Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kattia23

TRESemme czy ktos stosowal ich szmpiony?

Polecane posty

Gość niki 04
bardzo ciekawa ta oferta na Allegro, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka-delicja
obecnie jestem w angli i tu sa tresemme jak ktos by chcial moge podeslac tu koszt szamponu i taki sam odrzywki to 4.75 funta moje gg 1090220 ....sama ich stosuje i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam
fioletowe TRESemme odzywka do włosów bardzo suchych z witB12 i keratyną. No i muszę powiedzieć,że włosy wytrzymywały tylko dzień - tak bardzo mi nawilzyła. A to dlatego,ze tak bardzo suchych nie mam tylko kupiłam akurat tą bo była promocja ;-) :-D . Cała butelka będzie musiała poczekać do lata. Ale myslę,ze to dobre produkty, tylka trzeba odpowiednio je dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka-delicja
fioletowe TRESemme uzywalam jest bardzo dobre wlosy mialam grubsze i nie wypadaly mi a co za tym idzie mialam ich wiecej obecnie mam zielone TRESemme tez dobre z wit h jest bardzo duzo jest teraz ich np. do bląd włosów do brązowych do farbowanych oczyszczający z wit c bogata gama weszła teraz na rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozonk
Ja uzywalam i niebieskiego, i do wlosow farbowanych, ale najlepiej sprawdzil sie zielony.. jest super. Wloski rozczesuja sie i ukladaja swietnie..(oczywiscie po zastosowaniu szamponu i odzywki). Odzywka do splukiwania, wcale nie obciaza wlosow, sa lsniace i dobrze odzywione. (trzeba dobrac wlasciwy dla swoich wloskow) Calkiem przypadkowo uzylam tresemme i jestem strasznie zadowolona. Teraz zaopatruje siebie, mame i siostre w Irlandii.. w Polsce jeszcze nie spotkalam (oprocz allegro)- a szkoda. Pozdrawiam i polecam bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5656776879
Słuchajcie szukam sprey do włosów przed prostowaniem TERSEMME na allegro szukałam i nie ma jest szampon i odzywka a ja poczebuje sprey jezeli ktos ma albo wi gdzie mozna to dostac bardzo prosze napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudik
ja również uważam że produkty są super. Śmiesza mnie splątane włosy w niektórych wypowiedziach ale ale to może przez to że każdy ma włosy inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
a Czy w Anglii można było to dostać w drogeriach, czy tylko w salonach fryzjerskich, tak jak to było na początku z Matrixem w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejs18
Ja kupiłam w sierpniu ,jak byłam, tresemme w normalnym sklepie w birmingham ale nie wiem co to był za sklep , tak po prostu i musze powiedziec ,że mi pasuje a ja to jestem naprawde wybredna . Szampon niebieski ,kosztował 2 funty.Jak mój mąż bedzie w grudniu to poprosze go o zielony ,bo słysze ,że jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejs18
W ogóle to sobie nakupowałam szamponów ,których u nas nie ma np. pantine breakage defence [z czerwonym paskiem],dla mnie super, pantene repair end protect w 10 dni naprawa włosy suche ,też mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejs18
W Anglii włosy są inne, fajniejsze ,nie musiałam stosowac odżywek.Po prostu miękka woda.Żadnych problemów z włosami nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuti23
szampony i odżywki marki tresemme można dostać w sieci drogerii Vica na terenie wielkopolski cena 39.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec ten szampon
czesc, strasznie zalezy mi na tym szamponie, ale jest on nieosiagalny w niemczech :( gdzie moge go kupic? chcialam kupic ze strony drugstore.com, ale jak za przesylke zaspiewali mi 34 euro, to podziekowalam :/ kto wie niech da znac. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermit
Ja na Allegro kupiłam fioletową odżywkę Tresemme za około 40 zł-włosy są wygładzone , śliskie w dotyku ale poprawy ich jakości nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkoxxxmienta
CO wy gadacie. Jezeli stosujesz wlasciwy rodzaj produktu do swoich wlosow to efekty sa nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam i są super ! Szampon wystarcza na ponad pół roku, jest bardzo wydajny. Odżywka wystarcza na jeszcze dłużej. Włosy są świetne. Wiele osób mi mówi, że mam świetne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,posiadam w sprzedazy szeroka game produktow tresemme ,mozliwosc odbioru w katowicach lub wysylki,wiecej info na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetis
tak sa super stosuj***ardzo bardzo długo i szukam ich bo w sklepie gdzie zawsze kupowałam nie ma juz mam długie kręcone włosy i nic tak dobrze nie pomaga mi na włosy jak te odżywki i szampon ktory tez uzywam.sa bardzo wydajne pozatym i uwazam ze reszta moze sie chowac i co jeszcze dziala to wella jest rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam szamponu Tresemme nawilżającego i jestem zadowolona. co prawda używam też maski Biovax i olejku arganowego, natomiast parę dni używałam samego tylko szamponu i efekt też był bardzo zadowalający. można dostać ten szampon za 11 czy 12 zł w aptece przy ulicy Górczewskiej 200A obok Lidla na Bemowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetytki TRESemme można kupić w Auchan. Kupiłam stosuję jestem mega zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna kupic w Auchanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ten szampon i odrzywke odkrylam gdy bylam w Wielkiej Brytani u chlopaka. Sa super, naprawde dobrze dzialaja na moje wlosy, niestety wydaje mi sie ze w Polsce nie mozna ich dostac, ale ja zamowilam na allegro szampon i odzywke chroniace przed prostowaniem i suszeniem. Jestem zadowolona wlosy caly czas pachna i dobrze sie rozczesuja, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie rewelacja, własnie umyłam włosy szamponem do włosow farbowanych z keratyna (ten czerwony). Po Elseve strasznie mi sie włosy plątały na koncówkach a tutaj błyszczace, miękkie i zero plątania. Kupiłam w Rossmanie na promocji;)))))))) Na pewno będzie to od teraz mój najlepszy szampon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda85988
Używam od nie dawna, dopiero dwa razy i nie zamierzam przestać. Kupiłam na próbę sam szampon, ale jestem zadowolona. Po pierwsze cena nie odstrasza, po drugie bardzo wydajny, a po trzecie przepięknie pachnie. Planuję dokupić odżywkę i zobaczymy jak będzie współgrał z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×