Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość xxyyy
Tak, wyślę każdemu moje hurtownie na maila. Mam już dość posądzania mnie o wszystko co złe :( Może jestem głupia podając konkurencji to czego ja długo szukałam, ale trudno. Dajcie maile. Co do aukcji to nie wiem czy dzisiaj wszystko zrobię... Trochę pracy z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxy
nawet bardzo głupia i nawina dajesz się zjesć podpuszczającym hienom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy dla
Mnie również poproszę jeśli oczywiście możesz podać te kontakty, ja nie jestem konkurencja dla ciebie , jestem z dolnego śląska stacjonarnego:-). Mój email: agunia148@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxy
ale ty jesteś głupia ludzie takie rzeczy za kilka tysięcy sprzedają, ty naprawdę masz\ chorą głowę jak to podasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No widzisz, a ja nie jestem hieną i nie będę żerować na ludziach. Skoro ktoś prowadzi sklep stacjonarny dalej niż 10km ode mnie to nie jest dla mnie konkurencją. A jeśli prowadzi także sprzedaż jak ja na necie to trudno. Te produkty co ja mam można znalezc na Allegro u innych, wszyscy mamy te same ceny. Natomiast nie są to kontakty warte góry złota, bo tak naprawdę jak ktoś umie poszukać w necie to sam je znajdzie, żadna filozofia. Może kiedyś i ja będę potrzebować pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A dasz mi kilka tysięcy? No dasz? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxy
głupia jesteś ja sama sprzedaje biorę po 1000 za jednej kontakt minimum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Jak dasz mi namiary na ludzi którzy mi dadzą 1tys zł za kontakty to obiecuję Ci odpalić 50%. Nawet jak mi dadzą 500zł to dam Ci 250zł. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxy
jasne nie ma problemu, tylko muszę wiedziec czy oni na tych kontaktahc zarobia , bo chały nikomu nie sprzedam , czy to pewny zysk i czy się oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxy
pm,yśl realnie 10 kontaktów po tysiaka i masz na taki towar dla siebie i kręcisz biznes , rusz troche glowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tu smacznego karpika nie doczekamy się na święta jak Pani Euro zadomowiła się na dobre tutaj ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Dlaczego ludzie chcą płacić za coś, co sami mogą znalezc w necie, wystarczy tylko czas na to poświęcić aby znalezc sprawdzone miejsca? Hurtownie mam sprawdzone, wiem że są rzetelne, mają szybkie i tanie wysyłki a towar jest dobrej jakości- wystarczy poczytać moje komentarze, może nie ma ich zbyt wiele, ale każda moja klientka jest zadowolona z jakości towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxy
nie wszyscy umieją znaleźć, niektórzy są leniwi i głupi , na frajerach też trza zarabiać, takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Więc masz do mnie maila: tuttifruttistyle@o2.pl O takich rzeczach możemy pogadać prywatnie. A ja siedzę i aukcje robię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
do xxyyy:) Biore tego kota z twojej strony-jest super:) odzież,ktora sprzedajesz widzialam w YOUR NEW STYLE,nie mylę się? Sporo tam maja tego rodzaju ciuchy,ale ja osobiscie wolę stonowaną elegancję,taką klasykę,która jest ponadczasowa.Ale dla osób młodych jest nawet niezła,kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwit
witam! ja za kontakty od xxyyy dziekuje ,nie potrzebuje tego rodzaju co masz u siebie... szalu dalej nie widac ale ok ,to poczatek ,bedziesz miala kase to sie moze rozkreci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bożenki997 jeżeli chodzi o Gwarek to byłam tam namiarów na konkretne stanowiska nie mam , bo prawdę mówiąc nie zrobiłam tam za wielkich zakupów powiem ci , że jest zdecydowanie drożej niż na załężu , a rzeczy te same jeździsz na giedę go katowic? ja mam parę sprawdzonych tam stanowisk i naprawdę można znaleźć fajne szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja będę dopiero otwierać działalność dlatego będę wdzięczna za każdy kontakt do dostawców, hurtowni. Czy najczęściej bierzecie Państwo towar z hurtowni czy prosto od producenta? Moj mail bsmmpl@gmail.com, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jestem chora, muszę zadzwonić do paru osób, a nie jestem w stanie nic powiedzieć, no ładnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jakaś epidemia wszystkie chore :( polecam witaminę A+E , rozgryzać na gardło i brak głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Amelia moja bardzo dobra rada, weź kartkę, długopis i od początku przeczytaj całe forum. Znajdziesz tam bardzo wiele cennych wskazówek i porad, adresów. Sporo się nauczysz. Jest trochę burzliwie na tym forum, ale i tak mogę śmiało stwierdzić, że warto pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
podłączę się do opinii betiny a propos gwarku. Mam tam dwóch klientów ale sam w sobie gwarek nie jest atrakcyjnym miejscem na robienie zakupów. Moi klienci mają jeszcze stoiska na zalężu i tam robią obrót tak naparwdę. ja mam wrażenie że tam się nic nie dzieje. w każdym bądź razie nie jest to konkurencja dla Ptaka. Chociaż w każdym miejscu można wychwycić perełki:-) Jeśli ktoraś z Was jest z dolnego śląska i miałaby ochotę zobaczyć moją ofertę na żywo (bo zdjęcia odbiegają od ideału) to proszę o kontakt ponieważ będę gościć w tych rejonach przez kilka dni od dnia jutrzejszego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Wymyśliłam coś wczoraj w nocy genialnego, ale mąż odmówił realizacji mojego pomysłu. Idę załatwiać zakup tego wieszaka, ciekawe czym go przywiozę, chyba na plecach przyniosę go te 250 km, i tak mnie tak bardzo bolą, że nie powinno być problemu. Powinnam mieć własny sklep z antykami taniej będzie. Zaproponowałam z miesiąc temu koleżance wpółpracę z innego miasta, że podzielę się z nią towarem, wieszakami, wytłumaczę wszystko co i jak, ponieważ oboje narzekali, że chcieliby dorobić w weekendy, a nie wiedzą jak. U nich jest giełda 2 razy taka jak nasza. Oczywiście odmówiła, że jak to, oni na giełdzie, a dziś do mnie dzwoni i mówi, że ja to mam dobrze, mam bardzo dobrze... co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ludziska :) Mam namiary na fajną hurtownie w Anglii z Sukienkami i Bluzkami na Sylwka :) Macie zaufaną osobę w Anglii która za Was to zamówi i wyśle Wam do Polski to piszcie na mojego e-maila kocica17p@interia.pl W tatmtym roku handlowałam sukienkami z tej hurtowni i wszytsko mi się wysprzedało. W e-mailu napiszcie z jakiego województwa jesteście. Jeżeli ktoś prowadzi sprzedaż na allegro też podam ja mam sklep stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia ja zawsze jeźdze do Ptaka :) Chcesz żebym podała ci hale i nr stoisk na których przeważnie kupuję, napisz do Mnie na e-maila. kocica17p@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksa M Wczoraj napisałaś, że możesz na maila wysłać mi namiary na hurtownie . Bardzo proszę o info , moj mail to bsmmpl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×