Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika_ka

krwawienie w ciąży

Polecane posty

Nie wiem co mam robić. To 20 tydz.ciązy. Krwawię od trzech tygodni i to dość obficie.Ostatniej nocy mimo przyjmowania no-spy miałam skurcze co 10 min. Ginekolog radził tylko lezec i przyjmowac no-spę bo USG nic nie wykazało, więc leże plackiem od tygodnia ale brak poprawy. Poradźcie co robić, miałyście takie doświadczenia? To moje pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczka
moze masz lozysko przodujace? bo wtedy sie krwawi albo moze odkleja ci sie pozysko kurcze najlepiej zasiegniej opinii innego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno leć do szpitala!!!!!!!!! Nospy w ciąży nie wolno!!!!!!!!!!!!!!! o rety...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkghif
do lekarza innego i to szybko twoj to jakis konowal chyba :O ja bym po pogotowie dzwonila i to juz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nospy nie mozna w ciazy?????? przestancie gadac bzdury cala ciaze bralam nospe, i przepisywal mi ja ginekolog poloznik a tobie autorko radze naprawde jechac do szpitala albo zmienic lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie mozesz brac nospe, zpisuja ja wszyscy lekarze i uratowala juz wiele ciaz:-)I lez jak najwiecej, wstawaj tylko do lazienki...ja tez plamilam w 6 i 10tc, z tym, ze u mnie to byl oprozniajacy sie krwiaczek, bralam nospe+luteine, do tego lezenie plackiem i wszystko sie pogoilo. Radze Ci zglosic sie do dobrego szpitala na Oddzial Patologii Ciazy, niech Cie porzadnie zbadaja, bo przeciez na pewno jest jakas przyczyna...Nie ignoruj tego, bo 3 tyg to troche dlugo. Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - krwawienie w początkowej ciąży i w zaawansowanej to dwie różne sprawy. Moniko, biegnij szybko do dobrego lekarza lub szpitala, bo nospa to w twoim wypadku chyba za słaby lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjan
nie biegaj wezwij pogotowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna
krwawienie od 3 tyg. w 20 tyg. ciąży w połączeniu ze skurczami co 10 min. to absolutnie nie przelewki.Natychmiast do szpitala i napewno zmień gina- ten to jakiś laik , albo olewus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie to krwawienie czy delikatne plamienie, bo to dużo zmienia, jesli twoj gin ignoruje krwawienie.... nie jakos trudno w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie to krwawienie czy delikatne plamienie, bo to dużo zmienia, jesli twoj gin ignoruje krwawienie.... nie jakos trudno w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz ze od 3 tyg. krwawisz i to dosc obficie , wybacz ale ten twoj lekarz to jakis ciolek, jedz jak najszybciej do szpitala!!!! nie czekaj,no-spa moze niepomoc i potrzebna bedzie kroplowka i silniejsze leki. Chociaz najpierw trzeba ustalic przyczyne krwawienia.Nie wiem co za baran z tego lekarza ,ze stwierdzil ze na USG nic nie ma i masz zostac w domu ,przeciez na pewno cos jest nie tak skoro krwawisz.Dzwon na pogotowie jak najszybciej!!NIE ZWLEKAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
na moje oko powinnas leżeć na patologii ciąży. Oni tam na bieżąco moniturują ciążę i widzą czy nie dzieje się nic zlego. Olej lekarza i jedz do szpitala. Wszystko bedzie dobrze, nie martw sie tylko dzialaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda co piszą dziewczyny koniecznie musisz iść do szpitala lub innego lekarza. 3 tyg. to już jest długo więc nie ma na co czekać. W 20 tyg. ciąży to musi być jakaś konkretna przyczyna krwawień. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne czy krwawienie czy tylko plamienie koniecznie musisz jechać do szpitala!ja też brałam no spę w ciąży jak macica się \"stawiała\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×