Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktośka z w-wy.

Dwie cesarki-kto miał...

Polecane posty

Proszę o wypowiedzi w kwestii tego tematu.Miałam pierwszą cesarkęz powodu wielkości i wagi dziecka w październiku 2003r. Teraz jestem drugo raz w ciąży i myślę,że i ona skończy się cesarką. Interesuje mnie w jaki sposób tną brzuch.Czy można ciąć na bliźnie?Czy jeżeli mam bardzo nisko szef po poprzednim cc to teraz mogą przeciąć znowu w poziomie,nad tą blizną,czy tylko i wyłącznie w pionie? Dziewczyny.Proszę o wypowiedzi,bo to ważne dla mnie.Mam też bliznę po wyrostku,nieco powyżej cięcia po cesarce,ale tego prawie nie widać,bo jest super zrobione i bardzo małe. Proszę o Wasze doświadczenia w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam dwie cesarki i w pierwszej ciazy mialam operacje na wyrostek.Jak bylam w ciazy drugi raz po 10 latach,mialam rodzic normalnie ale w trakcie pekla mi macica i mialam robiona cesarke.Naciecie robia w tym samym miejscu,takze blizna jest jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie zdaeza czesto czy nie.pewnie nie bo tak to od razu by robili cesarke a nie kazali rodzic normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w szpialu poraz drugi tną tak samo jak za pierwszym razem byo.Lekarze żartują sobie by nie robićkobiecie kotwicy . Zapytaj siejkoniecznie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×