Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bikbiki

mieta a ciaza????

Polecane posty

Gość bikbiki

czy moge pic miete w ciazy, wiem ze to moze glupie pytanie ale jednak chce byc pewna..mam ciagle na nia straszna ochote???dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikbiki
hemn nie mieszkam w kraju..nie wiem nawet czy kinga jest w ciazy..ale dziekuje;) czy ktos moze mi poradzic? bardzo byla bym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W czasie ciąży praktycznie niemożliwe jest całkowite pozbycie się zgagi i niestrawności, ale istnieje kilka sposobów pozwalających minimalizować dyskomfort, jaki one powodują. Unikaj nadmiernego jedzenia, które obciąża żołądek Nie zakładaj ciasnych rzeczy, uciskających brzuch Jadaj dużo małych posiłków, a nie trzy obfite Jedz wolno i dobrze przeżuwaj Wyłącz z diety pokarmy wywołujące dyskomfort żołądkowo jelitowy (potrawy gorące, pikantne, smażone, bardzo tłuste, mięsa konserwowe - kiełbasa, hot-dogi, bekon, czekolada, kawa, alkohol, mięta)\" http://www.adamed.com.pl/produkty.asp?who=2&id=5&page=59&lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikbiki
ale ja nie mam problemow z zoladkiem..po prostu mam ciagla ochote na miete ..zgagi tez nie mam...chcialam sie tylko dowiedziec czy mieta jest ok po kilka szklanek dziennie dla ciezarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Okres ciąży Ziołowe mieszanki, które możesz stosować Choć ciąża jest wspaniałym, pełnym wyczekiwania okresem, bywa też przyczyną nieprzyjemnych dolegliwości. Szczególnie w pierwszych miesiącach mogą pojawić się mdłości, wymioty, nadwrażliwość na zapachy, uczucie parcia na pęcherz, nagłe zmiany nastroju, czasem stan podgorączkowy i złe samopoczucie. Za większość tych problemów odpowiadają zmiany hormonalne związane z fizjologią ciąży. Dolegliwości układu pokarmowego zmniejszą się, gdy jadać będziesz często malutkie porcje (śniadanie jedz jeszcze w łóżku). Do picia polecamy napar z korzenia imbiru, który neutralizuje kwasy żołądkowe i zapobiega mdłościom. Pomocne zioła: mięta, kalina, liść maliny, korzeń imbiru.\" http://polki.wp.pl/kat,1690,wid,6491002,wiadomosc.html?ticaid=1ece i kolejny cytat + link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam troche w googlach dla Ciebie, na razie nie znalazłam wzmianki o przeciwwskazaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikbiki
hemn w jednym napisane zeby miety unikac w drugim ze mieta jest pomocnym ziolem..ech ze wszystkim tak jest..ale dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikbiki
jestes bardzo mila i uczynna ..dziekuje slicznie(popijajac miete) naprawde nie wiem co mnie z nia opetalo:)) mam na nia ochote ciagle:) pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahduerjjmswdqp
można pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilam miete w ciazy niemal litrami - ale nie taka \"sklepowa\", a zasuszona z ogrodka - bylam chyba uzalezniona :) Pomagala mi bardzo podczas okresu z mdlosciami, a poza tym smakowala mi jak nigdy w zyciu :D Po porodzie juz mnie tak do niej nie ciagnie ;) Ps. Pytalam wtedy lekarza - pozwolil pic, no i dziecko mam zdrowiutenkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja różnież piłam mięte w ciąży:) razem z rumiankiem, melisą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńkaa
Można pić mietę, ale PIEPRZOWĄ. Nie można mięty zwykłej, inaczej polnej. Szczerze mówiąc nie wiem jak jest różnica pomiędzy obiema miętami, ale ja będąc w ciąży piję tylko tę pieprzową. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mozńa czy nie.Ale ja zawsze tylka pije mięte,a w ciazy to jeszcze wiecej i nic mi nie było ani dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mozńa czy nie.Ale ja zawsze tylka pije mięte,a w ciazy to jeszcze wiecej i nic mi nie było ani dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×