Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcąca zrzucić co nieco

-------- HERBATA MANDARYNA ------ Wrażenia, opinie...

Polecane posty

Gość chcąca zrzucić co nieco

Pił/pije ktoś te niby odchudzającą herbatkę. Ja słyszałam tylko że dobra jest. ciekawe ile kosztuje i czy naprawdę odchudza... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztuje 5 zł
ponoć smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zrzucić co nieco
Znalazłam coś - Oto OPIS: Ekstrakt zawiera kwas hydroksycytrynowy (HCA), który ogranicza metabolizm węglowodanów, poprawia utlenianie kwasów tłuszczowych oraz zwiększa poczucie sytości. Super Citrimax jest naturalny i bezpieczny. To dla mnie bardzo ważne, że nie powoduje żadnych działań ubocznych. Herbatka zawiera też znany nam senes. Jego liście poprawiają perystaltykę jelit i przeciwdziałają zaparciom. W składzie herbatki znajduje się również rooibos, który jest znakomitym antyoksydantem. Zawiera także dużo witaminy C i substancji mineralnych. A do tego ten cudowny smak mandarynek… Ciekawe, ciekawe... szkoda że taka droga - 20 torebek ok. 5,50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
Smak taki sobie, ale zapach cudowny. Nie wiem czy odchudza bo biorę jednocześnie Meizitang ( -5 kg) i myślę, że to głównie jego zasługa a nie herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENESSA
smak nie najgorszy, można przywyknąć, ale nie zauważyłam aby działała. Polecam FIGURĘ SLIM z Herbapolu. W smaku paskudztwo, ale czyści na błysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
Dziewczyny ja osobiście nie polecam harbatek wyszczuplających ( przeczyszczających) z senesem ( no chyba że macie zaparcia) w przeciwnym razie mozna rozregulować sobie układ pokarmowy (szczególnie jelita)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 288M
czy to samo tyczy sie czerwonej herbaty Pu-Erh?Ona chyba nie zakłóca pracy jelit?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
Nie czerwona herbata nie, raczej działa moczopędnie. Szybko tracimy wodę dlatego też widać spadek wagi. Ale jesli czerwona herbata to tylko ta oryginalne ( prasowana w kostkach) którą zalewa się kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te normalne czerwone
herbatki(ekspresowe lu liściaste)np.z Bioactive tez dzialają odchudzajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
W te herbatki Bioaktiv dostepne w każdym sklepie spożywczym , nie wierzę. ( wypiłam 1opakowanie - efektó 0) Takie same opinie słyszałam od znajomej pielęgniarki, która ma kontakt z paniami z Klubu Kwadransowych Grubasów ( działa taki w jej osrodku zdrowia, a jedna zpielęgniarek jest jego prezeską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_kawa
a herbatki na cerę jakieś dobre znacie / a dokładnie na poprawę cery na której lubi coś wyskakiwać ;) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
po figurze jak raz mialam zaparcie wypilam ją rano to wieczorem kwiczalam z powodow skurczy jelit jak na biegunke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka madzialbn
polecam herbate zielona Bastek o smaku brzoskwinioym... kupuje z 3PLN ale jaka skuteczna i dobra :)Studiuje inzynierie żywnosci... mozecie mi zaufac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkado_14
witam mam małe pytanko czy mogę używać 2 herbatki naraz? bo chciałabym uzyskać szybkie efekty ponieważ niedługo mam bal :D na myśli mam herbatkę bastek i mandarynę jeżeli możecie to odpisujcie na maila:D e.martusia@poczta.fm albo tutaj :D z góry dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×