Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bydlak

Szukam dziewczyny do męczenia

Polecane posty

Gość Bydlak

Jestem po 3 związkach ktore mnie wykonczyły, kazda dziewczyna jest taka sama, najlepiej zeby doba trwala 50 godzin nie? Spacery, telefony, smsy, pełna kontrola, gdzie jestes, co robisz, czemu dzis do mnie nie dzwoniles 12 razy tylko 8,84 raza, juz mnie nie kochasz, czemu nie chodzisz ze mną za ręke a chodz na zakupy, a jak w tym wyglądam a jak w tamtym, w tym? Dobrze? Ok ale kupie jednak tamto. KURWA!!!!! Dosyc, teraz moja kolej na znęcanie sie cholernice Szukam ochotniczki ktora chce zobaczyc jak to jest fajnie byc na naszym miejscu, będe jej siedział 24 na dobe na głowie, co 10 minut będę ją ściskał i całował, za godzine będe ją namawiał na spacer, co dwie godzinki na zakupy, kino 4 razy dziennie, telefony 60 razy dziennie nawet będąc w jednym pomieszczeniu, będe sie przebierał 700razy w tygodniu i za kazdym razem pytał czy mi w tym dobrze, 10 godzin wspolnego lezenia na kanapie i gadaniu o pierdołach pozbawionych sensu. No co ktora ma jaja na taką męke? Ja was naucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydlak
Aha i conajmniej 50 razy na minute będe pytał czy mnie jeszcze kochasz bo wczoraj mowiles to rano a dzis juz w południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mru mru mru
dobre, dobre :D Ale nie generalizujmy, nie każda taka jest ;) Chociaż przyznam, że niektórym osobniczkom taka terapia szokowa by się przydała, więc pomysł sam w sobie całkiem do rzeczy :) Zachowania, o których mowa, są mi całkowicie obce - oczywiście w takiej ekstremalnej formie - to chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostań gejem. Spełnicie się oboje a do tego będziesz bohaterem, bo jednego nieszczęśnika uratujesz od nas - złych, wrednych sadystek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł bydlaku - gratuluję. Rzeczywiście dziewczyny w większości tak mają. Do tego żeby nie być zaborczą trzeba dojrzeć, więc nie mścij się tylko znajdź tę właściwą. Pozdrawiam Cię cieplutko D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeeeeeeee
ja jestem wlasnie taka i szlak mnie trafia, nie chce byc zaborcza, zazdrosna, ale jestem :( wiem ze musze to zmienic, ale jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
hahahahaha.... dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignozippa
a ja miałam takiego faceta, brrrrr, to nie do wytrzymania! blech! wolę być sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziesz ściskał i całował
co 10 minut? To ja chcę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to było dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×