Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petrada

Mam doła. Chcę zrobić wreszcie remont, a ciągle nie mam kasy!!!

Polecane posty

chodzi mi o blaty z litego olejowanego buku grubego na 4 cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit, a zostawilas szpary przy scianach kladac te panele? Bo u mojej babci fachowcy tak polozyli panele, ze na srodku sie wypaczyly... Pozniej sie okazalo, ze to dlatego, ze idealnie przylegaja do scian. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrada
Cześć Dziewczyny, jak miło, że topik się ożywił :) Ja niestety nie mam cyfrówki, więc nie dam rady sfotografować swej cud-kuchni, ale może w przyszłości, kto wie... :). Na pewno prędzej sie dorobię aparatu niż zrobię remont. U mnie na razie bez zmian, chociaż... nie do końca. Otóż tydzie temu byłam w IKEI, kupiłam śliczną lampę stojącą, chromowaną - wygląda super - oraz dywanik pod fotel na kółkach, bo zauważayłam, że zrypałam panele fotelem :(:(:(. Akurat była jakaś wyprzedaż zimowa i mnóstwo artykułów było naprawdę po atrakcyjnej cenie. Więc jak macie blisko do IKEI - polecam, zawsze coś fajnego można wypatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko- zostawiałam szpary :) Będzie można nawet pewnie na zdjęciach zobaczyć, bo zabrakło mi kasy na listwy przypodłogowe i progi :) Zanim sie zabrałam za własnoręczne prace wszystko staranni obczytałam żeby niczego nie spartolić. W końcu dla siebie robiłam :) Mój tata twierdzi ze taki blat to bardzo dobra rzecz. Nie wiem konkretnie dlaczego, jak go dorwę to go dopytam. Petardo-gratuluje zakupów. Czasem mała zmiana już wystarczy żeby podnieść na duchu, Mnie ostatnio dobijają \"łyse okna\". Koncept mam, ale.. co tu więcej gadać. No i gabinet z którego pisze.... brrrr... \"uszczęśliwie\" Was zdjęciami to same zobaczycie. Najgorsze jest to, że pomieszczenie ma ogromny potencjał, od pomysłów aż głowa pęka i muszę czekać. No cóż, ale jestem dobrej myśli :) Chyba pójdę wysłać totka :) Do przeczytania jutro! Trzymajcie się ciepło! PS. Moja szwagierka proponuje napad na bank (też by jej się kasa na remont przydała). Co wy na to? :) Jak się rzucimy tak kupa to nam sami kasę dadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moj poprzedni nick to mona* ale ktos mi go zajal:( Ale fajnie ze topic przezył:)) Ja mam aparat i mam zdjecia tez nabylam ruine niestety i z 3 pokoj prawie caly mam zrobiny 1 hihi:) ale najwazniejsze ze mam kuchnie i lazienki porobiona jeszcze dodatki ale to juz powoli sie dokupi..przydałoby sie okna wymienic ale zostaly tylko odrestaurowane:( bo kasy brak narazie..i na dodatek wszystko finansuje sama bo moj chłopak nie pomoga wcale bo ma inne wydatki i mieszka w innym miescie z rodzicami i tak sobie siedze i mysle czy warto byc z takim egoista..sama kontakty wymieniam, maluje, dziury szpachluje i lakieruje podloge ech ojciec wyjechal w delegacje 3 miesieczna jak byl to mi pomagał a tak to sama:( bo kasy na ekipe nia ma zreszta glazurnik sie nie popisał i np musze po nim poprawiac fugi! szkoda gadac...ale miejmy nadzieje ze słonce sie usmiechnie jeszcze i do mnie i do was wszystkich:) ps: dziewczyny mam taka straszna szafe jak mowilam ze sklejki na cala sciane i chcesz tanim kosztem zrobic przesówane drzwi ale kupowac zcesci z castoramy itp widzialam ze jakas dzieczyna tak robi i jak rezultaty? duzy koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrada
Ja też chcę wiedzieć czy da się samemu zrobić szafę z przesuwanymi drzwiami :)... a co ze środkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrada da sie ale trzeba wiedziec co i jak:) ja bym robila z pomocą ale trzeba pewnie wszystko wynierzyc najlepiej jakby byla gdzie jakas pomoc na www na jak na www.muratordom.pl \"zrpob to sam\" ale tam szafy nie wiedzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Ikei sa dosc tanie srodki do szaf - jakies koszyczki wysuwane, polki do wieszania spodni itp., porownywalam ceny i te elementy sa tansze niz w Komandorze, Indeco itp. czasami nawet o polowe. Najwiecej zawsze kosztuja drzwi, ciekawe czemu, w koncu to tylko kawalek plyty. :( Tez mnie korci taka szafa, mam juz nawet konkretna upatrzona, ale to na razie poza naszym zasiegiem. A o zrobieniu tez nie mam co marzyc - sama tego nie zrobie, tata w innym miescie, a chlopak ma dwie lewe rece do takich robotek - jak sie gniazdko tel wyrwalo ze sciany to tak wisialo dwa tyg. az sama je przykleilam (przykrecic sie nie dalo) klejem montazowym.;) Dobrze ze ma inne zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny kupujcie dzisiaj gazete \"Majster\" ja jaczesto kupuje bo fajne rzeczy pokazuja jak zrobic, a dzisiaj własnie jest pokazana szafa z przesuwanymi drzwiami jak samemu sobie znia poradzic:)))) Pozdrawiam monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadaaaamy
więc podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo.... jak tam plany remontowe? robi ktos te szafe wlasnorecznie? Neit, jak tam twoja stronka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Dziewczyny, jestem ze stronką w szczerym polu, za co z całego serca przepraszam. Nawiedzili mnie goście i kurcze pieczone nie mogę się ich pozbyć. Może ktoś chce gości? W bardzo dobrym stanie, mimo ze nieco używani? Chętnie oddam, nawet dopłacę. Nie dość że muszę przy nich latać, to jeszcze moja szwagierka wiecznie mi się wpycha na komputer. A w ogóle to miałam nadzieje że życie \"w parterze\" i siedzenia na materacu dmuchanym to im się szybciej znudzi. jak widać brak mebli dla niektórych nie jest przeszkodą. Od poniedziałku biorę się ostro do dzieła, bo powinnam mieć trochę spokoju i ta obiecana stronka będzie. PS. Wreszcie sobie zamówiłam firanki do gabinetu, bo juz mam nerwice od tych łysych okien. Teraz czekam na przesyłkę obgryzając pazury z niecierpliwości.No i czaję się na wypłatę, żeby sobie wreszcie kupić farbę i pomalować te białe ściany (nie cierpię białych ścian). PS 2: A jak by ktoś chciał zobaczyć na jakie mieszkanie wydaje kasę (której ciągle mam za mało) to fotki ze stanem \"zaraz po kupieniu\" są na stronce: http://bj.risp.pl/mieszkanie/ .Od tego czasu sporo się zmieniło, bo w końcu od 28 grudnia mieszkam w tym mieszkanku. Zdjęcia stanu obecnego będą nieco później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha: Na te cyferki trzeba kliknąć jak by się ktoś nie domyślił. I niech Was nie przerażają dokładne fotografie rur, kontaktów itp. Zdjęcia były robione jako dokumentacja dla mojego taty, który był dość daleko a miał nam robić wszelkie podłączenia i kłaść kafelki. A strona jest bardzo, bardzo robocza i służyć miała jedynie umieszczeniu tych zdjęć więc uprzejmie proszę się nie czepiać jej wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Neit - widze ze masz spore pole do popisu jesli chodzi o urzadzanie mieszkanka. Moj blok nie wyglada tak ladnie :( Ale pocieszam sie, bo ma byc remont elewancji w najblizszym czasie. Czy ktoras z was slyszala o uldze odsetkowej? Jeszcze nie znam szczegolow, ale podobno mozna odliczac od dochodu odsetki od kredytu hipotecznego. Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno można. Tylko nie jestem pewna czy to nie dotyczy tylko osób które kupiły mieszkanie na rynku pierwotnym.Ja się w każdym razie łapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzialam, wszystko jest opisane tu: http://gospodarka.gazeta.pl/podatki/1,52445,1882783.html Ja sie nie lapie. :( Neit, masz moze pomysl na wneke glebokosci ok 20 cm, to w zasadzie taki uskok sie tworzy w sciane, szerokosc troche ponad 2 m. Wlasciwie to sciana nie ma wneki, tylko w samym rogu jest komin. Mialy tam byc porobione takie \"wneki\" z plyt kartonowo gipsowych(odpada ze wzgledow finansowych), zeby to wygladalo jak wykute polki w scianie, potem byl pomysl na jakies polki, teraz sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze na poczatek zmien czesc mebli tylko? to juz clakowicie zmieni wyglad mieszkania i poprawi Twoj humor, a nie zrujnuje kieszeni. Moge polecic ciekawy sklepik z meblami: www.mebleswiata.com.pl - swietnej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelaw39
A może odmaluj chociaż ściany? Zawsze to jakaś zmiana i naprawdę nie jest to duży koszt. Mogę polecić Ci niedrogie i dobre jakościowo farby. Zawsze z nich korzystamy, a mowa tutaj o marce Caparol, możesz zdecydować się np. na farbę PremiumClean i zmienić swoje otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nic sie nie zmienilo,dalej bieda,meble starsze ode mnie,w kuchni meble zasyfiale i oblepione od tluszczu tak ze szczota ryzowa nie pomaga,sciany ciemne odymione od kurzu ktory nie da sie umyc,nikogo nie wpuszczam bo wstyd,nieraz na chleb brakuje a co dopiero mowic chociaz o farbie zwyklej,'pozdrawiam serdecznie'broszki i tych innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×