Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Witam, mam do Was prośbę...jeśli ktoś z Was ma poniższe piosenki na MP3 przyślijcie proszę na maila: 1. Moje jedyne Marzenie-A.Jantar 2. Pozwolił nam los-A. Jantar 3.Niebieska Piosenka-G.Tomczak 4. Oczarowanie-Z.Wodecki 5. Sen na pogodne dni 6. walc z filmu Noce i Dnie 7.Tylko w Twoich dłoniach-Eleni My również zastanawiamy się nad walcem, tylko własnie czy angielskim czy wiedeńskim i mam jeszcze jedną prośbę: zaproponujcie nam jakieś pisenki POLSKIE do walca wiedeńskiego oraz angielskiego. z góry bardzo dziekuję pozdrawiam wszystkie forumowiczki:) i forumowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za piosenki:) i proszę jeszcze jak ktoś posiada piosenkę Eleni \"Tylko w Twoich dłoniach\" jeśli ktoś ma MP3 to przyslijcie proszę... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaama
bardzo prosze o oczarowanie oraz walca z nocy i dni.Z góry dziękuję >Kamila kamea20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczzkkooo
Witam wszystkich bardzo serdecznie w czerwcu 2008 wychodze za maz a nie mamy wybranej jeszcze piosenki wszystkich ktoryz posiadaja piosenki warte uwagi prosze o przesłanie na e-meila slonko_karolina@poczta.onet.pl Wszystkim z góry bardzooo dziekuje :-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 3011
Wyślijcie mi jakies fajne kawałki na pierwszy taniec we wrześniu wychodzeza mążi nie mam pojecia jki utwór wziąść jako pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafałeczek84
Witam Was, za trzy tygodnie mam wesele i potrzebuje piosenkę Zbigniewa Wodeckiego - "Oczarowanie". Może mi ktoś to wysłać na maila?? Z góry dziekuję Rafał rafalpol84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaf
Bardzo prosze o piosenki na mp 3 tj: 1) czułe spojrzenia - Saturna 2) Niebieska piosenka - Tomczaka 3) Chcę tu zostać - Farba 4) "Za jeden usmiech Twój" Sumptuastic. 5) Rozmowę z aniołem" Magdy Femme Z góry bardzo serdecznie dziękuję, ślub niebawem a ja jesetm bardzo zestresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica.rz
A ja GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!!! są Bardzo Nastrojowe !!! Perfekt - "Kołysanka Dla Nieznajomej" Lady Punk - "Zawsze Tam Gdzie Ty" Magma - "Wszystko To Co Mam Tylko Tobie Dam" Costec - "Tak Kochać Tylko Ciebie" Kancelaria - "Zabiore Cię Właśnie Tam" Krzysztof Kiljański & Kayah - "Prócz Ciebie, Nic" Natalia Kukulska - "Zakochani" Stachursky - "Kocham Cię" Anna Jantar - "Przetańczyć z Tobą Chcę Całą Noc" De Mono - "Patrzę w Ciebie" A z obcojęzycznych: Wet Wet Wet - "Love Is All Around" (piosenka z "Cztery wesela i pogrzeb") Bryan Adams - "Everything I Do I Do It For You" Simply Red - "Fall From The Stars" Seal - "Kiss From A Rose" Celine Dion - "Because You Loved Me" Lenny Kravitz - "Again" Extreme - "More Then Words" Sixpence None The Richer - "Kiss Me" John Lenon - "Woman" Ricky Martin - "She's All I Ever Had" Do wyboru do koloru... Są idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia24Ł
Witam serdecznie! Chciałabym prosić o przesłanie piosenki "Ślubowanie", podobno jest ładna, a ja nie moge jej znaleźć, jeżeli ma ktoś jakieś ciekawe piosenki na pierwszy taniec, to będę wdzięczna za wysłanie. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia24Ł
Wiesz co nawet dokładnie nie wiem, ale możesz przesłać. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buski! Bedę bardzo wdzięczna za walczyka z nocy i dni... mailika podałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyynaa
Prosze o przeslanie mi kilku piosenek bo tez nie moge sie zdecydowac jaka wybrac na pierwszy taniec.Prosze o Forever tonight , De mono ,niebo pelne gwiazd" , Rozmowa z Aniolem- Magdy Femme , Slubne prezenty -Ireny Jarockiej i niech mowi serce -Gawlinskiego inne tez chcetnie przesluchm i z gory dziekuje. martyynaa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainstaluj sobie
odpowiedni program, np emule lub bearshare i poszukaj. Zrób użytek z tego, co ci Bozia dała, czyli z MÓZGU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Tychy
Witam wszystkich posiadaczy tych pięknych piosenek na pierwszy taniec i tych co posiadaja linki , gdzie mogla bym ich szukac...... jako ze moje wesele za 2 tygodnie ....prosze was o pomoc..... cięzko będzie tańczyc w ciszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonap
kilka tytułów do walcy i na pierwszy taniec jest na stronie www.pierwszytaniec.pl a ja bym prosiła jak ktoś może o wrzucenie gdzieś Walce angielskie: 1. Mały Książę 3. Ani ty ani ja 5. Słowa (w odpowiedniej aranżacji) Dzięki! lub inne polskie walce angielskie oprócz oczarowania, polskich dróg i dumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego prócz Oczarowania
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonap
jeśli to do mnie, to po prostu mam już te piosenki! i szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła żona
Co powiecie o "Za jeden uśmiech" Sumptuastic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyynaa
nie znam tej piosenki ale chcetnie przeslucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia86
kobitki przeslijcie mi te piosenki,prosze!!i z gory dziekuja:)szukam jakiejs fajnej bo planuje slub!!!myslalam o "wielkiej milosci"Seweryna Krajewskiego! basiap_1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaLuke
Witajcie za 49 dni jest moje wesele a ja nadal nie wybralam utworu do pierwszego tanca. Jest to dla mnie bardzo trudne bo nie mam dostepu do tych wszystkich utorow i nie moge ich przesluchac. Bardzo prosze moze ktos mi moze pomoc. Znalazlam dlugo liste piosenek do pierwszego tanca. Jesli ktos mi moze przeslac na maila choc kilka tych piosenek bylo by naprawde super. Moj email to: lukeanna83@hotmail.com To sa te utwory: Grzegorz Tomczyk: Niebieska Piosenka A. Jantar: Moje jedyne marzenie Celine Dion: The power of love Ziyo: Magiczne słowa Farba: Chcę tu zostać Lady Punk: Zawsze tam gdzie ty Kancelarya: Zabiorę cię właśnie tam S. Krajewski: Wielka miłość Stachursky: Zostańmy razem Z. Wodecki: Oczarowanie Piasek i N. Kukulska: Jesteś blisko mnie Eleni: Nasz najpiękniejszy dzień K.Krawczyk: Weselne preludium Damian Holecki: Weselne dzwony Saturn: Czułe spojrzenia A. Jantar:Pozwolił nam los Bajm: Być z Tobą Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj Magma: Kochać i pragnąć K.Krawczyk: Tylko Ty, tylko Ja K. Krawczyk: Bo jesteś Ty Kiljański: Prócz Ciebie nic Z gory dziekuje za wasza pomoc i goraco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×