Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megiszon

kształtne łydki?

Polecane posty

jest jakis dobry sposob na ładne ukształtowanie łydek? hmm..mam całkiem spore uda (jestem sportowcem), a łydki - drobne,szczupłe..jak je troche \"zaokraglic\",nadac całej nodze harmonie? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma na to rady - mi ktoś poradził żebym dużo biegała po schodach. Więc przez calusieńkie wakacje przez około 8 godzin dziennie biegałam po schodach roznosząc ulotki. Pracowałam po 7dni w tygodniu. Kondycji nabrałam perfekcyjnej, zero zadyszki po wysiłku. Ale niestety łydki - marnie. Troszkę zarysował się mięsień i nic poza tym. Może to dlatego że jestem wysoka - 177cm. Więc moje łydki nadal są długie i chude...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje są krótkie i okrągłe
jak chcesz, to możesz ich połowę zabrać Dodam jeszcze, że jestem średniego wzrostu (168) i wszystko mam w mairę szczupłe z wyjątkiem nóg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet ma rozbudowane i twarde jak skały łydki, a ma je dzięki jeździe na rowerze, ale kształtował je przez 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam taniec - bardzo ładnie kształtuje łydki oraz ćwiczenia pulsacyjne na mieśnie łydek. A jak wyszczuplic uda - bo póki c ani taniec ani areobic nie pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stań prosto przy np. krześle, unieś jedną stopę lekko nad ziemię, a na drugiej się unoś. Powtarzaj najpierw ok. 10 razy pojedynczo, później kilka razy po 3 \"podniesienia\" w górze. I tak powtarzaj dla obu nóg. Gwarantuję dobre efekty, a zresztą po co mam zapewniac - sam/a poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos pomoze
a moze ktos zna sposób jak odchudzic łydki? albo chociaż nogi w okolicach kostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
właśnie ,co by je "odchudzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze taż by sie przydało
wszystko szczupłe a te łydki jakies takie - kołki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×