Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatrice

trzydziestopięciolatka w pierwszej ciąży

Polecane posty

Gość beatrice

cześć dziewczyny, mam termin na sierpień i weszłam na temat "rodzimy w sierpniu 2006" ale tam same małolaty, he, he :)) czy jest tu jakaś co ma 35 lat , albo więcej, i jest w pierwszej ciąży? daj znać!! TRZYDZIESTOPIĘCIOLATKI ŁĄCZCIE SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) ja mam 34 latka i staram sie o dzidzie:) ale jestem na topiku : czy są wśród kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia35lat
Witaj! Ja teź mam 35 lat i jestem w pierwszej ciaży, ale termin mam na 20.06.Rozpoczął się u mnie 18 tc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice
czesc sylwia! ciesze sie, ze jest wiecej takich 35letnich mamutów. zazdroszcze ci, ze jestes juz w 18tc, ja dopiero 10tc. podobno na szkole rodzenia sa same dwudziestolatki i wstyd glosno powiedziec, ile ma sie lat... enigmaa, staraj się, staraj się, niedługo do na dołączysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam 35 lat, to urodziłam córeczkę. Teraz ma17 miesięcy. Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja urodziłam jak miałam 32 lata. w szkole rodzenia nie było tak źle, ale na chrzcinach wyglądałam jak babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Ja jestem w ciąży i mam 38 lat. To nie jest moja pierwsza ciąża, mam już 13 letniego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, zapraszam na topik \"trzydziestokilkuletnie spodziewające się dziecka\". Same dojrzałe mamuśki u nas :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja skoncze w tym roku 36 lat a moj synek skonczyl wlasnie rok:)! Nie czuje sie stara - wlasciwie, czuje sie wciaz nieprzyzwoicie mloda. To chyba jakis ddefekt genetyczny - ale przyjemnie sie z nim zyje :) Trzymam kciuki za wszystkie topikowe mamy i uprzejmie donosze, ze w polnocnych Wloszech, w ktorych mieszkam nasz wiek, to wlasciwie srednia, w ktorej rodzi sie pierwsze dziecko. 🖐️Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×