Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

esy floresy

bolacy brzuch... co mi jest ?

Polecane posty

od wczoraj boli mnie brzuch.... wczoraj i jeszcze dzisiaj do poludnia byl to bol jak podczas okresu... okres mi sie skonczyl tydzien temu wiec kolejnego sie nie spodziewam... ale teraz to mnie juz boli tak bardzo ze nie wiem czy siedziec, czy lezec czy moze stac ;( I ten bol teraz to jest tak jakby mnie bolal pecherz... sama juz nie wiem :(Co mi moze byc?? nigdy w zyciu tak nie mialam i mnie to przeraza;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo by wymieniać
to moze być zaparcie, poczatek biegunki, cos z nerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_o
to moze byc stan zapalny jajnikow lub tych okolic! niedawno tez mialam cos takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuperek brzuch goły i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze isc do doktor najlepiej bo z tego bolu nie moge nawet chodzic ;( karola_o a jak mialas to leczone? jakies antybiotyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie jedno
czy chodzi w krótki bluzkach i czy wychodza ci na wierzch plecy, odwpowiedz szcerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuperek brzuch goły i masz
wiadomo, że brzuszek i pępek musi pokazać , ponieważ taka jest moda, przy okazji plecy gole to norma, rajstop też nie założy , ponieważ nie lubi i nie jest to modne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jesli
faktycznie tak chodzisz ubrana to masz pewnie cos z nerkami i w sumie na własne zyczenie, jesli nie to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_o
dostalam clotrimazolum dopochwowo i jeszcze cos doodbytniczo! nie zaciekawie ale pomoglo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęcherz albo nerki
ubieraj się ciepło i marsz do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie laze z golym tylkiem i brzuchem i osobiscie mnie smiesza takie typiary co chodza w zimie ubrane jak i w lato :] No coz pojde do doktor moze cos poradzi, wlasnie zrobilam sobie cieply kompres na brzusio i jest troszke lepiej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×