Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natti

ile dla niani?

Polecane posty

Gość Natti

hej :) mam problem...mam 9-miesieczna coreczke i znalazlam kandydatke na opiekunke (potrzebuje opieki do dziecka, dorywczo, 1-2 razy w tygodniu na pare godzin) nie mam tylko pojecia ile powinnam placic (dziewczyna jest studentka i ma niewielkie doswiadczenie w opiec nad tak malymi dziecmi) wiem, ze stawaka powinna byc ustalona za godzine, jesli mozecie napiszcie, co wiecie na ten temat, albo po prostu swoje propozycje...z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta................
mysle,ze 10-15 zloty bedzie ok. ale slyszalam,ze i 20 placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolne żarty
305 zł za godzinę i chwatit W małych miejscowościach 3-3,5 w wielgachnych metropoliach z ZUSem, podatkiem itp. można płacić 15-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolne żarty
tam wkradła się pomyłka nie 305, ale 3-5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakie masz oczekiwania od kandydatki na opiekunkę ;) jako studentka w duzym mieście za 5 zł za godzinę (2 razy w tygodniu) mogłabym conajwyżej pilnować zeby się dziecku nic nie stało pod nieobecność rodziców.... Ja osobiście przy układzie 2 razy w tygodniu za ok12 zl za godzinę mogłabym zadbac o porządne karmienie, pielęgnację i rozwój dziecka... zeby sie nie nudziło i robiło reczy które wpłyna pozytywnie na jego rozwój. A pewnie o to też rodzicom powinno chodzić... Co innego jeśli opiekunka miałaby przychodzic codziennie na kilka godzin - wtedy ok 7 zl byłoby kwotą do przyjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile teraz sie placi.. Ale bez przesady.. napewno nie jak pisala przedmowczyni ze 12 zl Bo nigdzie nie ma takiej pracy aby 12 za godzine placili.. mam nadzieje ze tu znajdziesz moze jakas odpowiedz.. Moze skontaktuj sie z paniami ktore zatrudnily kogos w twym miescie i sie wypytaj... Sadze ze ok 5 zl za godzine bedzie dobra cena.. ale masz tu str... powinnas cos znalesc... http://www.niania.pl/?link=przegladaj_nianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opiekuje się dzieckiem z zaburzeniami integracji sensorycznej, jestem studentka psychologii, mam dużo doświadczenie w opiece nad dziecmi - dostaje 15 zł/h w warszawie. Praca znaleziona przez agencje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiorencjusz
a ja mysle, ze wlasnie 7 zl jest dobra cena, a jak ktos ma zamiar placic 12 to chyba zwariowal kto ma za to placic? babcia z renty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki pracują jako opiekunki dzieci (wiek dzieci: od kilku miesięcy do 8 lat) w Warszawie. Biorą koło 13 złotych za godzinę, tyle że faktycznie w zakres ich usług wchodzi całkowita opieka nad dzieckiem - czyli mycie, przewijanie, karmienie, zabawa, pomoc przy odrabianiu lekcji, odprowadzanie ze szkoły (w przypadku tych starszych) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pracę dorywczą : W Wawce około 10-12 zł godzina,w mniejszym mieście(np.wŁodzi) około 5-8 zł.Wszystko zależy od wymagań finansowych niani oraz możliwości rodziców. I jeszcze jedno...referencje są ważne,ale ważniejsze jest podejście niani do malucha i pracy z nim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, porównujecie stawki da opikę całodzienną i kilkugodzinną. Wiadomo, że te drugie muszą być wyższe. 3 zl to zdecydowanie za nisko. Trzeba do dziecka przyjść albo dojechać, co też zajmuje czas. I za co? Za 9 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×