Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaakolezankaaaa

czy usuwanie nadżerki boli????

Polecane posty

Gość gość
Tydzień przed wymrożeniem nadżerki ginekolog polecił mi zażywać provag, w celu wzmocnienia mikroflory układu moczono - płciowego. Zabieg trwał 10 minut i nie był przyjemny, może nawet mogłabym powiedzieć że trochę bolesny. Wszystko zależy od wielości nadżerki, moja była duża. Probiotyk stosowałam jeszcze przez dwa tygodnie po zabiegu. Upały miałam przez cały miesiąc po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wymrażaną niedużą nadżerkę, zabieg trwał chwilę i nie był bolesny. Po zabiegu przez pierwszy tydzień zakładałam betadine, żeby nie wdała się infekcja, przez kolejny tydzień hydrovag w celu przyśpieszenia gojenia śluzówki i zakwaszenia pochwy. Bladoróżowe upławy miałam przez miesiąc, potem wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zrobil to na fotel vinekologicznym zapią pasy na uda wziol zrobil zastrzyk w c**e ze 5 razy i usuwal wypalajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Mi przed zabiegiem Doktor pryskal jakimś sprejem potem miałam robiony zastrzyk i wycinał mi jakąś narośl w 3 miejscach. Sam zabieg może tak nie boli ale jest troche odczuwalny. Najgorszy jest moment gdy rozszerza pochwe wziernikiem. Jest to bardzo nieprzyjemne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W moim przypadku gabinet zmieniłam w momencie, gdy musiałam usunąć nadżerkę. Tak trafiłam do gabinetu knapik-rybka.org.pl/ i pani doktor Moniki. Kosztowało to 450 złotych, zabieg laserowy. Od tego momentu już po zabiegu też na wizyty chodzę do tego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×