Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość xxyyy
To jaki mam dług wobec Allegro to tylko i wyłącznie moja sprawa. Nikt nie będzie się w to wtrącał. Pieniędzy na koncie nie mam, bo to co miałam poszło na opłaty ZUS, muszę jechać wpłacić pieniądze i nie rozumiem gdzie tu jest ściema w tym? Mam prawo nie mieć pieniędzy? Nie płaciłam na Allegro bo nie miałam, musiałam dokupywać towar i opłaty robić, zabrakło na Allegro, jakiś problem? W tym tygodniu mam pieniądze ale nie mogłam jechać do wpłatomatu bo jestem chora! Ale dziś mam zamiar to zrobić, najwyżej rozchoruję się jeszcze bardziej :/ Jak tylko uzupełnię aukcje to wtedy dam Wam sama linka, naprawdę nie potrzebuję w tym pomocy. p.s. Tak, prosiłam o kontakty- ALE NIE ZA DARMO. W zamian oferowałam swoje hurtownie. To, że ja nie mam 100 stron na Allegro nie oznacza że hurtownie są do kitu, są wg mnie super. p.s.2. Chyba się zapominacie z jak małym budżetem startowałam i KIEDY, oczekujecie ode mnie minimum takiego przedsiębiorstwa jak Wy macie- a ile Wy miałyście pieniędzy na start i kiedy to było? Bo ja sklep mam od końca września. Wcześniej prowadziłam wspólnie z narzeczonym lokal gastronomiczny, ale to całkiem inna branża- w odzieżówce jestem zielona póki co! I nie obrastam w żadne cholerne piórka, ktoś na mnie naskoczył więc się bronię :((( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. Koleżanka przejrzała wszelkie linki które rozsyłam z reklamą? To chyba miesiąc na to poświęciłaś. Linki rozsyłam codziennie, kilka godzin dziennie! Najwięcej na Pingerze, Szafie, Fotce, Kafe i na różnych forach... Nie możesz większości widzieć bo to są wiadomości prywatne do dziewczyn... Umiesz czytać cudze pw? Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Zastanawiam się nad kupnem wieszaka za 2 tyś zł do wejścia do domu, ciekawe czy mój mąż się ucieszy. :-) Z hurtowniami to tak jest że po jakimś czasie wychodzą z mody. Dzwoniłam do Jaworzna, jest tylko 1 sprzedawca biżuterii. Chyba będę musiała odżałować pieniędzy na paliwo i wybrać się do Wólki Kosowskiej, a to tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxy
tylko uważaj żeby cię o spam nie oskarżyli , bo to jest karalne rozsyłać ludziom takie rzeczy , nie wolno spamować, i nie mówię żeby Cię straszyć, też kiedyś rozsyłałam i facet mi napisał ,że zaraz złoży pozew cywilny bo łamie ustawę taką i taką i za spam jest kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Kiedyś niedaleko mnie w sklepie z sukienkami, właścicielka miała przepiękne sukienki sylwestrowo/studniówkowe z firmy FLORENTYNA z Lublina, sama kupiłam jedną. Sprzątam teraz w garderobie i właśnie ją znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A gdzie dokładnie nie można spamować? Wklejając linki publicznie czy wysyłając ludziom na prywatnych wiadomościach? Szczerze mówiąc tylko raz spotkałam się z niemiłą reakcją, najczęściej dostaję odpowiedzi gdzie dziewczyny dziękują za linka albo zapraszają do siebie (np na szafie wiele z nich też coś sprzedaje). Allegro obiecało reklamę jak się sklep założy i lipa, żadnej reklamy nie ma! Nawet jak się w google wpisze nazwę sklepu i słowo 'allegro' to nic nie wyskakuje... Nie wiem od czego to jest zależne... Co do pozycjonowania mojej strony www- chodziło mi o to, że jak się zaczyna wpisywać nazwę firmy (a jej nazwa oznacza miliony rzeczy na świecie - min nazwy restauracji, sklepów, tytuły piosenek itd) to moja strona www wyskakuje pierwsza od góry. Dopiero ostatnio dodałam słowa kluczowe, pracuję nad tym bo trochę się akurat na tym znam. p.s. Może nie jestem rekinem biznesu (choć szczawiem też nie, to nie jest pierwsza firma jaką się w pełni zajmuję, zresztą tamta była o wiele większa) ale choćbym była szczawiem to mam prawo napisać co myślę i skakanie na mnie za to jest nie fair. Ja jestem miła i pomocna, ale jak ktoś zaczyna na mnie skakać to zamieniam się w lwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A gdzie dokładnie nie można spamować? Wklejając linki publicznie czy wysyłając ludziom na prywatnych wiadomościach?" Nie można wysyłać reklam w wiadomościach, jeżeli wcześniej nie uzyska się na to zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A można wklejać linki np na forach albo na pingerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxy
Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) reguluje obowiązki usługodawcy związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną oraz zasady ochrony danych osobowych osób korzystających z tych usług. Ustawa nakazuje wyodrębniać i oznaczać w sposób niebudzący wątpliwości informację handlową. Przesyłanie niezamówionej informacji handlowej skierowanej do oznaczonego odbiorcy drogą mailową jest zakazane. Jej wysyłanie jest możliwe tylko wtedy, gdy odbiorca wyrazi zgodę, w szczególności przez podanie swojego adresu mailowego. Wysyłanie tej informacji bez zgody odbiorcy stanowić będzie czyn nieuczciwej konkurencji. Osoba, która otrzyma niezamówioną informację handlową będzie mogła wystąpić z wnioskiem o ściganie tego wykroczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxy
jeśli chcesz spamować ludziom, to musisz pisać, czy wyrażaja Panstwo zgode na przesłanie informacji handlowej, jesli tak to prosze odeslac pustego emaila na ten adres i wtedy wolno ci wyslac oferte, bo jak nie to jakis pacan nadgorliwy moze cie na policje podpieprzyc o wykroczenie jak mu sie bedzie nudzic, a czubow nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxy
Art. 24. 1. Kto przesyła za pomocą środków komunikacji elektronicznej niezamówione informacje handlowe, podlega karze grzywny. 2. Ściganie wykroczenia, o którym mowa w ust. 1, następuje na wniosek pokrzywdzonego. Jak komuś się chce walczyć ze spamem, może złożyć wniosek o ściganie Kara grzywny - do 5.000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A można wklejać linki np na forach albo na pingerze ?" To już zależy od regulaminu danego forum, trzeba się wczesniej z nim zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie-jedna
wiesz co wscieklas sie wogole nie potrzebnie niby skad mam ja czy inni wiedziec co tam siedzi w twojej glowie,skad mamy wiedziec ze ci allegro zablokowalo konto , ze nei masz kasy na dalsze dzialania....pisalas od poczatku duzo i smialo i odwaznie wklejalas link do swojego sklepu ,do stronki poddajac sie tym samym jej ocenie ,wiec skad teraz oburzenie ze ktos go wkleil tu na aktualnej stronie??? wczoraj dosyc nieprzyjemnie odpisalas komus o ewent."oddaniu" swoich kontaktow i to wywolalo naturalna dyskusje a ty to odbierasz jako atak :o ,rozumiem ze mozesz byc nadwrazliwa i moze dlatego tak reagujesz? ja tez przegladalam twoja storne odkad ja podalas i widze ze masz malo towaru i slabego-pisze co widze na stronie allegro a nie co masz w domu-zeby nie bylo nieporozumien...wiec moglam wysnuc wniosek ze slabo ci idzie na allegro,bo tak jest ,towar do tej pory wystawiony przez ciebie jest slaby-kilka tanich cieni i pomadek za 4 czy 5 zl czy opasek za grosze ,albo kilka ciuchow dla odmiany zbyt drogich jak na ich status, nie zrobisz na tym interesu ale jak piszesz ze masz cos wiecej i lepszego to rozumiem ze pojdzie ci lepiej i tego ci zycze :D...wiec sie nie obrazaj i nie krzycz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No tak, na niektórych forach jest dział 'Sprzedam' i tam mogę umieszczać reklamę, jak każdy inny. Na niektórych wiszą i nikt nie robi z tego halo (pewnie koleżanka te znalazła i myśli że to wszystkie już). Ok, dzięki za odpowiedzi. Tyko wyjaśnijcie mi- więc czemu ciągle dostaję spam na maila albo na telefon? Czemu im wolno spamować? Mam wiecznie zapchaną skrzynkę bo mi jakiś spam przysyłają którego ja nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Tak, jestem nadwrażliwa i dość wybuchowa, taki mam charakter. Jestem naprawdę miłą i bardzo pomocną osobą, ale pewne rzeczy mogę odebrać jako atak, nawet jeśli ktoś tego nie miał w zamyśle i wtedy staję się agresywna. Nie miałam pieniędzy na opłaty Allegro bo starałam się dokupywać towar i musiałam opłacić ZUSy oraz podatki. Teraz mam trochę grosza ale znowu nie mam jak jechać do wpłatomatu, ale dziś to zrobię i jak uzupełnię wszystko to dam Wam linki. Nie mam jakiegoś szału w sklepie i zdaję sobie z tego sprawę, jednak mało mam pustych luk w ewidencji więc jakoś się kręci. Najszybciej sprzedałam ubrania z H&M'u i Asos'a, teraz mam trochę innego typu- biorę raz takie, raz siakie, na co mnie stać. Mam trochę tańszych kosmetyków czy sztucznej biżuterii ale muszę od czegoś zaczynać, nie stać mnie żeby sobie zrobić zamówienie na ubrania z Hugo Bossa... Zresztą, akurat tanie kosmetyki bardzo szybko mi zeszły- nastolatki prędzej kupią cień za 5zł niż buty za 100zł. Nie ukrywam żadnych linków, powtarzam, ale jasno napisałam- jest pusto, jak uzupełnię to sama dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. A ostatnio mniej się skupiam na ubraniach a więcej na biżuterii, bo rozszerzyłam się na sprzedaż stacjonarną a na giełdzie prędzej takie pierdołki schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s.2. I jeszcze coś- gdybym chciała, to mogłam wyciągnąć pieniądze od narzeczonego na wszelkie opłaty, ale tego nie zrobiłam. Żyję na dobrym poziomie, ale staram się nie wykorzystywać jego pieniędzy do moich ambicji i staram się rozkręcić to własnymi siłami i swoją pracą. Nie miałam kasy na opłaty- trudno. Allegro poczekało, ja dokupiłam towar. Wolałam to niż brać od narzeczonego. Ale nie myślcie sobie że jakiś biedak jestem czy coś :D To co mam z firmy idzie na firmę, na życie ja nie zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxy
bardzo dobre podejście i spokojne wiadomo ze pierwszy rok sie doklada nie zarabia , masz duze szanse na rozwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOxxyyy Daruj sobie koleżanko z tym brakiem kasy .A KOGO TO? Każdy ma swoje problemy a jest to forum aby sobie wzajemnie pomagać.Ale widze ze ostatnio tak nie jest.JEŚLI KTOŚ MA INNE ZDANIE NIECH TU NIE PISZE.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Do xxy- dziękuję, staram się jak mogę. Beatrycze- padło zapytanie czemu mam pusto w sklepie, odpowiedziałam czemu. Jeśli rozmawiamy o handlu to także o pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do olga0831 Bardzo proszę o ofertę andrzejkowo-sylwestrową na anntures@onet.eu Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
Witam! widze xxyy ze dzis masz lepszy humor ,ale ciezko bedzie znosic twoje humory,komu to potrzebne ? ,kazdy ma swoje problemy......pamietaj ze kazdy ma prawo rowniez odpowiadac na to co ty piszesz..... co do allegro to trzeba naprawde olbrzymie ilosci taniego towaru sprzedac zeby wyjsc na plus ,przeciez oplaty za wystawianie i prowizje sa duze ,powinnas to widziec juz po takim nawet krotkim czasie jaki dzialasz na alllegro....ale zycze powodzenia i chetnie sie poprzygladam jak ci idzie jestem obserwatorka na allegro(oprocz tego sprzedaje amatorsko i kupuje) ,patrze jak rozwijaja sie zaczynajace firmy i jak im idzie to dla mnie doswiadczenie nim wystartuje ze swoja dzialalnoscia na allegro,z tego co widze to niektorzy odpadaja bardzo szybko ,wielu jednak dziala i to preznie ale trzeba miec stale nowe dostawy i zeby nie wystwiac w kolko tego samego pozbywac sie malo chodliwego towaru po kosztach,na poczatek najlepiej jest wprowadzic niskie ceny zeby klient chcial wrocic....i stale dostawy nowych rzeczy musza przyciagac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Xxyy byłaś już na giełdzie? Ja najpierw robię wszystkie opłaty, allegro itp. a dopiero kupuję towar. Tak trochę nierozsądnie zrobiłaś, że nie zapłaciłaś na allegro, kupiłaś towar i teraz nie możesz go wystawić... Koło się zamyka. Przy takiej sprzedaży chyba nie miałaś, aż tak dużej opłaty. Co do giełdy to musisz trochę ulepszyć asortyment, niby ludzie kupują wszystko, ale ... musi towar mieć to "coś", ja bym zmieniła tą hurtownię, zwłaszcza że u Ciebie jest w czym wybierać. Ja się nastawiłam na dużą sprzedaż co tydzień, tylko ta niedziela od marca była taka pechowa. Początkowo trochę się zmartwiłam, ale mój mąż mówi, że każdemu sie zdarza słaby dzień, zwłaszcza, że gdzie indziej dużo udało się zarobić. A co do pożyczania pieniędzy, teoretycznie mam dostęp do naprawdę dużych pieniędzy, ale tego nie ruszam na "działalność uboczną". Jak mi coś pójdzie źle czy wiem, że nie dam rady, czy po prostu przeinwestuję to po prostu po cichu tel do brata i mnie ratuje, jesli mam okazję zarobić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No właśnie sporo mam z Allegro bo 390zł. Moja wina bo oczywiście na początku sobie aukcje zmieniłam po upływie 12h, podświetlałam sobie itd... Wg mnie to dużo, ale co zrobić. Nie martwię się o pieniądze bo jak już napisałam- w każdej chwili mogę je wziąć od narzeczonego czy choćby od rodziców, ale nie widzę potrzeby. Będę mieć większą satysfakcję jeśli uda mi się to rozkręcić z tych kilku groszy, to żadna frajda brać od kogoś kasę. Zresztą, nie wiem jak to będzie... Planuję ciążę za rok, nie wiem czy wtedy też uda mi się to prowadzić... Jak myślicie? p.s. Mam nadzieję że moja mama tego nie czyta bo zawału dostanie :D Na giełdzie nie byłam bo choruję od kilku dni, czuję się koszmarnie i coraz gorzej z dnia na dzień, jutro chyba do lekarza pójdę bo bardzo mnie płuca bolą :( Mam nadzieję że do niedzieli stanę na nogi i pojadę tam. Co do hurtowni- mam naprawdę fajne hurtownie, po prostu nie mam kasy żeby u nich mega zakupy zrobić. Mam dwie hurtownie z biżuterią, jedną z kosmetykami, jedną z ubraniami która ściąga h&m, zarę, amisu, asosa itp z UK i jedną która ma szczególnie eleganckie sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Moi niektórzy znajomi też twierdzą, że najlepiej samemu się dorabiać, a nie z czyjąś pomocą. :-) Tylko dla porównania ja mam nowy 400 metrowy dom pod którym codziennie stoją wycieczki... i kilka nieruchomości przed trzydziestką, a większość z nich marzy o swojej kawalerce. Nikogo bym nie namawiała na dużą pożyczkę, ale jak teraz nie sprzedaż to kiedy? W grudniu święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy zna któraś jakiegoś hurtownika, który ma rzeczy na styl saysay.pl Niestety ci Państwo w ogóle na emaile nie odpowiadają, a jestem zainteresowana kupnem podobnych rzeczy. Oferty poproszę na la_chatton@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Naleciało Ci dużo zł nie za prowizję za sprzedaż, a za właśnie zmiany. :-) To jest najdroższe. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×