Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdhsdhsdhsdh

BOOOOJE SIE!!! PROSZE O RADY!!!

Polecane posty

Gość sdhsdhsdhsdh

Dzisiaj przezylam no mozna powiedziec ze swoj pierwszy raz, tzn hmmm nie dokonczylismy bo b. bolalo. Robilismy to z gumka durexa extra safe;P Jakie jest prawdopodobienstwo ciazy uzywajac prezewatywy? wiem jaki jest wskaznik pearla ale mnie chodzi o to czy ktorejs sie zadazyla jakas wpadka. No i wychodzi na to ze dzisiaj mialam dni plodne... zreszta ja mam ciagle nieregularne cykle co robic? bac sie? czy stosowac gumki i korzystac z przyjemnosci bez obawy zajscia w ciaze? Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli nie pękla
ZEROWE moze pomslcie o dodatkowym zabezpieczeniu skoro tak sie stresujesz jakis zel plemnikobojczy badz globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ze starą tylko naturalne metody stosujem. bo to po Bożemu tak jest. Mom 11 dzieci 12 w drodze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale
musisz zacząć zbierać na wózek i wyprawkę z tego co ostatnio piszą w prasie, Durexy to najbardziej zawodne prezerwatywy z powodu swoich mikroszczelinek, przez które przedostają sie plemniki, zwłasza młodych facetów (plemniki sa sprawniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplemniki
napompuj powietrzem. jak powietrze nie ucieka, to i zaplemniki nie dadzą rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ma problem, a wy co........ Nie bój sie nie powinnaś zajść w ciąże, ale jeżeli masz takie obawy to może idź do ginekologa i poproś o tabletki anykoncepcyjne. Są skuteczniejsze, a przy tym będziesz miała regularne miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie
tylko nie tabletki, będziesz miala problemy z zajściem w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nie nie -?> nie pisz takich bzdur bo dziewczynie w głowie namieszasz.Tabletki to kwestia indywiduwalne. DOBRZE DOBRANE przez ginekologa, jeśli dziewczyna JEST ZDROWA i będzi epod kontrolą lekarza - to nie ma ryzyka, że będzie bezpłodna. ludzie, skąd wy bierzecie takie info???Ciąże z tzw \"prezerwatyw\" powstają najczęściej przez błędy ludzi, którzy ich używają. Kobieta krzyknie, że zaszła z gumką, ale nie przyzna się, że:- prezzerwatywę otwierała zębami (!)- nosi biżuterię na dłoni i mogła nią zahaczyć o gumkę- ma długie paznokcie i była nieostrożna- chłopak przy zakładaniu nie przytrzymał zbiorniczka co doprowadziła do peklnięciaNiepotrzebne skreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka4542
Nie masz wiekszego powodu by sie bać.Ja ze swoim facetem uzywamy gumek i jak do tej pory nic sie nie stało(tzn.od ok.6mies)a zeby wpaść za pierwszym razem z użyciem gumki to dziewczyno musiałabyś mieć zajebistego pecha,a nie wierze że takiego masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
Heh:D dzieki za pocieszenie. Ciekawi mnie tylko czemu wszyscy mowia o tych mikroporach w lateksie i wogole a jakos nie widac polowy kobiet w ciazy;P Czy sprawdzac prezerwatywe mozna rowniez nalewajac do niej wody? No i czy jedyna sznsa na zajscie w ciaze jest tylko wtedy kiedy gumka peknie lub zsunie sie? Z gory Tnx za odp:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita3261
Nigdy ale to przenigdy nie sprawdzaj w ten sposób prezerwatywy.Są one pewne jeśli mają dobrą datę ważności i najlepiej kupywać je w aptekach,bo panie w różnych sklepach mają tendencję to przebijania ich szpilką(mam parę takich sklepów w mieście) no i pewnej marki np.durex.A co do mikroporów w lateksie-może i są ale są mniejsze od plemnika-to napewno:)no i żeczywiście szansa na zajście w ciąze jest w przypadku pęknięcia bądź zsunięcia sie gumki.Innej opcji raczej nie ma:)wiec możesz być spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabo mi
w opakowaniu jest instrukcja obslugi gumki.........nie mozna nalweac do niej wody , nadmuchiwac jak balonik bo taka nie nadaje sie do uzytku........... mikropory sa ale plemnik przez nie sie nie przedostanie za to wirus HIV tak , chociaz producenci zaprzeczaja......... jesli prezrwatywa byla dobrze przechowywana termin waznosci nie uplynal i zostala dobrze nalozona nie ma mocnych nie peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdjkfhdfkbgjkdfg
nie mowie o nalewaniu wody przezd stosunkiem i zalozeniem gumki-.- mowie o tym zeby sprawdzici po zdjeciu;P przeciez nie jestem taka glupia zeby sama sobie szkodzic(czyli chroniacej nas gumce;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
a swoja droga. To prawda ze istnieja takie panie przekluwajace gumy;> Jesli tak to koszmar;P a zreszta ja bym sie nie odwazyla na takie nie z apteki, w sklepach sa pewnie zle przechowywane, np za wysoka lub za niska temperatura lub cos innego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdfhkjdfgjkfgh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
gdyby mi pekly to bym chyba zwariowala ze strachu:( ktore pekly? sorry za byc moze niedyskretne pytanie... tzn ktory rodzaj...classic?extra safe czy te cieniutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęknąć może kazda prezerwatywa, (nie tylko Durex), zawieść może każda tabletka, czy globulka, czy spirala. Żadne zabezpieczenie nie jest pewne na 100%, wszędzie, na kazdym jest to napisane. Dlatego - jeśli ktoś się tak panicznie boi - powinien \"połączyć siły\" i używać kilku zabezpieczeń naraz. Np. prezerwatywę i tabletki. Nie powinno się nic stać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie pamietam bo bylo to dawno ale bylo niebieskie opakowanie to chyba safe byly.pytanie jak pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzę, że muszę się wypowiedzieć, bo prawie nik tutaj nic nie mówi poważnie. => Nie bój się. Każda prezerwatywa,właściwie stosowana zabezpiecza przed ciążą. Poza tym ja uprawiam seks czy to w dni płodne czy też nie i nie ma tutaj żadnego niebezpieczeństwa. Możecie używać Durexów jakichkolwiek. Niekoniecznie Extra Safe bo są grube i traci się trochę na doznaniach. :( Durexy są godne polecenia. Tylko ich używamy i nigdy przy właściwym stosowaniu niezawiodły. Więc nie bój się, ale dobrze że jesteś przeczulona na tym punkcie, niż później zrobić coś i nabroić sobie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
no wlasnie;P nie chce pozniej zalowac jakiejs aborcji lub podarowania dziecku patologicznej rodziny ktora bede pewnie jesli w wieku 17 lat urodze dziecko;) Durexy extra safe stosujemy bo ja sie boje panicznie, a zreszta jemu to nie przeszkadza w niczym, a ja nie weim co mi przeszkdza:( boli a w dodatku denerwuje sie tymi gumkami:( czy np jesli PO wszytskim sporobuje sie nalac wody do prezerwatywy i zobaczyc czy cos wyleci to bedzie to skuteczna metoda? no i mam pytanie czy sa jakies no kremy, globulki lub inne rzeczy plemnikobojcze ktore NIE niszcza lateksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz tak sprawdzać:) Sam tak na początku robiłem z moją narzeczoną,żeby się upewnić i zaufać prezerwatywom :) Boli Cię podczas seksu, bo to twoje początki, a poza tym postaraj się rozluźnić. Jak jesteś spięta to za bardzo spinasz mięśnie pochwy i możliwe że dlatego Cięboli. Są kremy i maści plemnikobójcze, głównie dopochwowe, które nie nieszczę latexu, najlepiej spytać w aptece o takie, bo takie szczegóły są zawarte w ulotkach. Jeżeli nie będzie to zaznaczone, to stosowanie niewłaściwej maści uszkodzi prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
zawsze mozecie stosowac 2 rozne zabezpieczenia na raz :) np tabletki + gumki - przy takim polaczeniu naprawde niema szans na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
ale takie masci nie szczypia jak sie posmaruje? bo sam sex boli i szczypanie to bym nie wytrzymala. a sa jakies gumy do sexu analnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde można stosować do seksu analnego :) Tylko że po seksie analnym nie nadaje się już do seksu dopochwowego. Tylko do wyrzucenia. Nie wiem czy szczypią, bo my nigdy ich nie stosowaliśmy i żyjemy :) Ale wątpię żeby szczypały, mają uprzyjemniać seks, czynić go bezpiecznym, a nie psuć doznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
aaaa czy wszyscy musza sie pode mnie podszywac?:( to nie ja bylam z tymi gumami do analnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
dzieki za odp;) temu komus kto sie podszywa;) jakos mnie uspokoiles;) a jutro zapytam sie w aptece o te plemnikobojcze ktore nie niszcza lateksu. Tnx . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proponuję zastrzeż sobie nick hasłem. Ja tak zrobiłem, bo jak był ogólnie dostępny to dużo takich wariatów co im się nudzi podszywało się pode mnie. A teraz mam spokój. Jak chcesz rozmawiać spokojnie z ludźmi--proponuję zastrzeż nicka. :) Sorki, ale myślałem że pytasz Ty o seks analny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
tylko zeby sasiadka mnie nie zobaczyla bo powie mamie i bedzie zle.... i bede nivee stosowala na lepszy poslizg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE!!! Zwykłe kremy uszkadzają prezerwatywę, zwiększają jej pory albo rozpuszczają. Nie rób tego !!!!!! Sądo tego specjalne kremy ! Tylko ich używaj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×