Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shimmery

sucha skóra!!!

Polecane posty

Gość shimmery

Hej!Czy możecie mi polecić najlepszy balsam do bardzo przesuszonej skóry-obecnie mam Dove do suchej skóry,ale nic nie pomaga.Myślałam o Garnier tym czerwonym-czy dobrze nawilża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty wszystko
mi nawet nie pomaga oliwka w żelu.. już nie wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijcie duzo wody mineralnej...bardzo duzo. a co do balsamu to jakis do suchej skory poszukajcie w drogerii i smarujcie 2-3 razy dziennie, to powinno pomoc. i do kapieli tylko zeele nawilzajace. oliwka nakladana na mokra skore tez moze pomoc. takze probujcie...duzy wplyw na nasza skore ma pora roku...zima nie sorzyja dobrze nawilzeniu. ale balsam jakis fajny tlusty i woda mineralna niegazowana oraz oliwka powinny nawilzyc skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nic nie pomaga, to trzeba zastanowić się nad swoją dietą, na suchość skóry wpływa brak NNKT omega-3, których głównym źródłem są ryby. jeśli więc jecie ryby rzadziej niż 2-3 razy w tyg., to pomyślnie o suplementacji omega-3, jest wiele preparatów w aptekach, tylko zwróćcie uwagę, aby zawierały jednocześnie wit. E. a z balsamów możecie wypróbować Vichy Lipidiose2, Nu Skin Perennial, krem do ciała z oliwą z oliwek Planet SPA Avonu, masło do ciała wanilia i kwiat pomarańczy Farmony, mleczko do suchej skóry Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleole
Najlepszy balsam który kupuję od 2 lat to Garniera pomarańczowy z pompką do skóry suchej, przesuszonej czy jakoś tam dla mnie rewelacja, nieraz sie skusze na inny i wracam zawsze do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar
Seba-med z fitoestrolami, Avene Cold...coś tam (oba w aptekach), Ziaja z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×