Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość radzio
albo na rsierant@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorr
ja na swoim weselu jako pierwszy utwór pragne mieć ,,Zkimś takim jak Ty" Kindla polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1979
bardzo proszę o podesłanie na maila Forever Tonight - mam ślub za 2 tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-i-w-a
Bardzo proszę madzia1979 zaraz Ci wyślę Forever Tonight; wykonanie Peter Cetera & Crystal Bernard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-i-w-a
A co myślicie o włoskim utworze Ci sara?? Wyk. Al Bano & Romina Power. Jest wg mnie bardzo rytmiczna i zachęcająca do tańca. Moj narzeczony uważa,że fajnie by było mieć coś szybszego, zeby goście nie usnęli, ale z drugiej strony romantyczny taniec też mi chodzi po głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka od lat 3
Louis Armstrong - What a Wonderful World To była nasza piosenka, wolna romantyczna ....wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaa
na pierwszy taniec musi być POLSKI UTWóR!!!!!!!!!!!!!I KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jestem w pracy a szef ma jakas inspekcje :-)) wiec poczekam , bedziesz mogl/a wyslac to na mojego e maila? dzieki za czas pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała......
"Have I told you lately that I love you Have I told you theres no one else above you Fill my heart with gladness Take away all my sadness Ease my troubles thats what you do..." w wykonaniu Roda Stewarda.Tańczylismy juz do tego walca angielskiego, układ prosty i ładny szczegolnie że mój luby nie przepada i nie czuje sie dobrze jako tancerz. A ja ten kawałek wprost uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa czemu
A JA UWAŻAM ŻE piosenka Anny Jantar jest bardzo piękna i całkowicie nadaje się na "ten pierwszy taniec" :) Będziemy ją tańczyli na naszym październikowym weselu! jest bardzo romantyczna i dość łatwo się ją tańczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa czemu
aha -zapomniałam podać tytuł: oczywiście "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBKA726
JA WYBRAŁAM PIOSENKE "ZŁOTE OBRĄCZKI". UWAZACIE ZE TA PIOSENKA SIE NADAJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magrat
Ja będę miała Sade. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak_maly
Hejka, baaardzo proszę o walca z nocy i dni w wersji wokalnej na marianna.borowiec@wp.pl. Wielkie dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TO MOJE PROPOZYCJE
http://powazna26.blog.onet.pl/ ZNAJDZIECIE TU WSZYSTKIE MOJE PROPOZYCJE NA PIERWSZY TANIEC(piosenki można posłuchać klikajac na nie)pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puiosenka Anny Jantar
Przetańczyć z Tobą... to walc. Jest to bardzo szbki walc i amator go nie zatańczy...to zadanie dla profesjonalistów. no chyba, ze ktoś sie nie zna na gatunkach i do tej piosenki strzeli jakiegoś tańca - bujańca... bez komentu. TO JEST WALC i TO BARDZO TRUDNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba13
czesc, mozesz mi przeslac ten walc z Nocy i Dni. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z opinia powyzej na temat piosenki Moje jedyne marzenie Anny Jantar, bedzie to u mnie pierwszy taniec i owszem na slubie, ale jak kolezanka wyzej napisala to trudny utwor i ciezki o zatanczenia walc, uczymy sie z nauczycielem tanca i proby juz trwaja kilka tygodni, jest to ciezkie, ale uparlismy sie i bedzie ladnie, ale zapewniam, jako walc jest szybki i trudny. Tekst piekny, i bedzie u nas:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi_2
Pomocy! Czy ktoś może przesłać na maila mon-g@o2.pl jakiś kurs tańca dla początkujących? Za tydzień wesele, a tu jedna wielka klapa - nic nam nie wychodzi. A tak wogóle czy zamiast walca angielskiego można zatańczyć Dwa na jeden??? :) I co zatańczyć do Krajewskiego Wielka Miłość? Pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×