że też tak chce, wiecie my zawsze tak delikatnie, romantycznie :) A cos czuje, że w Nim to drzemie kawał zwierzaka :) Pora to sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
dorotka- i to to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, że o to chodzi, haha Panie Strażaku chyba będzie Pan miał pożar do ugaszenia w Wielkopolsce w najbliższą sobotę :) Bo jak mi moje Kochanie napisao co ze mną zrobi, to na samą myśl było mi gorrąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
nie chciałbym się wtrącac dorotko..ale jeśli wezwiecie strazaka, to będe gaaaasił :D opisz koniecznie wrażenia, jureczek tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... ja chyba nie miałabym nic porzeciwko temu gdybyś się wtrącił :) Co prawda obawiam się oflagowania i protestu ze strony mojego mężczyzny :) Więc prawdopodobnie pozostaje mi zimnnnny prysznic w razie nagłej potrzeby :) Gorrrąca 25 gratuluje pomysłowości i 100% kobiecości! Takie babki jak Ty i nieskromnie przyznam ja :) chyba powoli giną na tej planecie, a pozostają niezdecydowane i bojące się powiedzieć czego oczekują od mężczyzny dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
miło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jureczekk chyba bardzo się przejął i ruszył do działania, bo na topiku go nie widać :) No ale inni też mogliby się wypowiedzieć co o tym sądzą, bo wydaję mi się, że taki seks to marzeniu wielu mężczyzn i kobiet też - tylko pewnie wiele z nich boi się do tego przyznać, bo kobieta to wiadomo z natury delikatna i wrażliwa. Kochane Panie nikt nie mówi, że mamy się z Nimi tak kochać codziennie ale raz na jakiś czas, warto!! Więc jeżeli są tu jacyś mężczyżni/kobiety z krwi i kości to szybciutko się przyznawać czy lubcie, jeżeli tak to jak lubicie! Hmm... Miło czasami zaskoczyć swojego lubego/ lubą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekk
jestem jestem :) troche mnie nie bylo ale jeszcze sie wrazeniami podzielic nie moge bo nie bylo jeszcze okazji ma ktos moze jeszcze jakies inne pomysly , patenty? bylbym wdzieczny, pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj wieczorem moja Kobieta pozytywnie zaskoczyla. Kleknela na skraju lozka, oparla sie rekami, zadarla spodnice pod ktora nie miala majteczek i po prostu powiedziala : \"wypieprz mnie !\" . To ja wypieprzylem .. ehh szalone bylo to kochanie, bardzo podniecajace, udalo sie nam nawet we dwoje razem skonczyc, co wcale tak czesto sie nie zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×