Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość tak-przypadkiem
co znalazlam na smeitniku kafe :P...jednak sie cykozymy???? 12:59 [zgłoś do usunięcia] eurolifestyle proszę o skasowanie wszystkich postów z tego nicka eurolifestyle dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeśli już chcesz kanapę to pomyśl nad małym fotelem tylko, albo coś w rodzaju takiej niewielkiej kanapy 2-osobowej nierozkladanej jak sa w ikeii, tylko, że zamiast tego można np. dać drugą przymierzalnię albo zawiesić duże lustro albo zrobić miejsce na towar inny niż ubrania,np. regał z biżuterią, torby, buty...ze stolika to na pewno bym już zrezygnowała. Ale to Twój sklep :) ważne żeby się Tobie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale w takim kąciku mogą też poczekać dzieci albo babcia , jak cala rodzina jest na zakupach " No tak, ale to się sprawdza w jakimś dużym centrum handlowym, gdzie się dużo chodzi. Powiem szczerze, że mi by było szkoda miejsca w sklepie na kanapę i stolik, pomimo że mam prawie 100m2. U mnie jest tylko pufa przy kąciku z butami, żeby było łatwiej mierzyć:) A nastrój w sklepie można uzyskać na wiele innych sposobów, np.część ściany ze stylową tapetą, żyrandole nadające klimat itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
do tak-przypadkiem... A Ty znowu zaczynasz,juz tak milo sie zrobilo a przez takie glupie zaczepki zaraz bedzie 10stron od pani euro,dajcie juz spokoj chyba ze Was to bawi pozdrawiam i mam nadzieje nie czytac juz wiecej o tym sporze Co do kanapy to faktycznie fajny pomysl ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze liczy sie kazdy kacik zeby dobrze wyeksponowac towar bo kobitką czasami nie chce sie szukac tylko biora to co jest na manekinie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie allegro
dziala bez zarzutu,moze masz problemy z przegladarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
kolczyki122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Miałam u siebie kanapkę i nie jest to dobry pomysł, nawet RESERVED czy Zara nie mają kanap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili już wróciło do normy, ale co jakiś czas w moim allegro w zakładce sprzedaję mam komunikat "nie sprzedajesz żadnych przedmiotów", na forum "zgłaszanie błędów technicznych" już jest ponad strona informacji o tym cyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Kurcze, znowu pół dnia przespałam :/ Mam gorączkę :'((( Wg mnie kanapa i stylowe lampy to dobry pomysł- w takich małych sklepikach zawsze mnie irytuje jak koleżanka siedzi w przebierali, to nasz 200setny sklep a ja nie mam gdzie dupą klapnąć sobie :/ Ale jeśli lampy to stylowe- te papierowe to straszna tandeta :/.... Np taka byłaby super: http://allegro.pl/azzardo-lampa-gio-podlogowa-stojaca-biala-i1314042517.html Gdybym weszła do sklepu i zobaczyłabym taki widok, pomyślałabym 'Kurcze, właściciel ma styl!'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Taka lampa raczej do sklepu się nie nadaje. Skup się na ubraniach, dodatkach. Tak aby wystrój nie przytłoczył ubrań. Poza tym tak teraz myśląc po tylu latach, że taki "elegancki wizualnie" sklep to głupota. Ludzie głównie patrzą na odzież. Nie przekombinuj tak jak ja. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystrój sklepu jest oczywiście bardzo ważny, ale powinien być "tłem" dla towaru, a nie główną atrakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka38
Kochani bardzo prosze o zakopanie toporu wojny. Zależy mi na częstrzym tutaj zaglądaniu tym bardziej, ze jestem nowicjuszem w kwestii odzieży. Wcześniej prowadziłam spożywkę i restaurację. Zależy mi na fajnych rozmowach kobietek, ktore na tym się znają. Wiele postów jest dla mnie nauką. W końcu w następnym tygodniu zakladam dzialalność gosp.. Zależy mi na kontaktach na warmii i mazurach lub Warszawa bo do Łodzi mam naprawde daleko. Moze doradzicie mi jaka fajowa hutrownia z odzieżą lub producent dla puszystych i nie tylko eleganckich kreacji, spodni, żakietów, spudnic, bluzeczek dodatków torebek. Pozdrawiam. Mój mail erka38@interia.pl jak coś to prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedzi może rzeczywiście nie ma co kombinować myślę ,że to potem w praniu wyjdzie co i jak przymierzalnie zrobię dwie na razie mam same szmatki , ale myślę , że warto będzie pomyśleć potem w sklepie o torebkach, może jakieś rajstopki czy pończoszki szkoda , że ruch na razie kiepski , bo mało kasy na kolejne inwestycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do betina jeżeli masz miejsce do wstawienia sofy zrób to do tego męskie gazety na stoliczku (faceci się wtedy cieszą i nie marudzą kobietą a one spokojnie mogą przeglądać i przymierzać ,odnośnie terminala jest bardzo przydany prowadzę butik w małym centrum handlowym gdzie na dole są 2 bankomaty i wiele klientek kręciły nosem dopóki nie miałam,że się spieszą i nie mają czasu,Ja mam z polcard wszystko okej tylko trochę długo przechodzą przelewy np jeżeli transakcja jest w poniedziałek to pieniądze mam w czwartek po 15 ( 2 dni robocze plus czas na przelew) mam na GPRS czyli nie potrzebuje netu ,i w umowie mam 122 zł z czego jak ostatnio policzyłam wyszło coś okolo 132 ,i prowizja 1,8 % chyba ze platność do 20 zł wtedy to 60 gr A tu link do wystroju mojego butiku teraz dodałam żyrandol z kryształków http://www.facebook.com/video/?id=139232636099681 A manekiny marzą mi się http://www.realline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie do qulet arena można prosić cennik sukienek Hugo Bossa,których zdjęcia pokazywałaś kilka stron wcześniej mój mail coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Blueberry- piękny masz sklep!!! Cudowne kolory, meble... mmm.. I ciuszki też piękne z tego co widzę- trafiłaś w mój gust !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o terminal płatniczy to rzeczywiście w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi płaci kartą i warto o tym pomyśleć. Na pewno jest to dodatkowy koszt, ale jak ma się sporo klientów, którzy płacą kartą, to warto. Blueberry - płacisz tylko za wynajem terminala 122, czy to razem z prowizją? Ja mam w Elavonie 60 netto za m-c plus prowizja 1,8%. ale to też zależy od ilości terminali. My mamy w sumie 5 sztuk na 2 firmy, więc może dlatego taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
do Eweliny snk i sklepowej jeśli jesteście zainteresowane ofertą tunik i sukienek świątecznych sylwestrowo-studniowkowych to proszę o maila. Mam ogromny wybór i dojeżdżam do klienta z calą ofertą. proszę o kontakt A jesli chodzi o zakupy w ptaku przed najazdem grudniowym to lepiej jechać teraz i zrobić przemyslane zakupy i mieć już przygotowaną ofertę dla klienta który zaczyna się już interesować zakupami świąteczno-sylwestrowymi i studniowkowymi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
122 zł to sama umowa z wynajmem terminala gprs wiem ze taki zwykły kosztuje 70 zł musiała bym sprawdzić w fakturach za co jest dokładnie w tej kwocie 122 zł a ost 133 ,a plus za każda transakcje jeszcze 1,8 % lub 60 gr ,wtedy kiedy zakładałam terminal polcard był jedyny z nadajnikiem GPRS a nie chciałam podłączać internetu (koszt 80zł mc za bardzo słaby w tym miejscu akurat ) ani sieci tel więc wybrałam ten z tego co się orientuję to i w pekao sa jest podobnie jedynie muszę sprawdzić ten elefon bo szczerze nie orientowałam się akurat w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Blueberry sklepik masz bardzo fajny stylowo i elegancko jak wyczytałam na wizytówce filmiku to Tychy ja jestem z Chorzowa , jak będę kiedyś przejazdem to chętnie zajrzę co do terminala , też się zastanawiam , zobaczę jaki będę ruch( mam nadzieję że duuuuuży) i potem pomyślę olga poproszę też o ofertę tunik betina110@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja prawie zawsze płacę kartą, w dzisiejszych czasach to konieczność w sklepie. Chyba, że jest to sklep dla emerytów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM JESTEM TU NOWA PROWADZE SKLEP INTERNETOWY I MAM PYTANIE GDZIE LEPIEJ JECHAC PO TOWAR DO PTAKA CZY NA WGO ( ZAZNACZAM ZE DO POZNANIA NA GIELDE MAM 150 KM A DO ŁODZI PONAD 400) BYŁAM JUZ I TU I TU ALE W POZNANIU CENY MNIE DOBIJAJA (JAK BYLAM NA PIERWSZYCH ZAKUPACHNAJPIERW W ŁODZI POTEM W POZNANIU TO NA WGO CENY DROZSZE O 10 ZL NA KAZDEJ RZECZY) PROSZE OPOMOC POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do olimpiastyle WGO w Poznaniu jest bardzo drogie.JA jedże do Eacc do Wólki Kosowskiej.Polecają Głuchów ale ja tam nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×