Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna18

Nadpotliwość dłoni...

Polecane posty

Ja Ditropan stosowałam następująco (zgodnie z rekomendacjami Nelsona Woloskera): a) pierwsze 7 dni: 2,5 mg na noc b) dni 8-21: 2,5 mg rano + 2,5 mg na noc c) od 22 dnia: 5 mg rano, 5 mg na noc. Po 30 dniach występuje duża poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam poprzedni wpis. ja też próbowałam wszystkiego,robiłam botox przez ostatnie 5 lat, lecz niestety nagle uczuliłam się na niego!Myślałam o sympatectomii ale choroba tarczycy dyskwalifikuje mnie.Dostałam namiar na lekarza w Katowicach który się zajmuję nadpotliwością przepisał mi tabletki na próbę nic nie obiecywał .Efekt od miesiąca suche dłonie!Sama w to nie wierzę ten lek to uralex 5 mg.Może jeszcze komuś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie68
Czy ktoś może podać namiary na lekarza, który przepisze Ditropan lub Uralex na nadpotliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłkaAnilka
Ja się pozbyłam problemu na dłuższy czas dopiero jak się poddałam zabiegowi z botoksem. Poszłam do Bielendy w krakowie na Biskupiej i tam po przedstawieniu wszystkich zalet i opowiedzeniu o skutkach ubocznych zdecydowałam się. Zabieg starsza na kilka miesięcy, ponoć czasem nawet do roku. Ale jaka to jest ulga. Bałam się trochę tych drętwiejących palców i tym podobnych, ale obyło się. Myślę, że warto w to zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mialas jakies skutki uboczne zaraz po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męczyłem się z mokrymi dłońmi przez wiele lat i chciałem przejść operację, ale trafiłem na wpis o tym jak ktoś wyleczył to jonoforezą (wcześniej próbowałem z urotropiną, tragedia, skóra niby sucha, tylko że żółta i popękana). Kupiłem maszynkę na allegro za stówkę (miałem szczęście, bo o mało nie kupiłem takiej za 2000 zł) ale szybko zardzewiała i była do wyrzucenia, bo wszystko stalowe. Przynajmniej mam zdrowe, suche i ciepłe dłonie i mogę robić wszystko na co mam ochotę, a nie kryć się z tymi mokrymi łapami jak kiedyś :D I nie mam żadnych efektów ubocznych po kilku latach, poza delikatną skórą na dłoniach. Teraz możliwe, że zacznę sprzedawać na allegro podobne, które będą trwałe, bo z plastiku i srebra. Szkoda, żeby ludzie marnowali tysiące na jakieś maszynki, które w działaniu niczym się nie różnią od takiej jak sobie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo stosujesz tę jonforezę z allegro ??! (ja też to mam) kupiłam 4 msc i było super, ale teraz chyba mój problem powraca (tego się obawiam) dlatego jestem ciekawa jak długo Ty stosujesz /! Zaczynam teraz robić całą serię powtórkową mam nadzieję, że to pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje od jakiegos roku jak zrobie 15 zabiegow po26 min to starcza mi na jakies 2 miesiace tylko nie robie tych podtrzymujacych bo mi sie nie chce jak przestaje dzialac to od nowa to samo teraz bede zaczynal od nawa kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoj aparat do jonoforezy sam zrobilem to jest proste urzadzenie zastanawiam sie nad podlaczeniem trzech bateri 9v ale nie wiem czy wytrzymam takie naterzenie przy dwoch czasami parzy dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię właśnie tę ponowną kurację dzisiaj 6 dzień i juz praktycznie jest ok, zrobię jeszcze dwa dni potem raz na dwa tygodnie podtrzymującą kuracje. Pełne zabiegi trzeba robić ponoć tak 3-4 razy do roku, ale można też robić tak jak i Ty jeżeli nie chce Ci się tych podtrzymujących ciągle powtarzać ;-) ja wcześniej też myślałam nad podłączeniem 3 baterii 9v, ale po pierwsze podobnie jak Ty nie wiem czy bym wytrzymała a po drugi jednak te dwie 9v mi wystarczają bo już widzę poprawę. Jeżeli chcesz wzmocnić efekt to można dosypać soli albo sody oczyszczonej do wody, ja sól/ sodę dosypuję do stóp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach i zapomniałam jeszcze dodać, że ja robię zabieg 10 minut potem zmieniam obieg i znowu 10 minut jak coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 25
Co macie na myśli mówiąc "kuracje podtrzymującą"? Ja robię 4 zabiegi, 5 dni przerwy i znowu muszę zrobić 4 zabiegi. Może macie lepszy system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam przez 12 dni całą kurację po 10 minut, zmieniałam kabelki i znowu 10 minut , teraz robię raz w tygodniu albo czasem nawet raz na 10 dni (kuracja podtrzymująca) i co 3-4 msc od nowa muszę robić całą kurację . Moje ręce i stopy są idealnie suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli raz na tydzień albo na 10 dni robisz jeden zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak dokładnie z reguły tak raz na 10 dni :) i mimo wszechobecnych upałów, moje dłonie i stopy są kompletnie suche!!! (i mam nadzieję, że już tak pozostanie!!) Jonoforeza naprawdę mi pomogła!!! dlatego polecam każdemu z całego serca i mam nadzieję, że Wam też pomoże!!! Mój problem był naprawdę ogromny, pot lał mi się po dłoniach strumieniami, stopy też dramat!!! Wiem, że są tu osoby, którym pomógł np botoks, niestety w moim przypadku kompletnie się ni sprawdził :( ale sama Pani dermatolog mówiła mi, że tak poważnego przypadku jak mój to jeszcze nie widziała...A na informacje o jonoforezie trafiłam przez przypadek i postanowiłam spróbować, i o dziwo pomogło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię 4 zabiegi, 5 dni przerwy i znowu 4 zabiegi i tak już od półtora roku. Mam jednak problem, na dłoni przy której jest podpięty czerwony kabel pojawiają się poparzenia, pęcherze z wodą, muszę to potem smarować kremem, bywa też tak, że podczas zabiegu taki pęcherz pęka i ból jeśl nie do zniesienia. podobnie jest ze stopami. Może ktoś z was ma podobny problem? Jonoforeza mi pomoga, dłonie są suche ale nie zawsz9 jest to bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się robią takie małe pęcherzyki na nadgarstkach i faktycznie trochę piecze, ostatnio (bardzo inteligentnie) wycinałam sobie skórki i zaraz potem robiłam jonoforezę na dłonie, myślałam że umrę bólu ;p Ja te pęcherze, albo jak mam jakies ranki to smaruje wazeliną te miejsca i nic nie czuję wtedy, spróbuj może w ten sposób ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jaką moc robisz zabieg? u mnie max 4-5 mA... Kiedyś robiłam nawet na 15, ale teraz skóra jest tak wrażliwa że nie jestem z stanie wytrzymać więcej. Dodam że robić zabieg napierw mam podłączoną prawą dłoń i prawą stopę a potem leżą dłoń i lewą stopę. Robię tak dlatego że wtedy zawsze czerwony kabel mam podłączony przy stopie. Jak robiłam same dłonie to tam gdzie był czerwony kabel robiły się po dwóch zabiegach takie pęcherze, że nie mogłam kontynuować zabiegów... nie wiem czemu tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teksty o ziółkach i zdrowym stylu życia proszę zostawić dla siebie. Chyba nie wiem Pani co naprawdę oznacza problem nadpotliwości skoro osobom, którym z dłoni czy innych części ciała leje się pot każe Pani zmienić styl życia i brać częste prysznice. Tutaj udzielają się osoby, którym pocenie naprawdę niszczy życie. Także takie artykuły proszę zostawić sobie do poczytania i nie robić nadziei osobom z problemem nadpotliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie baterie po 9v czyli w sumie mam 18 v, na początku koszmarem było dla mnie wytrzymać w sumie te 20 minut!!! ręce mnie na przemian piekły i swędziały, ze stopami było trochę lepiej. Do stóp sypałam sobie dodatkowo jeszcze albo sól albo sodę żeby wzmocnić efekt bo na stopach grubsza skóra jest dlatego tak :) Nie wiem czy pisałam, że ja używam "sprzętu" do jonoforezy zakupionego na allegro , takiego własnej roboty, nie posiadam tego profesjonalnego, ale tak jak już wcześniej wspominałam sprawdza się u mnie idealnie mimo swojego prymitywnego wyglądu ;p Dzisiaj wieczorem własnie czeka mnie sesja na ręce a jutro zrobię sobie stopy :-) A Ty masz ten profesjonalny sprzęt do jonoforezy, czy ten co ja ?? A co do Pani polecającej zioła, to potwierdzam nie wie Pani o czym pisze i nie zna Pani problemu z jakim się zmierzamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten profesjonalny, niestety ten z allegro był dla mnie za mocny:/ pożyczałam nawet od kogoś innego ten sam sprzęt bo bałam się ze może z moim jest coś nie tak ale było tak samo. tak jak mówisz, na stopach grubsza skóra dlatego robię metodą lewa stopa i lewa dłoń, a potem prawa stopa prawa dłoń i zawsze czerwony kabel mam przy stopie. Jak robię same dłonie to dwa zabiegi i są takie pęcherze że nie mogę dalej robić:/ jakoś to narazie ciągnę bo sama Jonoforeza baaardzo mi pomaga. Mam nadzieję że ktoś kiedyś wymyślę metodę która pozwoli raz na zawsze pozbyć się problemu. podobno już pracują nad metodą mira dry która póki co rozwiązuje problem potliwośc***ach ale w przyszłości ma być też na dłonie i stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie musisz mieć delikatną skórę i dlatego tak :/ Też słyszałam o mira dry i ponoć już w tym roku mają wprowadzić na dłonie i stopy!!!:))) więc jest dodatkowa nadzieja!:) Tabletki ditropan też ponoć wielu osobom pomagają (ale to już chyba za duża ingerencja w organizm, tak mi się wydaje, ale z drugiej strony czego się nie zrobi dla suchych dłoni i stóp!!!) czytałam również, że niedługo mają wprowadzić te tabletki ditropan dla osób z hyperhydrozą!!! Może spróbuj napisać do producenta co zrobić w takiej sytuacji, może coś Ci poradzi, żeby te pęcherze się nie pojawiały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Producent rozkłada dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Producent rozkłada dłonie, twierdzą że mogę robić na mniejsza moc ale boję się że wtedy nie będzie efektu, póki co będę próbować tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jak wprowadza mira dry to uda mi się pozbyć tego problemu raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dziękuję za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawy :)) Jest też szansa, że może Twoja skóra przyzwyczai się i już nie będą Ci się robiły te nieszczęsne pęcherze! trzymam kciuki!!Ja jak wejdzie mira dry to pewnie tez się zdecyduje na to, żeby raz na zawsze się tego pozbyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malijaaa
ja chodzę do centrum zdrowej skory, zaczelam od lekow i troche pomoglo, ale chcialabym wiecej i zdecydowalam sie na botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was używa electroantiperspirantu ale w wersji sensitve???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×