Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość Janpol
Mam 21 lat i postanowiłem byc sam. I robie to na przekór dzisiejszej chorej modzie na zaliczanie dziewczyny żeby nie byc prawikiem. To jest chore. Ale przeciez nie zawsze tak było. Zastanawia mnie skąd to się wzięło, kto rozpoczął ta chorą idee. Jak dla mnie świat moralnie upadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-letni prawiczek
Powiem wam tyle: wszyscy z wyjątkiem Władysława jesteście poj***ni!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleMojeZdanieJesttakie
Ja za polkami sie nie rozgladam ie to e sa brzydkie sa ladne, ale jakos mnie nie ciagnie do nich,ale za to ciagnie mnie do azjatek sa zniewalajace, mam w planach zmiane kontynentu, juz bylem w azji, rzucam tu wszystko i zmieniam swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulterier
Mam 32 lata jestem prawiczkiem, heh to brzmi normalnie jak wyznanie alkoholika. W moim przypadku bylo chyba podobnie. Draka ze strony wczesniejszej madrze napisal, ze jak ktos nie rozpedzi sie w wieku mlodzienczym to poxniej coraz gorzej. U mnie zaczelo sie od niesmialosci, kompleksy urody, najgorsze ze bojac sie odrzucenia to chyba juz na samym poczatku sie poddalem. Balem sie ze sie nie sprawdze ze mnie wysmieje, ze nie mam szanas.Pomalu zaczela sie ucieczka w alkohol, ktory dawal pozorna kontrole, ale po pewnym czasie to alkohol zawladnal mna a nie relacje z kobietami, bo gdyby nawet cos mogloby byc to ja wolalem upic sie niz probowac. Kiedy sie wyszlo z tzw. kregu dziewczecego, zaczela sie praca w kregu facetow, tam bylem niejako bezpieczny, bo nikt nie zadawal pytan, czasem glupi malolat cos tam szepnal ze smiechem na moj temat ale ogolnie udawalo sie kamuflowac miedzy kumplami z tym problelmem. I tak mniej wiecej przelecialo mi ponad 10 lat! cholernych lat zycia w prozni i oszukiwania, tylko ze dotarlo to do mnie dopiero teraz od mniej wiecej pol roku. bo od tego czasu jestem calkowitym abstynentem. postanowilem zmienic zycie o 180 stopni. Sporo pomoglo mi w tym wsparcie kumpla ktory rowniez przestal pic niemal rowno ze mna. zaczelismy lazic do klubow, tanczyc obracalem sie w towarzystwie dziewczyn kobiet.Ja nie uczylem sie na nowo zyc, ja po prostu poraz pierwszy sie chyba urodzilem w wieku 32 lat! zauwazylem jak rozne sa kobiety, jedna starsza nieszczesliwa mezatka po 2 spotkaniach juz bez ceregieli rozlozyla mi nogi w aucie, troche sie czailem, ale o dziwop mi nawet nie stanol bo nic do nie czulem fizycznie i psychicznie. wczesniej w latach picia zdarzyly mi sie naprawde bliskie spotkania ze juz moglo by dojsc ale to byly przypadkowe paszczury starsze o pare lat bez pomyslu na zycie i choc wtedy mi stal jak trala to nie moglem bo myslalem ze zajdzie czy co i zmarnuje sobie i jej zycie, glupie ehh. Jakis czas temu poznalem starsza o 7 lat dziewczyne, skreslilem ja na starcie bo ma dziecko, ale potem jak drugi raz pogadalismy i zopbaczylem ze to madra osoba, bach pierwszy raz sie zakochalem w zyciu. Wiem ze niedlugo dojdzie miedzy nami do zblizenia, wiem ze ona miala duzo partnerow i pewnie to wyczuje od razu czuje do niej zarabiste uczucie i chyba musze jej o tym powiedziec wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertydri
na pisz jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulterier
No i stało się heheh wreszcie pozbyłem sie tego jarzma bycia prawiczkiem. O dziwo juz po 3 tygodniach znajomości zaproponowalismy sobie seks. Tego dnia jak mialo do tego dojsc lekko się stresowałem w pracy, a do tego jeszcze walnolem 3 kawy, serce mi łomotało wieczorem jak glupie. Pomyslałem że przez to wszystko spieprze i za szybko wystrzele albo niewiem spanikuje i zwieje heh. Ale o dziwo szybko przeszliśmy do akcji. Tylko ze... no własnie tego się nie spodziewałem, mój mały pod wpływem stresu chyba, wogole nie chciał stanac na wysokości zadania. Próby oralne konczyły sie jeszcze gorzej bo sprawiało mi to ból niewiem chyba nadmiar skórki za zołedziem. Poczułem sie masakrycznie i od razu zrzuciłem winę całej sytuacji na moje niedoswiadcszenie i niemal natychmiast wypaliłem do niej ze przez to że jestem prawiczkiem to tak się dzieje. Jej reakcja mnie nie zaskoczyła bo wiedziałem że coś do mnie czuje i nie wysmieje mnie ani nie wygoni. Powiedziala spokojnie, nie spiesz się nic sie niestało itd. I co było dalej??Oczywiście po paru nastu minutach mały sam z siebie wskoczył na wysokie obroty i co najwazniejsze wogole nie strzelał od razu tylko trwalo to kilka minut! W sumie przez cała noc kochaliśmy się 5 razy a ona powiedziala mi że jeszcze nigdy z zadnym facetem tyle razy nie kochala sie jednej nocy heh. Poczulem sie wyjatkowo, tak jak ona czulo sie wyjatkowo wiedzac że jest dla mnie pierwsza. Na drugim zblizeniu tez były problemy ze wzwodem i choc doszlo do kontaktu to ja nie mogle dojsc dop konca a mały opadał. Juz mialem mysli ze cos chyba ze mna nie tak, że trzeba isc do seksuologa bo to jednak w psychice sie coś odłożyło, ale...Ale całkiem niepotrzebnie! Przy trzecim razie było juz mega super, wszystko zagralo jak trzeba, a kolejne razy to juz poezja! Ona jest wniebowzięta, ja spełniony na maxa i chce wykorzystac kazda nadarzajaca sie sytuacje hahah. Także apeluje do wszystkich prawiczkow, aby zaryzykowac i przyznac sie szczerze do swej przeszlosci, jesli dziewczyna was nie wysmieje tylko tym bardziej poprowadzi w swiat seksu, to nie dosc ze narodzicie się na nowo, to jeszcze byc moze zakochacie sie na zaboj. Tak jak my! Pozdro dla wszystkich wątpiących, nie tracćie nadzieji! Ja spisałem się już na straty a teraz jestem jak nowo narodzony człowiek, pełny życia, energi i radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikty
a ja mam 47 lat i tez nic...no nie wiem jak to sie robi,,,,pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka przed trzydziestką
rozbierze się przed prawiczkiem i wykona hand job w obecności męża. Łódzkie exhib_fun@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyzy ruj 244553ddd
Kazdy nieudacznik z małym penisem do konca zycia bedzie prawiczkiem. Sam mam 40 lat , małego pisiora 12cm i zadnej perspektywy na ruchanie panienek. Co innego faceci z 20cm fajfusem. Taki to przez całe swoje zycie przeleci najmniej 20-30 panienek. Czy widzieliście kiedykolwiek ogłoszenie w stylu: poznam pana z małym pindolem w celu seksowania? Nigdy. Za to anonsów chętnych panienek w stylu: poznam chojnie obdarzonego, z wielkim sprzętem,z wileka pytą itp jest od pioruna. Kolesie z małymi wackami są bez szans, natura sama ich eliminuje i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonimo
w obecnych czasach może się nie liczy jakiego masz pindola bo przecież przed stosunkiem nie zapyta się Ciebię dziewczyna ile Twój ma cm jak za mało to wypi** aktualne pokolenie dziewczyn jest takie że patrzą tylko na wygląd czy koleś jest szczupły wysportowany , przypakowany , i czy ma "kaloryfer" z twarzy inaczej pisząc młody Bóg . Intelekt , poczucie humoru jest nie ważne . Dlatego duża część chłopców nigdy nie uprawiało seksu czy nawet się nie całowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdhdiuemnd
A jak ktos jest 40 letnim prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you86
Mam 26 lat i jestem prawiczkiem...do tej pory nie był to mój wybór, teraz zastanawiam się czy nie odkładać tego na specjalną okazję ... lubię Kontakt z Kobietami toot1986@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 23
Drodzy Panowie, jak to wspaniale czytać, że są jeszcze tacy mężczyźni jak Wy :) Każda normalna kobieta z prawdziwymi wartościami pokocha Was stokrotnie więcej po takim wyznaniu! Szukajcie kobiet w dobrych miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy80
już 33 i dopiero teraz się całowałem , ciąży na mnie klątwa:(. nieśmiałość i zbytnia grzeczność to są choroby na które ktoś powinien wreszcie wymyśleć jakieś lekarstwo. Pozdro all of you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28-letni prawiczek
Niedługo 30 lat a ja nawet nie lizałem cipki. Pisałem tutaj w 2011 że pójde na dziwki ale nic z tego .ciągle jestem wierny renacie-a przecież wyruchałbym już coś miekkiego wymiział i wytarmosił cycki . Mam szatana w spodniach a w głowie spermy od zajobu .masakra mówie wam . mantry i medytacje nie pomagaja .muszę wylizać jakąs cipke od zaraz . byle tylko panna nie była tłusta bo nielubie potu lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghfghdser
ja mam awersję do prawiczków, bo miałam jednego kiedyś i bardzo się rozczarowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU86
masz fantazje Agatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sVufgre4sdsg
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra pozwolila odzyskac mi erekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek orawiczek
jestem 38 letnim prawiczkiem ale nie jestem z tego powodu dumny ani szczęsliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 - letni prawiczek? Brrr! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej ptawiczek
Jestem 39 letnim prawiczkiem moze to nieprawdopodobne dla wielu ale to szczera prawda poprostu jestem i zawsze byłem niesmialy zakompleksiony i dlatego nadal jestem prawiczkiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna powieść prawiczka
:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety często mierzą facetów swoją miarą. Myślenie kobiet fajny idę się z nim ****ać a dla takiego faceta fajne ciało to nic bo ładnych kobiet jest wiele ale cóż kobiety wolą być zdradzane niż docenić fakt, że facet ma mózg w głowie a nie w kroku na co zresztą potem narzekają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×