Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość długopis zenith

Napisz, co masz w lodówce dzis- przed 10-tym...

Polecane posty

Gość zimno i przeciąg.
ale tak na poważnie to jest dobrze zaopatrzona RÓŻNOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
:-D pytanie oczywiście aktualne :-) Tak tylko , mała dygresja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno i przeciąg.
OCZYWIŚCIE WSZYSTKO DOBREJ JAKOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
zawartośc mojej lodówki wzbogaciła sie o twarozek z ziołami---- życie uratowała mi siostra. Chyba była przerażona widokiem mej lodówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczne pióro
...e eetam, po prostu mam w lodówce drugi--z zielonym kozuszkiem co prawda, ale jest ;-) Poza tym---zmęczone zyciem cebule--sztuk 2 -mleko -szt.1 -sos pomidorowy--w takim stanie jak serek--sz.1 -kutia ze swiąt---boję się otworzyc słoik--szt.o,5 --resztki ciasta z niedzieli, --margarynę, --masło --cytrynę --prawie wylizane puszka z karmelem, --2 gołabki od babci--na czarną godzinę, --korniszony--na następny dzień po, ---różne słoiki z tajemniczą zawartością, nie będę identyfikować--szt.8 --rosół z niedzieli, --zaschnięty serek żółty, ---2 opakowania pigułek na grzybice pochwy :-D (przeciwko znaczy), ---smrodek. qrcze--chyba kiepska ze mnie gosposia---ide sprzatać :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza lodowka ma zawartosc jeszcze ze swiat heee... czesc sie zepsula to poszla do kosza, bo nie ma \"Pikusia\" -2 kartony mleka -4 sloiki pesto -skrawek kielbasy -10 jaj -sok karotka -4 marchewki i kilka cebul -3 puszki pomidorow -koncowka masmixa -ser zolty -i chyba tyle bywalo gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bakłażany sa super!Najprosciej z patelni na oliwie,posypane taka przyprawa kamis z suszonych pomidórów i czosnku.Wogóle z pomidorami czosnkiem i śmietana czuja się najlepiej.I koperek,pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczne pióro
znalazłam jeszcze jogurt! z biedronki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
Lusesita-----> jesteś aniołkiem 👄. Jakos dzis sie trzymamy.....Co prawda jeszcze nie mem wypłaty (bedzie ok.23 godź), odmroziłam karczek, bo fakt, był na czarną godzine.......zrobiłam kotlety (ale rozpas!!) i zjedlismy je bez chleba!!!!!! Rozpusta!!!! Piszcie, piszcie.....a tak właśvciwie, to dzis już 10-ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
Te, wieczne pióro........wyjdzie Ci to kiedys z lodówki, samo!!! Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzućcie cos do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w lodówce
ja mam: -margarne Rame, margaryna Kasia do pieczenia, pół kostki masała -jakieś wędliny (nie wiem nawet co bo nie jadam) - jakieś 4-5 rodzajów tego leży w lodówce -dwa rodzje sera żółtego -4 pudełka serka wiejskiego, 3 pudełka serka z ziołami -5 jogurtów -jajka -keczup, musztarda, jakiś dżem,chrzan -mleko -2 puszki tuńczyka -kilka pomidorów -papryka -wódka w zmarażalniku : -mięso, schab, żeberka -płaty z kurczaka -łosoś -paluszki rybne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
ehhh zamrażarka - kostki na zupkę, papryka, naleśniki, brokuły, lody chłodziarka - ogórki konserwowe i kiszone, 4 małe parówki, szynka z indyka, polędwiczka, salami dojrzewające, kiełbaska wiejska, pasztecik roboty babcinej, pasztecik w puszce, serki z ziołami i z czosnkiem, mozarella, ser pleśniowy, serek topiony grzybowy, masełko czosnkowe, margaryna do pieczywa, jogurt naturalny, jajka, keczupy, musztardy, majonezy, chrzany, vasabi, pełno puszek : tyńczyki, pomidory bez skórki, koncentraty, suszone pomidory w marynacie, owoce w puszce, dżemiki, kukurydza, oczywiście jak wszyscy i alkohol się znajdzie grappa czysta i ziołowa ocet ryżowy, imbir marynowany, kawa, smalczyk maminej roboty, mieszanka na przeziębienie (mojej produkcji), sos sojowy, bitner, sałata, pomidory, cebula, włoszczyzna, czosnek.... uffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chwal sie tak
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
ale pamiętam czasy.. gdy w lodówce miałam masło i dżem.... bo nie miałam czasu nawet zajść do sklepu.... trwało to z miesiąc.. a teraz.. co mi po tych rzeczach w lodówce, jak ja na diecie jestem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
hehe, nie chwalę się.. większość rzeczy to tu już ma stałe zameldowanie.. lubię mieć zapasy rzeczy które mogą sobie dłużej postać :)... czyli.. kupić w lepszych czasach, żeby w cienkie dni też nie głodować... tak się nauczyłam i mi zostało... mam makarony, kasze, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
Mniaaammmmm........:-) chociaz poczytam.....i dociągne do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonrczkojasne
ja mam: olej, pół słoika musztardy, koncetrat pomidorowy, barszczyk czerwony w koncentracie, 3 marchewki, 4 cebule, 1 por, 2 głowki czosnku, 5 cytryn, 2 grejpfruty i banana,słoik malin, słoik żurawin, słoik jagód i jakis dżem ciemny, trochę wódki i 2 piwa , 2 jogurty i trochę sera żółtego, a w zamrażalniku 2 piersi z kurczaka i kompres żelowy, a w lodówce jeszcze koszyczek z ok. 40 lakierami do paznokci;-))) ja zawsze mam tak znakomite zaopatrzenie;-))) bez względu na dzień miesiąca i stan portfela;-)))pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marhefka
Ja mam resztke soku multiwitamina, karton mleka 2%, 2 pulpety w słoiku, twarożek ze szczypiorkiem, pół kostki masła, 7 plasterków salami i 30 dkg sera żółtego...Lepiej nie będzie, bo jestem biedną studentką i dla mnie 10 nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja prawie nic nie mam, bo chcę wreszcie rozmrozić lodówę skutą lodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
a ja aż sprawdziłam zamrażarkę i odkryłam skarbiec alkoholu... jeszcze jedna flacha grappy i rum i bimberek hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam: kawałek kiełbasy krakowksiej serek sniadaniowy Hohland ćwieć kostki masła dwa pudełka swojskiego smalcu (i co ja z tym zrobie) 6 jajej i dużo... światła Moja lodówka zazwyczaj świeci pustakmi. Mało w niej trzymam. Nie mam zamrażarnika i to jest tragedia- -dlatego nie gotuje nic na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaaaaa
U mnie lodóweczka pełniusia,bo ja jestem po pierwszym;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczne pióro
...gołabki ---wspomnienie..\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
Normalnie Wersal!!! Siostra przyszła z odsiecza!!! Mam teraz: Kawał polędwicy drobiowej, 4 jogurty, mleko, puszke pasztetu drobiowego!! I nawet jadłam mandarynki.....:-D Aha, pieczeń z karczku jeest pychaaa... I tak przetrwałam cało do wypłaty.......:-D dzięki za udział w topicu, mam nadzieje, ze odżyje przed następnym 10-tym :-D Ja fajnie sie bawiłam, a Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczne pióro
...my tez :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę. Ale ja mam nadal pustą lodówę, której jeszcze nie rozmroziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achechachech
Do wszystkich posiadaczek lodówek/zawartość pomijam/.W lodówce nia należy trzymać cebuli i czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczne pióro
...a czamu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×