Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ally-20

KULKI GEJSZY

Polecane posty

Hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z was używała kulek gejszy, inaczej zwanych kulek dopochwowych?Bo mam zamiar sobie takie kuleczki kupic ale jeszcze nie jestem w 100% pewna i stwierdzilam że się was zapytam i potam podejmę decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to daje w ogóle jakieś
wrażenia? Trzeba się jakoś szczególnie poruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
wyklad byl z fizyki molekularnej i potem pan profesor uzywal znaleziska jako modelu atomu wodoru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
podobno kulki maja w środku jeszcze drugie, które powodują drgania w trakcie chodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna marzen
mam te kulki ale to lipa, żadnych drgań nie ma choć tak było napisane w opisie ale jako urozmaicenie sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udzielę się jeszcze tu i znikam, Mam i ciągle używam. Dla mnie są znakomite. Doskonały masaż. Trzeba się tylko przyzwyczaić. Naj;epiej kupic dobrej firmy (plastik odradzam) i nie żałować kasy. Ja mam 3 kulki stopniowe (co jedna to mniejsza). I wstyd przyznac, ale nosze je na codzien. Znakomite do cwiczenia miesni Kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wrażenia" to tylko efekt uboczny kulek ;) zwykłych kulek podczas normalnego używania ( a więc noszenia ich w pochwie) w ogóle nie czuć ( tak, jak np. tamponu ). One są przede wszystkim do ćwiczeń mięśni Kegla [i dlatego powinny być ciężkie, a nie jakieś kolorowe, plastikowe badziewie ;) ) Efekt przyjemności daje używanie kulek wibrujących albo mimośrodowych - ale do tego tez się ciało przyzwyczaja i częste noszenie zmniejsza efekt pobudzania. Ogólnie na kondycję pochwy robią świetnie ;) Ale do pobudzana jest wibrator, a nie kulki ;) najlepiej mieć jedno i drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu ten temat.
a juz mialem kupic kulki zonie. Teraz to sie jeszcze zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup! Mięśnie Kegla to jedne z najważniejszych w seksie ;P W dawnych Chinach i w ogóle w kulturze wschodu - gdzie własnie kulki zostały wymyślone - jako jedne z najwyżej "wtajemniczonych" w sztuce kochania uważane były kobiety, które potrafiły doprowadzić mężczyznę do orgazmu samym zaciskaniem mięśni pochwy i dolnej miednicy ;) w ogóle się poza tym nie poruszając - a to między innymi właśnie przez ćwiczenia mięśni kegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Można je sobie zapakować podczas seksu, wtedy poczujesz efekt i nie tylko Ty :) Trudniej się potem wyjmuje, bo sznurek też się zassie :P Są też takie kolczaste, bardzo fajne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milvaser
ja mam i takie zwykłe i "kolczaste" i muszę powiedzieć, ze podobno jestem "bardzo elastyczna" w środku cokolwiek o znaczy...... polecam facet jest zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z kobietą...
używam cały czas ale nie sama a z partnerem. Mam kulki chyba o średnicy 3cm, po seksie jak nie dojdę w czasie, partner aplikuje kule i doprowadza mnie paluszkami do orgazmu :) ale to trzeba umieć, a on zna moją cipkę znakomicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta 35
Kupiłam kluki gejszy ale były za małe. W ogóle ich nie czułam i wypadały po chwili. Ginekolog doradził mi rozmiar dla wieloródek 43 mm i było ok. Często używam w trakcie seksu. Kulki plus penis potrafią nieźle zamieszać jak są razem w pusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie gdzie w dużych kulkach są mniejsze i one poruszają się jedna w drugiej bardzo fajne odczucia bo jak chodzisz to one poruszają się też w cipce mały mankament to to że jak one uderzają o siebie to to słychać ale ja już się tym nie przejmuję fajnie też jest jak są w środku w czasie stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×