Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta K.

Pierwszy raz w życiu zapragnęłam mieć drugie dziecko!!!

Polecane posty

Gość Marta K.

Sama jestem zaskoczona, nigdy o drugim nie myslałam, a tu nagle... obsesyjne myśli o braciszku lub siostrzyczce dla mojej 3,5-letniej córki... Hmmm.... Ja mam 30 lat, a mąż niedługo skończy 41, nie myslicie, że możemy być "za starzy"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witra
ja własnie staram sie o drugie i uważam że to jet bardzo dobry pomtsł wiem że ciężko będzie wejść 2-gi raz w pieluchy, ale pomyśl że rodzenstwo to super sprawa a co do wieku, ro myslę że juz najwyzszy czas, choc jest wiele kobiet ktore w twoim wieku oczekuja dopiero 1-go dziecka, jesteś młoda więc do dziela a i jak teraz postaracie sie to różnica wieku między dziecmi będzie jeszcze ok powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta K.
Dzięki, ale ja głownie myslę o wieku mojego męża... 41 w tej chwili, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przecież wcale nie tak dużo. Wiele małżeństw w tym wieku ma dzieci, a ty jesteś dużo młodsza, więc tym lepiej. Zdecyduj się na dziecko, bo kiedys potem możesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafinka
Chyba żartujesz! Za starzy! Mój synek ma pół roku i zdecydowaliśmy się na niego dopiero teraz bo to ciągle brak czasu, pieniędzy itp. Mamy już córkę 14 lat ja mam 35 a mąż 40. Wiesz jak jest super? Mały to takie nasze słoneczko, grzczniutki i kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta K.
Dzieki dziewczyny, widzę, że nie ja jedna jestem w takiej sytuacji. No cóż, może zrealizuję swoje marzenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty gdzie zastary!!!!! tu nie trzeba główkowoać tylko brac się do roboty. Trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×