Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pieniek1971

pytanie niby banalne ale ciekawi mnie ile kobiet nie jest zadowolonych z seksu

Polecane posty

A dokładnie czego Wam brakuje jeśli chodzi o seks, czy jest to brak odpowiednich warunków mieszkaniowych, czy może za mało czasu , nadmiar pracy wywołujący zmęczenie Wasze lub partnera , czy może w Wasz seks wkradła się rutyna. Może Wasz partner nie potrafi Was zaspokoić, a Wy nie macie odwagi mu powiedzieć czego pragniecie ? O kłopotach z higieną juz sporo było ale ciekawi mnie czemu to taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM NIEZADOWOLONA
BO TEGO NIE MAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini seksu
brak mi partnera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phalaneopsis
u mnie ilość i jakość pozostawia dużo do życzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka78
Ja nie lubię kiedy nie rozumie, że NIE znaczy NIE. Kiedy obraża się, że dziś się nie pokochamy bo nie jestem w formie albo mam ochotę, żeby tylko mnie przytulił. Kiedy robi coś co mi nie pasuje, czego nie lubię i on dobrze wie, że to mi się nie spodoba. Zarzuca mi wtedy egoizm, że myślę o swoich potrzebach a nie o jego. Nie podoba mi się także, że nie przytula mnie tylko dlatego, że chce poczuć moją bliskość ale zawcze to przytulanie ma podtekst erotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona, nawet bardzo. trafilam na super osobe, ktora ma taki sam temperament, swietnie sie rozumiemy, nie tylko w lozku, ale i w zyciu. Tylko faktycznie... jakbym sie chciala czegos przyczepic, to mojej kondycji... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phalaneopsis
15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to niedobrze 15 lat? ale mam nadzieje że jest lepiej niż było? a co stoi na przeszkodzie żeby cos jeszcze ulepszyć ??? czyżby wymieniona już dwukrotnie kondycja ? a i ważne pytanie czy pojecie kondycji dotyczy czasu czy pozycji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romusiaR.
"kratka78 Ja nie lubię kiedy nie rozumie, że NIE znaczy NIE. Kiedy obraża się, że dziś się nie pokochamy bo nie jestem w formie albo mam ochotę, żeby tylko mnie przytulił. Kiedy robi coś co mi nie pasuje, czego nie lubię i on dobrze wie, że to mi się nie spodoba. Zarzuca mi wtedy egoizm, że myślę o swoich potrzebach a nie o jego. Nie podoba mi się także, że nie przytula mnie tylko dlatego, że chce poczuć moją bliskość ale zawcze to przytulanie ma podtekst erotyczny. " Ja myślę , że to samo by napisał mój chłopak , jakby mu postawić to pytanie. Co mi się nie podoba , to że za mało , za krótko , za rzadko , za mało różnorodnie , że nie widzę odzewu , kiedy podejmuję jakąś akcję , której on jeszcze nie zna. Jestem zła na siebie , że nie mówię mu wprost , czego bym chciała, bo może on nie ma tyle fantazji czy spontaniczności , żeby po prostu wypróbowywać nowe rzeczy i obserwować reakcje , woli trzymać się starego schematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie schizę
ja myślę ze wszystkie są niezadowolone.tylko kwestią okoliczności jest to ze raz mówią ze z facetem jest im dobrze by za jakiś czas mówić ze jest on do bani albo gorszy od obecnego.co mają zrobić faceci skoro większość pań jest tak świetna w łóżku że umie dobrze rozkładać nogi?ilu facetów nie jest zadowolonych z seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romusiaR. a wy jak długo jesteście razem ? i w jakim wieku? rzadko spotyka się faceta bez fantazji, częściej słyszę narzekania kobiet że facetom się w głowie przewraca :) z drugiej strony czego oczekiwać od kobiety niezaspokojonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniek podobasz mi się chłopie,to ci napiszę Mi jest permanentnie za mało, mam libido jak królik. Nie jest to problemem,bo sam seks,choć rzadki jest dla mnie przecudowny i są inne formy aktywności seksualnej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkie was pojebało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie też
skoro tu jesteś:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romusiaR.
jesteśmy 2 lata razem , ja mam 27,on 35 chyba jestem tochę niezaspokoona :P a on raczej taki do przytulania , wrażliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romusiaR.
nie no , nie jest źle , tylko mogłoby być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to mój rocznik.........może nie jestem aż tak wrażliwy a i moje potrzeby seksualne zmalały niestety.......ale sie staram ......choć czasem żonka za mną gania .......ale jak już dogoni to się nie bronię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterija wiem że są inne formy ale chodzi mi o to żeby wykorzystać je w tej postaci na maksa - z partnerem to przecież także mnóstwo możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajaja
Tez nie jestem zadowolona... no coz moj facet uwaza ze orgazm raz na dwa tygodnie powinien mi wystarczyc:/ Kochamy sie czesto ale potem on sie odwraca i zasypia zostawiajac mnie niezaspokojona:( Oczywiscie rozmowy nic nie daja.... wiec dbam o swoja przyjemnosc sama, tak jak wtedy kiedy bylam sama. kocham go ale..... zle mi z tym i nie wiem co mam robic zeby on sie zmienil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekratko78 i romusioR
jestem facetem i to chyba normalne ze kazdy kontakt fizyczny ma podtekst seksualn! Wierze ze nie checie byc dla swoich facetow aseksualne? Jak laski seks bedziecie traktowac jak obowiazek to ostatecznie nawet wy same nie bedziecie w stanie czerpac z gtego przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona małolata18
WITAM. JESTEM NIE ZADOWOLONA BO NIE MOGE ROBIC TEGO Z FACETEM KTÓREGO KOCHAM. JEST ODE MNIE STARSZY A NIE CHCĘ PRZYGODY NA JEDEN RAZ CHCE ABY CZUŁ SIĘ PRZU MNIE DOBRZE. MACIEJ JEST WSPANIAŁY MA 26 LAT I NAPRAWDE MNIE KRĘCI MAŁO TEGO JA KRĘCE JEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
a ja jestem zadowolona i to bardzo codziennie sie seximy, robimy rózne fikołki, jest wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Tak dawno napisałem ten topic i od tak dawna nikt nic nie pisał, że w ogóle o nim zapomniałem. Tym bardziej mi miło że ktoś to jeszcze przeczytał i podzielił się swoimi odczuciami. Do jajajajajaja , a długo jesteście ze sobą? Faktycznie to może być frustrujące zostać jak to nasza koleżanka powiada \"rozgrzebana i pozostawiona\". Rozmawiacie czasem wspólnie ze swoimi znajomymi o seksie?. Może warto kogoś znajomego podpuścić , żeby go wziąć troszkę pod ambicje. My przynajmniej staramy się zacząć od mojej małżonki i potem nie ma dylematu że mi się nie chce . Do zakompleksiona małolata18: na brak chęci z drugiej strony nic nie poradzisz więc chyba pozostaje cieszyć się zwykłą znajomością. Dobrze że buła jest zadowolona , może podzieli się z nami jak to robi że jest dobrze. Może ma jakąś słodką tajemnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakomleksiona małolata18
wszystko się wreszcie jakoś unormowało zrobiliśmy jakiś pozytywny krok w stronę życia erotycznego dzięki długim rozmowom i częstym spotkaniom. a co do jego córki to nie mogę się już doczekać kiedy się poznamy i w pewnym stopniu zaprzyjaźnimy. jestem zadowolona że spotkałam takiego kogoś jak on. mam nadzieję że stopniowo przejdziemy do sfer intymnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×