Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syropinka26

jak sobie poradzic z zyciem po studiach??

Polecane posty

Gość julka kulka
mialo byc na końcu ten cholerny okres slubów oczywiście:))))))) moze dzis ale pewnie juz nie bede meic weny wiec wkrótce napisze maila wam bo chcialabym sie o nim troche wypisać pozdrawiam i piszcie, piszcie, piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confiused
hej dziewczynki, wcale o Was nie zapomnialam. ostatnio wlasciwie nic ciakwego sie u mnie nie dzialo, teraz zdalam sobie sprawe ze wakacje bardzo szybko mi minely. pamietam jak martwilam sie ze nie wytrzymama lata w miescie w polsce, zawsze wyjezdzalam a tu taka lipa. hehe a zanim sie spostrzeglam lato sie skonczylo. z chlopakiem wszystko dobrze. choc pod koniec lipca mielismy dosc mocny kryzys ale od tego czasu zero problemow, i dobrze bo jednak jak sie mieszka razem to jakiekolwiek klotnie strasznie utrudniaja zycie:P bylam w sumie na tym weselu kolezanki co to wam pisalam ze mnie nie zaprosila. jednak zaprosila tylko ze troche pozniej, pewnie dlatego ze jej sie miejsce zwolnilo, ale stwierdzilam ze nie bede sie unosic honorem i przyjde :P a przedwczoraj wrocilismy z chlopakiem z wakacji. pojechaismy do Pragi pozwiedzac, bardzo mi sie podoba to miasto, wiele o nim slyszalam a jeszcze tam nie bylismy, potem mielismy jechac na Wegry i kiedy dojechalismy okazalo sie ze pogoda pod psem, zimno, pada, wiec wpakowalismy sie w samochod i pojehalismy do wloch, hehe to bylo troche szalone ale przynajmniej pogoda byla ;) tyle ze wczoraj pojawil sie kolejny problem, zadzwonila moja wlascicielka mieszkania ze chce sprzedac nasze mieszkanie!! ona potrzebuje pieniedzy na biznes, jest mozliwosc ze tu zostaniemy jesli to mieszkanie odkupi jej syn, a jesli nie to za miesiac czeka nas wyprowadzka starsznie szkoda bo tak sie cieszylismy z tego mieszkania :( syropinko, przygotuj sie ze jak przyjedziesz do polski to trzeba bedzie sie jakos spotkac :) julko napisz w koncu tego maila!! ;) anilijko duuuuuuzo zdrowka! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) jejku strasznie sie ciesze ze nastukalyscie:)usiadlam dzis do kompa (mam wolne popludnie) wiec postanowilam ze tez wam cos nastukam. confiused ciesze sie ze wasz kryzys minal i ze umiecie rozwiazywac wasze problemy. mysle ze nawet tego czlowiek sie uczy caly czas przez bycie razem. no wlochy??hmm odrazu poczulam cieplutkie sloneczko.mi tez sie maza jakies cieple wakacje ale to moze kiedys. no i praga.jest piekna ale tam to napewno jest potrzebne kilka dni zeby poznac urok tego miasta:) i mam nadzieje ze w pracy ci sie uklada dobrze.no a sprawa z mieszkaniem.hmm wsumie czym predzej by sie okazalo na czym stoicie tym lepiej bo wkoncu zaczyna sie sezon studentow wiec coraz ciezej bedzie znalezc jakies fajniutkie gniazko.mozliwe ze pani ktora wynajela wam mieszkanie przypuszala ze bedzie je sprzedawac ale wtedy to niepowinna nikomu wynajmowac.ale miejmy nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy:) julko a tobie co napisze to to ze ciesze sie razem z toba ze nauczylas sie zyc jako singielka.i choc to moze nie zadne pocieszenie to nie zapominaj ze ja tez bylam 5 lat sama.sama chodzilam na rodzinne imprezy,wysluchiwalam milion razy ze szukam ksiecia z bajki.a ja chcialam poprostu to cos.a nie bo tak wypada.i tobie tez radze to co najlepiej moge czyli..zyj swoim zyciem a facet sam sie znajdzie..wiem ze wiele osob pewnie ci to mowi.ale to najprawdziwa prawda. sama mialam rozne etapy wlacznie z umawianiem sie internetowe randki ale dopiero kiedy przestalam sie nastawiac na milosc i postawilam sobie tylko swoje cele to poczulam sie naprawde dobrze. niewiem czemu ci to wszystko pisze. nie uwazam ze ty robisz podobnie.ale mam namysli ze wiele ludzi ma podobne doswiadczenia w czekaniu (\'szukaniu\"to zle brzmi)na swoja milosc a co ma sie stac i tak sie stanie.wkoncu jak mi to ktos powiedzial.skoro ten ktos ma byc ciebie wart to musi sobie na ciebie jeszcze poczekac:)🌼 dobra to koncze ten wyklad i spadam na poczte bo juz rachube stracilam co tam sie dzieje.. ale niebylam zabardzo przemadrzala?jesli tak to przepraszam. a i spotkac sie z wami tez bym bardzo chciala.tylko niewiem gdzie by nam sie to udalo.hmm ale byl juz wroclaw i byl krakow.wiec teraz poznan??bardzo byloby mi to na reke;) buzka. anilijko duzo dobrego samopoczucia na co dzien🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
no ja bardzo chetnie spotkam sie w poznaniu, bylam tam ostatnio baaaaaardzo dawno temu:))))))))))))))) pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
confiused odpisalam jutro wyjezdzam na tydzien, nie bede miec neta niestety ale jak bedzeisz miala ochote to pisz, pisz i jeszcze raz pisz.... moze za te pare dni jak wroce bedzie w porzadku trzymaj sie!!! pozdrowienia dla dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
confiused ja odpisalam Ci wlasnie dopiero teraz.wybacz ale niesiedzialam przy kompie wogole w zeszlym tygodniu. jak sie u Ciebie sprawy maja? umnie wszystko ok.nic sie szczegolnego nie dzieje tylko pogoda bardziej zimowa sie zaczyna bo codziennie juz pada deszcz. duzo zdrowka dla przyszlej mamusi!!🌼 jak sie czujecie z dzidziusiem?? buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confiused
dziękuje kochane !! 🌼 jak zwykle mogę na Was liczyc :) nie odpisalam bo nie mialam dostepu do kompa - wyjechalam do domu na kilka dni. mialam czas na odpoczynek i zdystansowanie sie. przyjechalam wczoraj wzmocniona i z postanowieniem ze bede silna jakbym znow sie czegos nowego dowiedziala, a tymczasem powitał mnie stęskniony i przepraszający chlopak. uff chyba jednak cos zroumial, oczywiscie nie bede chwalic dnia przed zachodem slonca, bo u nas jeszcze wiele sie wydarzy. postaram sie napsiac do was, ale teraz przez kilka dni moge miec malo czasu. dziekuje raz jeszcze buziaki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
hej no i tym razem ja napisalam maila. w sumie u mnie to nie ma co radzić bo to raczej takie oczyszczenie sie przez wypisanie mam nadzieje ze nie zepsuje wam humoru bądź mail jest dosc smutny jak bedziecie mialy czas to zerknijcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgdgd
Siema szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mogę dlatego idę teraz na magisterkę na WSB dodatkowo gram w grę http://zostanmagistrem.pl/ żeby wygrać rok studiów za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspertwsb
Witam, Dziękuję za wzmiankę o konkursie. Gorąco zachęcam do udziału, bo do wygrania obok rocznego stypendium, pozostają liczne bony zniżkowe na czesne. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siegall
Ten konkurs wydaje się być ciekawy, powiedz mi, czy każdy może w nim wziąć udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udział może wziąć każdy, nie ma żadnych ograniczeń. Ze swojej strony pragnę też dodać, że nadal trwa promocja, w której można skorzystać ze zniżki 1000zł. Warunkiem jest zapisanie się na studia do 15 lipca. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dzień dobry, Jako Online Ekspert WSB pozwolę sobie dodać garść informacji. Powyższy konkurs trwa do 4 lipca. Zachęcam do udziału i walki o nagrodę główną. A do 19 września obowiązuje zniżka za czesne wynosząca 695 zł. Zniżka obowiązuje na KAŻDY kierunek w KAŻDEJ placówce. Zapraszamy! :) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×