Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość długopis zenith

Napisz, co masz w lodówce dzis- przed 10-tym...

Polecane posty

Gość długopis zenith
Dudi---:-D Żyjesz świetym duchem, czy co?????? dzis to mam full zarcia. Ech, zapasy i tak sie stopią im blizej do wypłaty........:-P Cebuli i czosnku nie trzymamy w lodówce???? dzieki za cenna porade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja13
ja mam w lod€wce światło ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
a ja mam pół prosiaka, wiadro truskawek, 5 opakowań szpinaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
poważnie, mam to wszystko. Robię duże zakupy, na codzień kupuje jedynie pieczywo, owoce, jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
Truskaweczki...mniaaammm..... mam pełna lodówke, wiec nie zabieram głosu....hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
Witam. Odgrzebałam- jest czas ku temu :-P zaczynam: - 2 pomidorki - op. mielonego sera waniliowego - pół roslinnego - litr mleka -ketchup, musztarda - pół buteli mineralnej - słoik smalczyku w zamrazarce: 2 udka i ......juz. w portfelu....10zł. do piatku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bym kupiła olej i
dużo ziemniaków i codzinnie frytki jadła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty ser
żółty ser, żółty ser:D no co poradzę że tylko to lubię:D do tego 6 jajek, keczup , muszta i chrzan w zamrażarce... tu sie narażę :P mam szpinak:D:D:D i marchewke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie szpinak z jajem na twardo sobie zrobilam - jedzenia na dwa dni. Mam jeszcze konserwe rybna, serek topiony, jakies resztki majonezu i koncentratu pomidorowego...ech.. nie mówmy o jedzeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
już nie mam serka- wyżarli..........szarańcza.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowka
wczoraj robilam zakupy wiec lodowka pelna: - salata lodowa - karbowana salata - 6 pomidorw - 1 ogorek - serek plesniowy naturalny - ser feta - pol sloika oliwek - taki jakby bialy ser w plasterkach (pychotka!) - chleb tosotowy - 7 jogurtow owocowych - 2 jogurty naturalne - keczap, musztarda, majonez, 4 rozne sosy do salatek - wedzonka - puszka tunczyka - ananas w piszcze - brzoskwinia w puszce - salatka z jajkiem w zamrazarce: -wodka -paluszki rybne -ser zolty (co on tam robi?) poza tym troche owocow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam żeberka niestety białe i niejadalne bo nawet na zęby tygrysa zbyt twarde:D:D:D jak całe standardowe wyposażenie lodówki:P Jako chwilowy inwalida stołuję się u rodziców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowka
aa a czy ktos w koncu wie dlaczego nie mozna trzymac cebuli i czosnku w lodowce?? ja tak zawsze robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
Ups.....i juz 10-ty. Ale nadal puchy....nie mam czasu pójśc po zakupy :-( Własnie- dlaczego cebula nie moze byc w kodówce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
No....reaktywacja :-) opakowanie margaryny do smarowania i ...cebula (jak zwykle).I już nic.......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
aha....opakowanie (puszka) ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- dwa kartony mleka - dwie butelki mineralnej - dwa sloiki korniszonów - ser feta - parmezan - kawał jakiejś wędliny - pieczeń drobiową - ogórki i pomidory - 3 słoiki dżemów - masło i dwie margaryny - piernik - 2x olej - smalec - jajka - drożdże - ketchup - musztarda - majonez - śmietana - chleb w zamrażalniku jakieś mięsiwo i drożdżówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis zenith
ja poprosze to wszystko- piernik TYŻ!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
światła nie mam😭zgasło:p reszta wmiarę cienko, bo cienko ale jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam najlepiej:)Świetna linia debetowa:)Lodówka na miarę zachcianek. Cóż,kiedyś nawet światła pewnie nie będę miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×