Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna18

Nadpotliwość dłoni...

Polecane posty

awsze miałam problem z nadmiernym poceniem zwłaszcza dłoni i stóp Juz miałam sie decydowac na zabieg ale jeszcze poczekałam i kupilam z allegro domowej roboty urzadzenie do jonoforezy i chociaż za bardzo nie wierze w takie wynalazki to mimo wszystko zdecydowalam sie na zakup bo koszt w sumie (niewielki 99zł czy jakos tak). O dziwo pocenie znikło całkowicie juz po 7 dniach, a wrecz teraz szukam jakiegos kremu nawilzajacego. Tak wiec polecam moze komus tez pomoze w każdym bądź razie dla mnie był to jedyny ratunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majanocna, ciekawe że ten sam komentarz był prawie identyczny 20 lutego 2015 r, strona 3. Celowa reklama ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę tylko zapytać,czy ci co tak polecają botoks czy jonoforezę zwrócą mi pieniądze jeśli i to i to nie zadziała?Bo u mnie właśnie tak jest.Na poprzedniej stronie Gość 2015.09.19. napisał,że pomaga mu ditropan w połączeniu z płynem potockiego.Boję się o skutki uboczne tego ditropanu ale muszę spróbować bo nie widzę innej nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadpotliwość dłoni i pach to był mój odwieczny problem. Próbowałam już wszystkiego, kremy, sztyfty, maści i...nic. W międzyczasie sporo też czytałam o skuteczności botoksu, ale trochę się bałam. Problem był bardzo uciążliwy, więc w końcu się zdecydowałam. Zabieg trwał kilkanaście minut, ale oczywiście powiedzieli mi, że może boleć, więc miałam wcześniej znieczulenie. W trakcie zabiegu był też chłodzący nawiew, co pomagało. Miałam lekkie zaczerwienienie, które ustąpiło po mniej więcej godzinie. Pierwsze naprawdę odczuwalne rezultaty zauważyłam po ok. tygodniu. Poprawa jest zdumiewająca, dla mnie to uwolnienie od bardzo krępującej przypadłości. Zabieg pach robiłam w klinice dr Krajewskiego. Za jakiś czas będę robić dłonie, to naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z problemem tym walczyłam na wiele sposobów - lekarstwem okazał się botox. Pomijając nerwowe czasy, ciągły bieg, spotkania za spotkaniem nie mogłam tego tylko zaleczyć (antyperspirantami, brałam nawet leki, ale z niektórymi lekami miałam złe doświadczenia). Po powrocie do domu (gdzie można powiedzieć stres zostawiałam w pracy) pachy miałam ciągle mokre. W Mojej Estetyce w Rzeszowie zaproponowali mi takie rozwiązanie, jako, że botox jest zalecany w leczeniu miejscowej nadmiernej potliwośc***ach w przypadku niepowodzenia innych metod terapii. Teraz mogę się z tego śmiać i mówić że botoks mam pod pachami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze używa jonoforezy?ja leczę ręce kupilam electroantyperspirant i nie żałuję mam już z 3 lata sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki najlepiej wybrać electroantyperspirant: 1. Electro Antiperspirant® 2.Electro Antiperspirant® Sensitive (bardziej dla wrażliwej skóry) 3.Zestaw do szybkiego leczenia dłoni i stóp Któro z nich jest najlepsze? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112
Chciałbym też się zapytać jaki ludzie wybierają electroantyperspirant: 1. Electro Antiperspirant® 2.Electro Antiperspirant® Sensitive (bardziej dla wrażliwej skóry) 3.Zestaw do szybkiego leczenia dłoni i stóp Jaki najczęściej jest wybierany przez ludzi, który najlepszy? Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112
ktoś może doradzi wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodziak
Electro Antiperspirant jest kilka wersji tego urządzenia ale efekt działania będzie taki sam. Do Sensitive'a dopłacasz 300zł i podobno mniej szczypie skórę ale czy to prawda? Trzeba by porównać oba urządzenia. Do dłoni i stóp 600zł więcej od podstawowej wersji i oszczędzasz czas. Sam korzystałem z idromeda przez ponad 5 lat i radzę Ci kupić wersję podstawową bo nigdy nie wiadomo czy jono na Ciebie będzie działać. Ja już nie jonuje(słaby efekt), czekam na miradry do dłoni i stóp, za 2-3 lata ma się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy na swoim miejscu jaki elecetro antiperspirant wybralibyście? prosze o całą nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość miły
Może ktoś opisać jaki macie electro antiperspirant i jak go używacie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskona łe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferuje Klinika Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) – właśnie niedawno otworzyli swój oddział w Galerii Słonecznej w Radomiu. W ich warszawskim oddziale wykonywałam zabieg MiraDry i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pomogli mi raz na zawsze pozbyć się problemu z nadmierną potliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam antidral .etiaxil ale nic nie pomagało. Skusiłam sie rok temu na botox i nie powiem działał ale nie dośc ze sporo kasy wydałam to teraz znow musiałabym to powtórzyc.... ale mam coś innego niecały miesiąc temu spróbowałam takiej zwykłej prostej kuracji trwała kilka dni a dzisiaj musze nawilzac dłonie :) to nie żart ani naciąganie chcesz wiedzieć co to takiego napisz do mnie na jonkaf@wp.pl wszystko wyjasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, poszukajcie prawdziwej przyczyny nadpotliwości. Nadmierna adrenalina powoduje nadpotliwość. Czasem człowiek jest spokojny a poci się i się z niego leje jak z wodospadu i to powoduje m.in. właśnie adrenalina. Cialo jest wtedy w stałej gotowości do ucieczki, do obrony, jest uczucie silnego niepokoju nawet jeśli w okół spokojnie. Tu układ nerwowy ma ogromne znaczenie, uszkodzenia układu nerwowego, jakieś mikrourazy mózgu wpływają później na cały układ nerwowy. Na to pomaga uspokojenie, a raczej silne ukojenie ukladu nerwowego by osiągnąć stan głębokiego odprężenia. Wtedy nadpotliwość zniknie wraz z nadmierną adrenaliną. Wiele osób ma podwyższony poziom adrenaliny bez wyraźnego powodu a to może być efektem nawet jego najdrobniejszych urazów w przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5051
Witam, ja także chciałabym zapytać, jaki electroantyperspirant na dłonie polecacie i jakie stosujecie napięcie? Zastanawiam się nad jego kupnem, ponieważ obecnie stosuję jonoforezę domowej roboty (2 baterie 9v), ale parzy ręce i nie jestem w stanie nigdy dokonczyć w pełni kuracji dla lepszego efektu. Czy stosując oryginalne urządzenie ręce też będą piec w trakcie jonowania? Ktoś także wspomniał o Miradry - czy można prosić o więcej informacji odnośnie tej metody? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim. Moze powiem z mojego doświadczenia na temat jonoforezy, którą wypożyczyłam od bardzo fajnego i konkretnego pana. Mam nadpotliwosc dloni, stóp i pach. Pocenie się dloni to istna powódz. Rękami robi się wszystko więc to ogromny problem. Więc poszukalam cos na ten temat i trafiłam na ogłoszenie w sprawie nadpotliwosci na olx: http://olx.pl/i2/oferta/wypozycze-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-elektro-antyperspirant-CID619-IDw6I3.html Mam z glowy nadpotliwosc zwłaszcza gdy robi się coraz ciepłej :-) ja osobiście polecam bo efekt jest ogromny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jedno, w tym urządzeniu które wypożyczylam jest o tyle fajnie, że to nie na baterie i można regulować moc działania przyciskami co 1V aż duo 60V :-) wiec można sobie dostosować napięcie do swojej wytrzymalosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla24
Podobnie jak wy borykam się z nadpotliwością dłoni, stóp i pach. Trwa to już ok. 10 lat. Używałam już wszystkiego co się da. Niestety żaden specyfik z apteki ani na receptę nie pomógł mi ani trochę. Dermatolog powiedział, że taka moja uroda. Bez komentarza.. Jonoforeza pomogła na miesiąc, a potem problem wrócił ze zdwojoną siłą. Już tracę wiarę, że kiedykolwiek będę miała normalne życie, bez ciągłego zamartwiania się mokrymi łapami. Cały czas jestem w cieniu, nie wychylam się, unikam sytuacji, w których będę musiała podać komuś rękę.. To już stało się moją paranoją. Najgorsze jest, że nikt kto tego nie doświadczył, nie zrozumie wagi tego problemu. Nadpotliwość strasznie ogranicza i człowiek nie potrafi się cieszyć z życia w 100%. Zdaję sobie sprawę, że ludzie cierpią na gorsze przypadłości, ale nadpotliwość to nie tylko problem natury estetycznej, a również ma duży wpływ na ludzką psychikę. Pomocy!! Czy jest ktoś, kto jest wstanie coś na to poradzić? Tak się nie da żyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ditropan (lek stosowany w leczeniu pęcherza moczowego) ogranicza pocenie całego ciała moczenie stóp i dłoni w roztworze formaliny daje dobre efekty (odpowiednie stężenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemo
Z tym ditropanem to musi być coś na rzeczy.Dwie strony wcześniej ktoś o tym pisał.Ja w aptece się pytałam to trzeba mieć na niego receptę a o płynie Potockiego nic nie slyszeli.Wklejam ten post gość 2015.09.19 Znalazłem na jakimś forum coś takiego Drodzy! Na ostatnich kilku podstronach pisałem o swojej nadpotliwości dłoni - nareszcie znalazłem rozwiązanie. Stosuję 2 specyfiki i problem w 100% zniknął. 1) Ditropan - aby uniknąć efektów ubocznych rozpocząłem stosowanie zgodnie z rekomendacjami Nelsona Woloskera: a) pierwsze 7 dni: 2,5 mg na noc b) dni 8-21: 2,5 mg rano + 2,5 mg na noc c) od 22 dnia: 5 mg rano, 5 mg na noc. Jedyny skutek uboczny to lekka suchość w ustach, szczególnie w sytuacjach stresowych. 2) Płyn potockiego (chlorek glinu 30%). Kilka kropli wsmarowuję w dłonie na noc. Działa dopiero po około 30 dniach. Po tym czasie smaruję co 2 dni. Problem faktycznie przestał istnieć! UDAŁO SIĘ! JESTEM MEGA SZCZĘŚLIWY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do chemo.Zapisz się do lekarza i ci przepisze ditropan a jak nie to idź prywatnie za 100zł lub więcej zależy gdzie mieszkasz i na bank załatwisz receptę.Płyn Potockiego możesz zdobyć tylko pod tym adresem potocki12334@wp.pl Ja go stosuję na pach i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TiTi777
A ja wam wszystkim powiem, że mi to nic nie pomaga. Całe życie leje mi się z rąk, wręcz nawet kapie z nich jak z kranu. Najbardziej uwielbiam zatłoczone autobusy pełne ludzi w gorący dzień, a koło mnie robi się kałuża, albo pół rękawa mi zamaka. Co mogę osobiście powiedzieć? Żadne mazidła na mnie nie działają. Botoks miałam robiony 3 tygodnie temu maksymalną dla mnie dawką (75 na rękę) i jak nie zadziałało tak nie działa i amen. Dziś poszłam na dostrzyknięcie, bo niby po 2 tygodniach jakby nie działało można się zgłosić i szczerze? nie sądzę by mi pomogło. Zabieg nie należy do przyjemnych. Ręce długo bolą. Ostatnio siniaki dopiero zaczęły mi znikać po ok tygodniu z dłoni. Jak ktoś prowadzi mało aktywny tryb życia rękami i może sobie pozwolić na nieróbstwo to nic nie odczuje, ale ogółem ja widzę różnice w typowych aktywnościach chociażby po upływie 3 tygodni mam problemy z odkręceniem sobie picia, to już nie kwestia tego, że mnie dłonie bolą, bo po 2-3 dniach już nic mnie nie bolało, ale kwestia tego, że po prostu nie mam siły. Lekarz mi dziś powiedział, że ten niedowład mięśni jest normalny...zobaczymy jak będzie u mnie za jakiś czas. Chyba nie chce o tym rozmyślać na wyprzódki. Ogółem jak oceniam zabieg? jak ktoś ma sporo kasy i nie boi się ryzykować, to jest to dla niego. Wedle uwag lekarza max do 18 miesięcy mogą się utrzymywać pozytywne efekty minimalnie 6 miesięcy gwarantowane, ale zazwyczaj jest to ok 12 miesięcy (wszystko zależy oczywiście od danej osoby). Ponadto z każdym kolejnym zabiegiem zmniejsza się dawkę wstrzykiwanego botoksu, a co za tym idzie - mniejsze koszty. Na etapie dnia dzisiejszego jeszcze nie mogę powiedzieć czy polecam ten zabieg czy nie, jednak, wiadomo czasami w naprawdę ciężkich przypadkach i jeśli człowiek, wie, że w końcu uwolni się od czegoś, cena nie gra roli. Jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało na wszystko odpowiem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TiTi777 a jak zareagowałaś na ten sposób,który powyżej przedstawiła chemo.Jak załatwiłaś ditropan i płyn potockiego.Z tego co pisze to trzeba łykać te tabletki cały miesiąc.Zupełnie nic się nie działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×