Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dydkowa

Jaka prostownica najlepsza?

Polecane posty

Czesc Dziewczyny! Ma zamiar kupic sobie prostownice do wlosow, nie droga, praktyczna, nie niszczaca wlosow i z regulacja temperatury. Slyszalam i czytalam ze prostownice marki WIGO sa najlepsze, ale moze Wy macie jakies swoje ulubione i dlatego prosilabym Was o udzielenie informacji, jaki macie model prostownicy, jakie funkcje ile kosztowala itp. Acha no i gdzie kupilyscie, czy w sklepie zwyklym czy przez internet? Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam Was serdecznie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie
ta która włosy prostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dydkowa, ja używam ceramicznej prostownicy firmy Babyliss- Paris high tech. Leciutka, czarna z białymi, w pełni ceramicznymi,wąskimi (22mm) płytkami, bez zbędnych bajerów elektronicznych, (które podobno dość często nawalają -jak podpowiedzieli sprzedający) ;-) Szybciutko się nagrzewa,równie szybko stygnie po wyłączeniu. I choć jej zakup,to była bardzo spontaniczna decyzja,dosłownie z marszu, tj. zupełnie bez wcześniejszych wywiadów wśród znajomych tudzież Internautek. Nie mając ŻADNEJ orientacji w markach, możliwościch, cenach, itp...bedąc w jednym z hipermarketów ,weszłam do działu RTV-AGD i tam po obejrzeniu kilku wystawionych prostownic i po króciutkim wysłuchaniu opinii na temat wskazanych przeze mnie wyżej wymienionych urządzonek -> zdecydowałam się własnie na Babyliss Paris i szczerze jestem zadowolona z wyboru. Cena =159zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Esente za podpowiedź. Ja wciąż szukam i szukam :) ale chyba najlepszym rozwiązaniem będzie spontaniczność, jak u Ciebie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×