Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koobi

Ranking pieluch--czy drogie znaczy najlepsze?

Polecane posty

Gość Wojtek32
witam, obecnie dla naszej 11 miesięcznej córeczki kupujemy pampersy u huggies. pampersy i huggies z postaciami disneya sa OK, natomiast ostatnio dostaliśmy paczkę huggies clasic - ODRADZAM, PRZEMAKAJĄ PO 2 GODZINACH i co najgorsze mojej córeczce wyszło swędzące zaczerwienie i dopiero po tygodniu dzięki różnym masciom udało nam sie to wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgfuygutwtr
potwierdzam hugisy to TRAGEDIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibila
polecam DADA z biedronki prawie jak pampers 30zł paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam pieluchy DADA z Biedronki, używamy je praktycznie od urodzenia ponieważ od pampersów synek dostał strasznego uczulenia...a te jak do tej pory nas nie zawiodły...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
ja od poczatku uzywalam pampersow czsem chcialam zmienic na cos innego i niestety wypadalo blado. moim zdaniem pampersy najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
"prawie jak pampers" a prawie robi duza roznice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam bella happy i jestem zadowolona. Nie są takie drogie jak pampersy, zdecydowanie lepsze od huggisów. Kupuje zwykle przez internet na junior.euromall.pl więc z dostawą prosto do domu dzięki czemu nie muszę nosić ze sklepu. Marketowe się u nas nie sprawdziły= ani z biedronki, ani z lidla itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaniu
Tak jak ktoś wcześniej napisał "prawie" robi wielką różnicę. Przetestowałam Huggisy (sprawdziły się tylko w przypadku wcześniaka) ,pampersy i Dada Biedronkowe. Pampersy są najlepsze. Pozostałe są sztywne i mniej chłonne. Chcę spróbować jeszcze Bella ,ale boję się,że znowu kolejne pieluchy mnie rozczarują.W przypadku pieluch śmiem twierdzić,że jaka cena taka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaoli
JA polecam pieluszki ROSSMANNA Baby Dream - szczególnie 3. Nie polecam happy 2 - ledwo zapięłam rzepy a już mój synek miał mokry bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tescowe zakładane jak majteczki były świetne i tańsze od markowych, zatem stwierdzam, ze marka nie idzie w parze z jakoscia niestety, do tego na pampers moje dziecko było uczulone koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandziunia
próbowałam wielu...jednym slowem-najlepsze są HAPPY 3D-REWELACJA!!! - mięciutkie i dobrze chłoną-moje dziecko przesypia całą noc w jednej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek od 24 miesięcy używa tylko pampersów. Teraz już załatwia się przewaznie do nocnika, ale do tej pory mamy tylko pampersy. Raz kupiłam jakieś pampersy z reala, bo miałam w domu zapas pampersów na długo, ale w podróż zapomniałam zabrać i zużyłam z tych realowskich może 5 ?! Toż to jakbym dziecko w gazet zawijała - takie to sztywne. Bleeee. O mały miał zaraz na nogach zaczerwienienia, chociaż nie jest żadnym alrgikiem ani nic. Do teraz leżą nieużywane. Już więcej nie kupowałam innych. Wolę kupić w Makro mega pakę w promocji i zapłącić trochę więcej niż w taką gazetę go ubierać. Nie wiem, nie znam innych marek, więc się nie wypowiadam, może bywają też i te dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie drogie wcale nie oznacza najlepsze... u nas fajnie sprawdzają się pieluszki Bambini Baby Love kupuję je w tesco za fajną cenę i naprawdę nie mamy problemu z przesikiwaniem czy odparzeniami. znacie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam, chociaż nie używam, bo już moje dziecko z pieluch wyrosło, ale siostra od niedawna je kupuje, wcześniej kupowałam pampersy, ale wiadomo, że każdy jednak szuka tańszej opcji, a skoro się te pieluchy bambino sprawdzają to po co ma przepłacać, i tak przy dziecku ma sporo innych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_chelm
ja używam obecnie pieluszek z biedronki Dada, raz testowałam z moją Hanią Pampersy Premium Care i miała jeszcze huggies new born. Moim zdaniem pampersy premium care sa bardzo dobrej jakości. moja hania juz przesypia cala noc niebawem skonczy 4 msc. po zalozeiu tej pieluszki pupcia podczas pierwszego porannego karmienia byla sucha, siateczka jest bardzo dobra. jedyna ich wada to cena. dlatego zdecydowalam się na ich zakup jak była promocja. Dada też są bardzo dobre i tanie, mamy to szczęście, że nasza córcia nie ma żadnych uczuleń i nie robią się jej odparzenia. Przede wszystkim te pieluszki, nie przepuszczają moczu, są wytrzymałe, zapięcia też są ok. a cena co do pampersów jest nieporównywalna. nie wiem na ile jest to prawda ale znajoma kiedyś mi powiedziałą, że pieluchy dady sa produkowane przez pampres lub huggies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również kupuje dla maluszka pieluszki bambino, są niedrogie i według mnie dobrze wchłaniają, a co najważniejsze mają dobre rzepy, które dobrze trzymają, nawet jak maluszek często ściąga pieluszkę, bo uczy się korzystać z nocniczka to nie ma problemu z późniejszym ponownym zapięciem :- ) Ja kupuje w stokrotce, bo mam blisko, ale w innych sklepach też się je znajdzie, wystarczy się porozglądać, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrella_damm
mamia z aldiego dają radę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Stokrotce w zeszłą sobotę kupiłam pieluchy Bambino za 23zł. chyba nie widziałam ich nigdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odrzańska Igusia
Cześć , każde pielucha jest inna i komu innemu podpasuje lub nie... ja używałam pampersów firmy pampers , są dobre prawda ale drogie, w równym rzędzie leżą z nimi pampersy dada z biedronki, i z rossmana. Co je różni? są o połowę tańsze. To nie jest napewno oszczędzanie na dzieciach , ich komforcie i higienie. Obie ,,niemarkowe" marki mogę z czystym sumieniem polecić mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odrzańska Igusia
Nauka korzystania z nocniczka i ponowne zakładanie pieluchy? Nie wiem co to za zwyczaje , synka zaczełam oduczać w okresie letnim , zaopatrzyłam się w podkłady na łóżko, w ciągu dnia kilkakrotnie był przebierany, na noc nie miał zakładanej pieluchy , zesikał sie ze 3 razy i na tym skończyło się pieluszkowanie .... nie rozumiem działań w dzień bez w nocy z.... kompletna niekonsekwencja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Polskie Pampersy są niestety kiepskie, miałam okazje używać polskich i szwedzkich, uwierzcie że różnica jest ogromna. Polskie pieluchy jakieś luźne i nie były za duże na dziecko, wystarczyło jedno zmoczenie przez dziecko i pampersy był już mokry, wiszący i prześwitujący. Ale wiem że jak nie ma co się lubi to się lubi co się ma i trzeba szukać takich żeby dziecku odpowiadały nie koniecznie muszą to być drogich firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa firmy Pampers premium care ( sa mieciatkie zarazem przytulne przede wszystkim biale co mozna ocenic kolor kupki niemowlecej, maja rowniez wskaznik wilgotnosci jak sie cały przefarbuje to sygnalizuje o zmianie pieluszki) tych uzywam ciagle no chyba ze w sklepie nie ma to kupuje tez z pampersa active baby-dry nie co gorsze od poprzednich iz sa mniej chlonne, srodek koloru zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 25
Ja używam Pampersy i biedronkowe na przemian... Lecz jeszcze zaznacze ze sa różne pampersy z biedronki i różne rodzaje oryginalnych pampersów. Więc jeśli ktoś pisze ze uzywa biedronkowych pampersów czy oryginalnych niech dopisze jeszcze jeszcze rodzaj używanych. Ja osobiście używam Dady z Biedronki i sa naprawdę dobre. Przewiewne, elastyczne, szybko wchłaniające wilgoć i nie odparzające. Lecz przy wyjściu na dwór i na noc używam oryginalnych pampersów tych zielonych ponieważ są bardziej chłonne. Pampersy pomarańczowe są beznadziejne, niby to samo co zielone lecz mają rzepy nierościągliwe co krępuje dziecko lub w przypadku zlego zapięcia może przecieknąć. Są jeszcze białe pampersy oryginalne które sa najlepsze lecz trochę drogie. Jestem matką trzymiesięcznej Zuzi która stawia na profesjonalizm i proponuję własnie takie zastosowanie pampersów dla waszych dzieciaczków. Takie rozwiązanie patrząc na finanse jest extra biorąc jeszcze pod uwage sucha pupę naszych brzdaców.... Drogie mamy spróbujcie robić tak jak ja. Pupa mojego maluszka nigdy nie była odparzona ani zaczerwieniona.... Poleacam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam pampers sleep&play, active baby i premium care oraz pieluchy dada. Muszę przyznać że dada i pampers sleep&play są sobie równe, nie są chłonne. Natomiast mogę polecić pampers premium care, są świetne, dobrze wchłaniają, nie odparzają w dodatku są bawełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premium care bezkonkurencyjne! Testowalismy rozne i nie ma porownania. Nie mylic z zielonymi pampersami bo w tych raz pupa byla zaczerwieniona. Kupuje na necie z przesylka gratis. Na poczatek wystarcza 2 mega paki z ktorych kazda zawiera 1 paczke jedynek i 2 dwojek. Koszt okolo 250 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecior moze spokojnie spedzic w nich 6h i nic sie nie dzieje... Mala nieraz spala tyle i zero oznak na skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.feedo.pl polecam kupować premium care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×