Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciakawaaa

zależność między budową ciała a wielkością penisa

Polecane posty

Gość gość
Alez on sie nie moze kurczyc, to tylko takie zludzenie optyczne, fata morgana:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwieksza zależność jest między wzrostem a długością... czesto wysocy i chudzi faceci mają okazałe penisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, kto kiedykolwiek widział u grubasa pytola większego niż powiedzmy 15 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile widzilaes penisow przynaleznych do grubasow Ponik?Nadal sie trzymam teorii ze nie ma reguly, sa tylko zabobony...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwieksza zaleznosc miedzy budowa ciala a wielkoscia czlonka udowodniona medycznie jest ta, ze mierzac reke od nadgarstka do konca palca srodkowego jest ta sama dlugoscia czlonka (z tym ze mierzac od dolu a nie od gory przyrodzenia. Oczywiscie chodzi o penisy nalezacej do rozsadnej wielkosci. Oczywiscie, ze ktos kto ma 7cm nie ma tez tak malej reki. Chociaz im wieksza reka tym wiekszy czlonek. U mnie ta zaleznosc jest jak najbardziej prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfssf
a co jeśli facet jest wysoki i szczupłej budowy nie rzaden mieśniak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita20
Ma dużego qtasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgsdhjad
Ja pierdole... Co ma muskulatura do wielkosci penisa?? Rozwalacie mnie czasem! Jak można być aż takim debilem badź debilką jak w tym wypadku... Nie ma zadnej zaleznosci... Niski grubas moze miec 25cm kutasa... A 2m osilek moze miec 5cm... Nie ma zasady... A ta reka to raczej bujda... To samo nos... Rozmiar stopy... Obwod czaszki podzielony przez dwa... I rozstaw oczodolow w czaszce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celyna
No wlasnie ! Penis w zwisie jest jak rozstaw oczodolow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhsdhs
No i sie posypaly tematy o zaleznosci rozmiaru stopy do wielkosci penisa... Szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? A moze by tak tauować facetom na na szyi kreskę za każdy centymetr, a kobiecie za każdego poprzedniego chłopa? :P Sądzę że to uczciwy układ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Uwazam,ze nie ma reguly,chociaz sama niedawno sie zastanawialam... Wydawalo mi sie,ze faceci o drobnych dloniach i malych stopach maja tez male ogony :) Ale mialam ogromna przyjemnosc stwierdzic,ze to nieprawda :))) Poza tym kwestia wzrostu i budowy - tu jestem przekonana,ze nie ma reguly zadnej.To samo z nochalami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceIyneczka
moze byl po operacji powiekszenia penisa ? Albo to byla kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa co jeśli......
facet jest wysoki, ma duże stopy, duży nos, ale jest gruby? jakiego on ma? :P do autorki: Bozia niestety za dużo rozumu nie dała. założyłaś dwa podobne tematy, po co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa
Jak długo ludzie będą jeszcze wierzyć w takie bzdury? A czy wyższa kobieta ma większe piersi? Taka sama zależnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celyneczka
A nizsze kobiety - wieksze posladki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mięsień piwny
i przyrodzenie na 19 cm... a wzrostu 174 cm.. jaka zależność od wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodzik
a ja wam powiem ze niski chlopak ma zajebiscie wielkiego kutasa !!!! sama mam takiego chlopaka , a to co ma w spodniach taki zaganiacz ze ho-ho :))) i moze nie w kazdym przypadku tak jest , ale zazwyczaj wysocy maja male kutaski , a nisky , bardzo duzo i okazale!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja coś napisze
odnośnie tematu :) wysocy i szczupli długość przeważnie ok , grubość... hmm.... tu raczej jest marnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he potwierdzam
to co wyżej dlugie ale cienkie i czesto krzywe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnius
Co to za zagadka: Maly ptaszek, duza klatka? Odp: Kulturysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka zagadka
wisi na scianie i placze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa - nie taternik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygłysiczka18
z moich obserwacji wynika ze kulturyści często mają małe penisy, ale jest to logicznie i naukowo udowodnione... moge coś o tym opowiedzieć bo chodze na siłownie i napatrze sie na to co faceci skrywają w spodenkach ;) fakt ze wielu mężczyzn cwiczących na siłowni ma normalme a nawet duże penisy, zależność między małym penisem a kulturysta jest wyjasnoina wtedy kiedy bierze się sterydy (znam baardzo wileu takich) i znam tez bardzo smutne przypadki ze młody chłopak 20-letni po wielu cyklach nie jest w stanie tak sie tak podniecić zeby mu stanął... masakra.... też prawdziwa kulturystyczna dieta wysokobiałkowa powoduje zmniejszenie sie penisa... branie fety tez powoduje ze facet ma małego, alkohol to sie rozumie... ale zeby oceniać wielkośc penisa po wzroście?? niedorzeczność... co do wielkości dłoni to ma to w bardzo wielu przypadkach związek z penisem to fakt :) ale istnieją wyjątki od reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×