Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swiadkowa

Zadania swiadka na slubie?

Polecane posty

Gość qutjona
Czytam to co tu wypisujecie dziewczęta i śmiać mi się chce Ślub wiochmenski … niemu być na wsi …. To jak wgląda wesele często zależy od gości a byłam na wielu weselach i zarówno w mieście jak i na wsi i zdążało się że większą klasę miały u właśnie te wiejskie A czym zajmuje się świadek to sprawa tradycji w rodzinie i regionie jak i różne oprzątki typu polter klin wieczór panieński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie świadkowa ma za zadanie pomagać Pannie Młodej we wszytskich przygotowaniach do ślubu, od zaproszeń po odbiór kwiatów z kwiaciarni i pilnowania welonu by dobrze leżał, ale tak naprawde co ślub, co para młoda i swiadkowa wygląda to inaczej. Zalezy w jakich stosunkach jesteśmy z Panną Młodą, jak daleko mieszkamy itd. Jeśli nie wiesz w czym możesz pomóc najlepiej jej zapytaj. Poczytaj też sobei na portalach ślubnych, np. http://supersluby.pl/index/artykuly/category_id/8/item/60 we-dwoje.pl/obowiazki;swiadka,artykul,11476.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadek
Ludzie!!!!!! koleś sie pyta jak być starszym świadkiem jak zwał tak zwał, co robić itp. a tu same kobiety sie rozpisują co to one nie robiły kogo to obchodzi??? Stary fajnie, że sie wszystkiego dowiedziałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się.........
napiszę jak było na moim ślubie i tyle:) świadkowie przyszli ze swoimi partnerami, siedzieli obok nas też z partnerami, świadkowa odbierała ode mnie kwiaty przy składaniu życzeń, pilnowała takich spraw organizacyjnych-czy wszystko jest na swoim miejscu, i w ogóle... pomagała odpiąć odrobinę welon przed oczepinami i takie tam:) świadkowa ma być głównie pomocnikiem:) ale oczywiście bawi się normalnie ze swoim partnerem, i nie było żadnego całowania ze świadkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynaaaaaaaaaaa
Hej. Chciałabym się dowiedzieć z racji tego że będę świadkową jaką zabawę dla świadków może zorganizować orkiestra? Bo kompletnie nie wiem na co się przygotować. A nie chcę, żeby to było coś głupiego. Help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M__
Jak czytam wypowiedzi niektórych "mieszczanek" to po prostu pękam ze smiechu :D ludzie! co Wy wiecie o zyciu,o czymkolwiek? Twierdzicie,ze na wsi nie ma kultury? w ogóle co to za podział...? Są ludzie i ludzie a nie miasto i wieś. Jestem ze wsi i nie uważam się za "wieśniarę" ! Mamy XXI wiek i zapewniam Was,ze nie robi się wesel w remizie. Kiedys ludzie robili w remizach wesele i co z tego? to znaczy,ze byli gorsi? Najważniejsze,ze swietnie się bawili.Nie obchodzi mnie co myslicie. Po prostu Was uświadamiam drogie kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobracha
a wesela miejskie były takie że goście jechali na dorzec PKP żeby się najeść,bo na dworcach restauracje były otwarte całą dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badgirls89
dla oliwiaaa to czy bedzie świadkowa musiała wszystkich obcałowac zalezne jest tylko i wyłącznie od orkiestry a nie od tego czy wesele odbywa się na wsi czy w mieście także nie wymyślalj jak nie jestes zorientowana w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×